شهرستان و شهر محکوم بزرگ, هوای آزاد, عبادت جمع آوری در همه گیر

انزال زن, Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 4:23 PM EDT Jul 23, 2020شهر و مسئولان شهرستان محکوم زیادی عبادت جم

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

شهر و مسئولان شهرستان محکوم زیادی عبادت جمع آوری رخ داده است که در این ساعت آفتابی پل پنج شنبه شب با وجود دستورالعمل های بهداشتی برای محدود کردن گسترش coronavirus.

در حالی که محیط داخلی و خارجی عبادت مجاز تحت دولت دستورالعمل که تنها در مورد اگر اقدامات ایمنی گرفته شده — یعنی نگه داشتن حداقل 6 فوت جدا از هر کسی که از شما فوری خانواده در مورد عبادت در فضای باز.

مقامات دولتی مشخص نیست که در کلیسا برگزار عبادت که Shasta County, مقامات گفت: "قرار دادن جامعه در خطر است." Kerri Schuette سخنگوی سلامت و خدمات انسانی سازمان گفت: این رویداد به نظر می رسد از "یک تعداد انگشت شماری از کلیساها."

ردینگ شهرستان Councilwoman جولی زمستان یک سالمند در کلیسای بتل و یک پرستار پزشک ارسال شده در Facebook فاصله خودش از این رویداد.

"یک عبادت رویداد برگزار شد در این ساعت آفتابی پل در شب گذشته و سازمان علنا اظهار داشت که من به چراغ سبز برای این رویداد. من می خواهم به وضوح دولت که نادرست است," او نوشت. "من در مورد این رویداد روز قبل و تماس سازمان به بیان نگرانی های من. من می دانم که مردم حق دارند به عبادت و من به طور معمول خواهد بود بسیار حمایت از این رویداد. این منحصر به فرد و دشوار برای کسب و کار ما."

زمستان گفت: او "ابراز نگرانی های من به سازمان در مورد شرکت کنندگان تمایل به لحاظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک در طول این گرما."

"من به او توصیه کرد برای رسیدن به شهرستان بهداشت عمومی به تصویب و یا در نظر گرفتن تغییر زمان این رویداد" شهر councilwoman نوشت. "متاسفانه به نظر می رسد که مردم نمی پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله است."

این معلوم نیست چه الهام گرفته از این رویداد. نوازنده شان فوچت — که وابسته به بتل و بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده برای انتخابات کنگره در یک نقطه — در مورد ارسال آن را در توییتر تشویق مردم را "یک ماسک (ما باید برخی از اگر شما نیاز به). گسترش. بیایید عبادت عیسی و دوست دارم در شهر ما!"

اما تصاویر از چهارشنبه رویداد نشان می دهد تعداد بسیار کمی از مردم با پوشیدن ماسک و جایگاه بسیار نزدیک به یکدیگر از مقامات بهداشتی توصیه می کنند.

بتل مقامات گفتند که می خواهم ارسال کامل بیانیه به رکورد افکن بعد پنج شنبه, اشاره کرد اما در عین حال که "شده اند وجود دارد بسیاری از رهبری گفتگوهای امروز صبح در مورد این رویداد بود که میزبانی یا اسپانسر شده از طرف کلیسای بتل."

Feuch نیز مواجه انتقاد برای انجام در مینیاپولیس پلیس پس از قتل جورج فلوید با برخی از مردم گفت: عملکرد او وجود دارد تحت الشعاع محلی معترضان و مردم از رنگ.

شهرستان شکایت کرده است که هیچ کس مسئول این رویداد رسیده به وزارت بهداشت و پس از آن که آژانس متوجه این سازمان گفت: فاصله اتفاق می افتد. آنها همچنین نمی باید یک مجوز برای برگزاری این رویداد در این شهرستان گفت: و یک کنسرت انجام شد وجود دارد با کسی که از خارج از این منطقه است. سفر غیر ضروری دلایل است که هنوز هم دلسرد به دلیل بیماری همه گیر.

شهر ردینگ مقامات همچنین گفت: هیچ یک از تماس آنها را در مورد این رویداد.

"اجازه بود نه درخواست شده و یا اعطا شده توسط شهردار آدم McElvain و یا هر یک از اعضای شورای شهر و رویداد نبود اسپانسر شده از طرف شهر ردینگ" یک ایمیل از شهر می خواند.

شهرستان در حال حاضر درخواست از همه کسانی که حضور داشتند به قرنطینه برای 14 روز به طوری که این ویروس نیست شروع به گسترش در سراسر جامعه و حتی بیشتر از آن در حال حاضر است.

این رویداد hearkens بازگشت به بازار مال فروشان در کاتن وود که موجب مشابه محکومیت از مقامات بهداشت. در حالی که شهرستان رهبران آن می گویند هرگز روشن شود که چگونه بسیاری از coronavirus موارد ممکن است ناشی از بازار مال فروشان Schuette اشاره کرد که در آنجا نیز به مراتب کمتر از موارد به طور کلی در آن زمان است. شده اند وجود دارد 268 موارد تایید شده در این شهرستان تا کنون.

"ما باید بیشتر در مورد در حال حاضر ما در حال دیدن بیشتر موارد در هر روز است. شده است وجود ندارد یک روز در زمان بسیار طولانی است که ما تا به حال هیچ مورد و پس از آن ترسناک است," او گفت:.

Schuette گفت که او مطمئن نیستید که چه عواقب اگر هر سازمان ممکن است در صورت. این منطقه کلانتر و رئیس پلیس نشان داد که آنها نمی خواهد اجرای دولت در دستور ماسک صورت اما معلوم نیست که آیا ردینگ اداره پلیس — که دارای صلاحیت بیش از این منطقه از این رویداد — آیا هر گونه اقدامات در مورد جمع آوری شده است. رئیس پلیس لایحه <url> نمی بلافاصله در پاسخ به یک پیام است.

Schuette گفت: اعضای جامعه ممکن است تعجب که چرا اعتراض به مرگ فلوید اجازه داده شد و اشاره کرد که هر دو وقایع قانون اساسی حفاظت شده به عنوان طولانی به عنوان اقدامات ایمنی گرفته شده است.

"اعتراض اجازه داده نمی شود اگر آن را نمی کند به دنبال این دستورالعمل ها وجود دارد و نه درمان خاص برای هر نوع فعالیت که" او گفت:. "همه آنها مجاز هستند پس از تغییرات."

در حالی که این شهرستان گفت که آن را "واقعا همدردی" با کلیسا را برانگیخت که تا به حال به تغییر راه جمع آوری به دلیل همه گیر مقامات همچنین اشاره کرد در انتشار اخبار است که "برخی از ما محلی از موارد COVID-19 از جمله بستری شدن در بیمارستان ناشی از ایمان تجمعات و این مهم است که ما ایمان به رهبران جامعه در ادامه به ارائه ایمن خدمات است که به دنبال دولت دستورالعمل."

"دانش آموزان ما باید قربانی سنتی فارغ التحصیلی و مردم مجبور به تعویق انداختن مراسم ازدواج و برگزاری مجالس ترحیم و بدون عزیزان حاضر. جامعه ما تا به حال به انصراف از مورد علاقه رویدادهای اجتماعی از جمله ردینگ بازار مال فروشان به شستا منطقه عادلانه و آزادی جشنواره است. کسب و کارهای محلی همچنان به مبارزه. اگر Shasta County پایان می رسد تا در دولت دیده بان لیست فرزندان ما نخواهد بود مجاز به بازگشت به مدرسه در فرد و کسب و کار ما و کلیساها را بیشتر محدودیت" شهرستان بیانیه آمده است. "ضروری است که جامعه ما رعایت این ایالت دستور به جلوگیری از گسترش بیماری و برای حفظ Shasta County حرکت رو به جلو است."

انزال زن, Shulman را پوشش می دهد یک کمی از همه چیز را برای ثبت شوند. به طور خاص او را دوست دارد به نوشتن در مورد مسائل این جامعه از طریق فرم داستان سرایی. کار او اغلب مراکز محلی جرم امکانات و سیاست و موفق به کسب جوایز برای بهترین نوشته, بهترین کسب و کار پوشش و بهترین گزارش های تحقیقی در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را بهتر روزنامه های مسابقه. او در توییتر دنبال کنید (@ashulman_RS) او را در 530-225-8372 و برای حمایت از کار خود را, لطفا با عضویت در.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب