محل سکونت ستون: کمیته های اجرایی و جلسات هیئت مدیره; آنچه شما نیاز به دانستن

Avi S. Tryson ویژه به TCPalmانتشار: 10:00 AM EDT مارس 20, 2020یادداشت سردبیر: وکیل در Goede, Adamczyk, DeBoest

توسط ABTINNEWS در 1 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: وکیل در Goede, Adamczyk, DeBoest و مقطع در پاسخ به سوال در مورد, فلوریدا, انجمن جامعه قانون است. این شرکت نشان دهنده انجمن های جامعه در سراسر فلوریدا و تمرکز در مالکیت مشترک و با صاحب خانه ارتباط قانون قانون املاک و مستغلات دعوی قضایی مدنی برنامه ریزی املاک و معاملات تجاری است.

س: من یک مدیر جدید و انجمن ما دارای یک کمیته اجرایی ساخته شده از چهار افسران و C. O. O. از باشگاه ما. من شخصا از دیدن این دیدار به عنوان یک راه برای گرفتن اطراف آفتاب قوانین و برای انجام یک جلسه هیئت مدیره که در آن هیئت مدیره بحث و گفتگو صورت می گیرد. در منظم جلسات هیئت مدیره به نظر می رسد بسیار کمی اگر هر گونه بحث یا بحث قبل از دستور در حال رای دادند. سوال من این است: آیا یک توضیح خوب و یا ارزش در داشتن یک کمیته اجرایی? و ثانیا چگونه بسیاری تابلوهای راه اندازی ؟ من از دولت های مختلف که در آن بسیاری از تابلوهای ما تا به حال دو جلسه در هر ماه. یکی برای بحث و مناظره و ورودی از نگران سهامداران و یا شهروندان (اعضا). دومین جلسه برای رای گیری در دستور کار موارد.

— R. E.

یک: فلوریدا مشاع و مالکان' انجمن ها معمولا با استفاده از کمیته های که در حال تاسیس توسط هیئت مدیره به بحث و توصیه به هیئت مدیره در برخی مسائل خاص. که ایجاد کمیته های هیئت مدیره می تواند مجموعه ای از محدودیت در دامنه این موضوع که کمیته بررسی تعیین مهلت برای این کمیته به ارائه توصیه های خود را و در غیر این صورت حد دقیق هدف و عملکرد این کمیته ، برای مالکان انجمن به موجب بخش 720.303, فلوریدا, اساسنامه کمیته باید دنبال همان اطلاع حد نصاب و رای گیری مورد نیاز از جلسات هیئت مدیره که (یک) مجاز به صرف ارتباط وجوه (b) منصوب به در نظر گرفتن جریمه یا تعلیق یا (c) مقرره با قدرت به تصویب معماری تصمیم گیری در جامعه است. در یک حکومت مشترک انجمن به موجب بخش 718.112 اساسنامه فلوریدا جلسات کمیته به اقدام نهایی از طرف هیئت مدیره و یا توصیه به هیئت مدیره در مورد ارتباط بودجه منوط به همان اطلاع حد نصاب و رای گیری مورد نیاز از جلسات هیئت مدیره.

لطفا توجه داشته باشید که طبق هر دو فصل 718 و 720, فلوریدا, مجسمه جلسات کمیته برای تمام مقاصد دیگر به غیر از کسانی که به طور خاص ذکر شده در بالا نیز به همان الزامات مگر کسانی که جلسات به طور خاص معاف از اطلاع الزامات اساسنامه توسط انجمن آیین نامه. شما نیاز به نقد و بررسی خود را در انجمن آیین نامه برای تعیین اگر هر گونه جلسات کمیته معاف از اطلاع مورد نیاز است. در هر صورت تمام جلسات کمیته باید به همه اعضای انجمن مگر اینکه یکی از قانونی استثنا به داشتن باز جلسات صدق می کند. به عنوان راه خود را به هیئت مدیره تنظیم شده است فرض کنید که تمام جلسات به درستی متوجه شده به شرح فوق به هیئت مدیره مجاز است به بحث و رای در همان جلسه. اگر یک سازمان می خواهد به ملاقات های جداگانه یکی برای بحث و یکی برای رای است همچنین مجاز به عنوان طولانی به عنوان توجه و رسیدن به حد نصاب مورد نیاز آشنا می شوند.

س: چه کسی می تواند در حال حاضر در هیئت اجرایی جلسات ؟

— G. J., دیرفیلد بیچ ،

یک: با اجرایی جلسات هیئت مدیره من فرض کنید که شما معنی منظم جلسات هیئت مدیره انجمن. در کل جلسات هیئت مدیره باید به همه اعضای انجمن به جز در شرایط زیر: (1) جلسات بین هیئت مدیره و یا کمیته و انجمن وکیل با توجه به پیشنهاد و یا انتظار دادخواهی اگر این نشست برگزار می شود به منظور به دنبال و یا ارائه مشاوره حقوقی و یا (2) جلسات هیئت مدیره برگزار شد و به منظور بحث در مورد مسائل مربوط به پرسنل ("پرسنل" به معنی واقعی کارکنان کانون که شامل کارمندان یک شخص ثالث مدیریت شرکت و یا فروشنده دیگری). در زیر این دو استثنا هیئت مدیره می تواند برگزاری یک جلسه بسته شد. در این شرایط هیئت مدیره ممکن است دیگران از این جلسه دیگر از اعضای هیئت مدیره خود را (و انجمن وکیل اگر در این جلسه بسته تحت استثنا #1 بالا). لطفا توجه داشته باشید که بسته جلسه هیئت مدیره هنوز هم باید به درستی متوجه شده حداقل 48 ساعت قبل با دستور کار موضوعات به بحث گذاشته شود و بیان کرد که از آن خواهد شد یک بسته جلسه هیئت مدیره.

Avi S. Tryson Esq., این است که شریک قانون شرکت Goede, Adamczyk, DeBoest و مقطع. بازدید gadclaw.com و یا برای پاسخ به سئوالات در مورد مسائل مربوط به خود را برای آینده, ستون, ارسال درخواست به: question@gadclaw.com. اطلاعات ارائه شده در اینجا فقط برای مقاصد اطلاعاتی و باید به عنوان مشاوره حقوقی تفسیر. انتشار این مقاله ایجاد نمی کند یک رابطه وکیل مشتری بین خواننده و Goede, Adamczyk, DeBoest و مقطع و یا هر یک از وکلای ما. خوانندگان باید عمل یا خودداری از اقدام و بر اساس اطلاعات موجود در این مقاله برای اولین بار بدون تماس با یک وکیل اگر شما سوالی در مورد هر یک از مسائل مطرح شده در اینجا. استخدام یک وکیل است که یک تصمیم است که باید صرفا بر اساس تبلیغات و یا این ستون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب