FGCU دانش آموزان آماده شدن برای مجازی فارغ التحصیلی, زندگی در پیش رو

پاملا McCabe فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 PM EDT مه 1 سال 2020کسر هرناندز ایسیدرو اغلب می گوید پدر و

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

کسر هرناندز ایسیدرو اغلب می گوید پدر و مادر خود زندگی خود را مانند یک فیلم است. در تاریخ یکشنبه 21 ساله را به اشتراک بگذارید ضبط با تشکر از شما گفتار به عنوان بخشی از خود را مجازی فارغ التحصیلی به آنها ویژه و فریاد برای چگونه آنها را به رهبری او را به این لحظه.

"آنها قربانی بسیار برای من برای رسیدن به جایی که من هستم" زیستی-دانشجوی مهندسی در دانشگاه بین المللی چابهار گفت.

به عنوان یک پسر جوان خانواده اش مهاجرت از مکزیک با پدرش گرفتن کار به عنوان یک مهاجر کشاورز.

در حالی که به نظر او در زادگاه خود ایممکلی خانواده "به دنبال محصولات" از طریق شمال فلوریدا گرجستان تنسی و کارولینای شمالی است. زمانی که او در مدرسه هرناندز ایسیدرو خواهد کار در مزارع گوجه فرنگی در کنار پدرش به او یک فرصت برای تعامل بیشتر با خانواده پدرسالار و کمک "که پدر و پسر ارتباط قوی تر رشد می کنند."

"پدرم گفت: من مادر من زندگی او خواست او می تواند زندگی می کردند اما هرگز این فرصت را به زندگی می کنند" هرناندز ایسیدرو گفت. "او می گوید: من تجسم خود را از رویای آمریکایی است."

رویایی که می آید به نظر کامل روز شنبه هنگامی که او را در میان 1,934 دانش آموزان افتخار طریق مجازی شروع مراسم برای FGCU.

در نور از COVID-19 همه گیر و اجتماعی فاصله دستورالعمل تمام دانشگاههای دولتی لغو فرد فارغ التحصیلی است.

دانشگاه واقع در جنوب فورت مایرز قرارداد با StageClip برای $13,845 برای ایجاد رویداد را فعال کنید که دانش آموزان برای ضبط کلیپ های کوتاه و ارسال عکس است که می تواند بسته بندی شده به یک شخصی و اشتراک گذاری — تصویری به افتخار موفقیت خود را.

فیلم ها ارسال خواهد شد و در ساعت 10 صبح یکشنبه با مردم بودن قادر به جستجوی نام از دانش آموزان می خواستم که یک شخصی یادگاری.

"ما تا به حال در مجموع 920 به زودی به فارغ التحصیلان ثبت نام و به فرد تجربه خود را که ما فکر می کنم فوق العاده است" گفت: Kyle McCurry مدیر رسانه و روابط عمومی برای FGCU.

بیشتر: Lee مدارس' 'گرفتن و رفتن' کارکنان کسب خطر پرداخت و — امیدوارم — برخی از تشکر yous

رئیس جمهور مایک مارتین ثبت یک آدرس شروع خواهد شد که بسته بندی شده با "هیجان انگیز دیگر محتوای ویدئو برای ایجاد یک مجازی راه رفتن در سراسر مرحله برای هر فارغ التحصیل" McCurry گفت.

برای اطمینان از دانش آموزان بودند لباس پوشیدن و کلاه و كه بودند از طریق پست به هر پتانسیل فارغ التحصیل پیش از روز بزرگ است. كه در FGCU سنتی آبی و سبز رنگ بودند دستور داد برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در حالی که طلا زرد دستور داده شد برای کسانی که درآمد یک دکترای این بهار.

سوزان ایوانز رئیس ستاد دانشگاه شنود گذاشته به شروع صندوق که قبلا کنار گذاشته برای بهار فارغ التحصیلی برای پوشش $39,885 هزینه. آن را پوشش می دهد خرید mortarboards, tams و کاکل به علاوه حمل و نقل به فارغ التحصیلان' خانه.

مارس 3 انتخاب شد برای راه اندازی تاریخ به دلیل آن همسان برنامه ریزی شده در شخص رویدادهای FGCU که در آن 1,715 کارشناسی و 219 فارغ التحصیل در سطح دانش آموزان خود را برای دریافت درجه.

کلاس 2020 یکی از بزرگترین فارغ التحصیلی کلاس های دانشگاه تا به حال مارتین گفت. او امیدوار است که والدین و دانش آموزان درک کنند که دانشگاه را به رسمیت می شناسد مجازی مراسم "نه یک جایگزین برای چیزی که واقعی است."

"همه ما احساس بد در مورد قادر بودن به آن را در یک مفهوم سنتی اما در همان زمان, من فکر می کنم همه ما می دانیم که این یک زمان منحصر به فرد در تاریخ بشر و ما برای انجام بهترین ما می تواند تحت شرایطی و امیدوارم بهتر انجام دهید زمانی که دوباره همه چیز از بازگشت نزدیک به نرمال" مارتین گفت.

هر زمان که اتفاق می افتد این دانشگاه دعوت به عمل خواهد آمد فارغ التحصیلان را برای یک فرد در جشن به طوری که آنها می تواند یک تجربه "سنتی راه رفتن در سراسر مرحله است."

بعد از تاریخ فارغ التحصیلی خواهد بود در ماه اوت در پایان تابستان, ترم, اما این رویداد است "هنوز هم بسیار بالا در هوا" مارتین گفت.

"اگر آن را معلوم است که ما می توانید انجام دهید سنتی شروع کنیم احتمالا هرتز اجاره عرصه و انجام است که در آن نه تنها تابستان grads اما هر گراد از جمله بهار فارغ التحصیلان می تواند دوباره," او گفت:. "اگر ما نمی انجام این کار, من با اعتماد به نفس من نسبتا مطمئن هستم که ما را در نهایت به سقوط شروع در ماه دسامبر — یک واقعی — و ما را دعوت می کنند همه آنها را که به عنوان خوبی است."

بیشتر: یک سوم FGCU آزمون مثبت برای coronavirus مارک چهارم شناخته شده مورد دانشگاه

هرناندز ایسیدرو گفت: او قطعا دوباره برای یک مراسم سنتی به طوری که او می تواند پدر و مادر خود را که یک بار در طول عمر تجربه است.

اگر چه او گفت که این یک "بد شانسی" سنتی رویداد لغو شد, قمر کلارک واقعا مرحله به مرحله آن است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در علوم محیط زیست.

"من در واقع نوع از خوش شانس بودن یک دانشجوی کارشناسی چون من در حال حاضر در مقطع کارشناسی فارغ التحصیلی بنابراین من در حال حاضر شده است از طریق یکی از کسانی که در مراسم" کلارک گفت. "من احساس می کنم که اگر من نمی گم کردن به عنوان بسیاری به عنوان کسی که ارشد در کارشناسی و یا در دبیرستان خواهد بود."

که او افزود: باید "دلخراش است."

دیگر COVID مربوط به تغییرات تحت تاثیر بیشتر. برای مثال او در برزخ با آزمایشی پیشنهاد کار در جکسون برای سپاه مهندسان ارتش و دفاع او در پایان نامه کارشناسی ارشد تقریبا.

"به طور معمول با یک دفاع پایان نامه, آنچه شما انجام دهد اگر هیچ یک از این دیوانگی است که اتفاق می افتد, شما آیا این فرد در بعد از ظهر" او گفت:. "شما که ساعت ارائه شما نشستن خود را با کمیته پایان نامه برای یک ساعت یا دو رفتن بیش از ویرایشهای نهایی به پایان نامه شما و همه می رود به شام به نوع جشن که" کلارک گفت.

این طرح معطوف به یک امکان مجازی نان تست و یک بستنی ساده درمان با پدر و مادر او که از ماساچوست قبل از COVID-19 به ماندن با او در ناپل.

بیشتر: اساتید کار دو وظیفه در SWFL بیمارستان را COVID-19 تجارب به کلاس های درس مجازی

"این چیزی است که من واقعا هیچ کنترل بیش از است, بنابراین من فقط رفتن به رفتن با جریان و دریافت خلاق," او گفت:. "من انجام آنچه که من می تواند به نگه داشتن خودم و دیگران امن و در وسط است که من قصد دارم به سعی کنید چیزی متفاوت مانند زوم ساعت کوکتل. بسیاری از آنچه من می توانم."

یک بار همه چیز روشن, Clark, می خواهم به او کمیته با هم به افتخار کار تکمیل شده "حتی اگر آن را یک سال از هم اکنون."

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یکشنبه رویداد بازدید fgcu.edu/may2020grad.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن