ذغال سنگ کمیسر خواستار جلسه اضطراری برای بحث در مورد ماسک ها; دستور ممکن است تصویب

پاتریک رایلی ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:41 PM EDT Jul 20, 2020هفته گذشته در یک رکورد بعد از گزارش coronaviru

توسط ABTINNEWS در 31 تیر 1399

هفته گذشته در یک رکورد بعد از گزارش coronavirus موارد در ذغال سنگ شهرستان کمیسیون دقت رد یک پیشنهاد که مورد نیاز خواهد بود ماسک پوشیده می شود در کسب و کار و ساختمان های دولتی.

در حال حاضر پلاریزه موضوع برنامه ریزی شده است برای بازگشت قبل از شهرستان رهبران سه شنبه و می تواند لازم آرا به تصویب.

اگر تا این اندازه گیری خواهد بود که برای اولین بار در نوع خود در ذغال سنگ با مارکو جزیره و ناپل در حال حاضر نیاز به ماسک. یک زن و شوهر از جنوب غربی فلوریدا شهرداری باید با تصویب قوانین مشابه است.

کمیسر پنی تیلور که هفته گذشته در برابر رای گیری به نام پنج شنبه برای جلسه اضطراری صبح روز سه شنبه به تجدید نظر در این مورد است.

بیشتر: ذغال سنگ شهرستان ماسک دستور می افتد کوتاه در شهرستان ضبط و بعد از coronavirus موارد

بیشتر: بیشتر کودکان تست مثبت برای coronavirus پدر و مادر در صورت تصمیم گیری های دشوار در مورد مدرسه

در یک ایمیل دوشنبه به تعدادی از افرادی که تا به حال شده است به نفع یک ماسک دستور تیلور از آنها تشکر برای صبر و درک در مورد رای خود در برابر این پیشنهاد هفته گذشته است. او نوشت که پس از جلسه سه شنبه گذشته او موفق به دریافت بسیاری از به یاد ماندنی, ایمیل, مورد, موضوع, اما یکی ایستاده بود.

"نویسنده اظهار تاسف کرد که بدون ماسک در دستور ذغال سنگ شهرستان آنها باقی خواهد ماند و خانه نشین" تیلور نوشت. "ماسک قیمومیت این امر به آنها اعتماد به نفس بیشتری در ایمنی جامعه ما و بهبود شیوه زندگی خود را."

در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه, تیلور گفت: مردم داستان های شخصی, افزایش تعداد موارد در دولت و تمایل به صورت فصلی به بازدید کنندگان احساس می کنید به اندازه کافی امن برای بازگشت در این سقوط نقش مهمی در تغییر از قلب است.

"در واقع من به گوش من ترکیبات," او گفت:. "و آنها می خواهند ماسک. آنها احساس نمی امن است."

او افزود: "ما باید برای انجام کاری."

ماسک قیمومیت که تا به حال پیشنهاد شده توسط کمیسر اندی Solis شکست خورده توسط 3-2 رای سه شنبه گذشته پس از یک ماراتن جلسه که به ویژه در زمان های عاطفی نظر عمومی. طرفداران التماس کرد با یک دستور کمیسیون برای اقدام در حالی که مخالفان گفت: این قانون پس از تجاوز خود آزادیهای فردی.

Solis و رئیس کمیسیون برت ساندرز رای به نفع پیشنهادی فرمان.

Solis' پیشنهاد را مورد نیاز مدیران و کارکنان و مشتریان و یا مشتریان یک کسب و کار در unincorporated ذغال سنگ به پوشیدن صورت پوشش در حالی که در آن کسب و کار است.

پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی از جمله کسانی که در ذغال سنگ را در بخش بهداشت و درمان باید گفت که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus که تا کنون به کشته شدن 107 نفر در ذغال سنگ.

کمیسیون در اواخر ماه ژوئن به تصویب یک قطعنامه که "به شدت تشویق" با پوشیدن ماسک صورت داخل ساختمان شهرستان که در آن فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست. اما متخصصان پزشکی و بسیاری از ساکنان خواسته اند برای شهرستان رهبران را به عمل بیشتر.

از ذغال سنگ شهرستان جامعه پزشکی که تا به حال منتشر طومار در حمایت از نیاز به پوشش صورت در ساختمان است که به روی عموم باز بود و خواست در کمیسیون به تصویب یک ماسک قیمومیت.

پرسیده شده توسط کمیسیون در مورد ماسک هفته گذشته استفانی ویک مدیر فلوریدا وزارت بهداشت در ذغال سنگ شهرستان گفت: ماسک "کاملا" تفاوت را.

اما با وجود تماس های از متخصصان پزشکی و بسیاری از ساکنان برای یک ماسک دستور تیلور و کمیسیون دانا Fiala و لایحه McDaniel این پیشنهاد را رد کرد.

همراه با برخی از همکاران تیلور در هفته گذشته گفت: مسئولیت شخصی به بازی قسمت.

"من به حمایت از کسب و کار است که می خواهید به نیاز به ماسک. من فکر می کنم که آنها را به حق نیاز به ماسک و من باور دارم که ماسک و اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها تنها سلاح ما برای مبارزه با این ویروس" تیلور گفت: در هفته گذشته. "اما من نمی توانم حمایت از قیمومیت و من نمی توانم پشتیبانی fining کسب و کار ما در این زمان است."

شهرستان وکیل جف Klatzkow هفته گذشته توضیح داد که اجرای اتفاق می افتد را از طریق شهرستان را اجرای کد را بدست آورد. اگر یک فروشگاه مواد غذایی به عنوان مثال اجازه می دهد مردم به فروشگاه بدون ماسک شهرستان خواهد بگوید این کسب و کار است که این امر می تواند جریمه اگر آن را متوقف نمی کند که.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: آنچه شما نیاز به دانستن در دوشنبه, جولای 20

بیشتر: COVID-19 در ذغال سنگ شهرستان: آنچه شما نیاز به دانستن در دوشنبه, جولای 20

تیلور روز دوشنبه گفت که او تنها می خواهد این ماسک نیاز به درخواست در داخل خانه و می خواهد county اجرای کد به مطمئن شوید که کسب و کار منطبق هستند.

او گفت: ماسک رفتن "دست در دست با اجتماعی فاصله" است و اگر می خواهید کسب و کار به استخدام امنیت به منظور کمک به اجرای حکم آنها ممکن است قادر به بازپرداخت شود از طریق شهرستان از طریق فدرال coronavirus کمک های شناخته شده به عنوان Coronavirus کمک های اقتصادی و امنیتی عمل می کنند پول است.

"ما به دنبال به که" تیلور گفت.

فرمان پیشنهادی در هفته گذشته همچنین شامل تعدادی از معافیت.

ساندرز خواسته بود برای مکان عبادت و کودکان تا سن 10 حذف شود. او همچنین خواسته به حذف هر زمان زندان به عنوان مجازات به جای تمرکز بر مجازات مدنی. با توجه به فرمان پیشنهاد جریمه شده اند تا $500.

چقدر جریمه باید تیلور گفت: دوشنبه خواهد شد تا برای بحث و گفتگو در روز سه شنبه.

"500 دلار خوب است که کمی شیب دار," او گفت:.

هر شکست خورده فرمان ماسک را به فرسوده توسط:

  • رستوران مشتریان و یا مشتریان در حالی که ناهار خوری و/یا مصرف نوشیدنی در حالی که نشسته در جدول;
  • ورزشگاه کاربران کار کردن و یا در یک کلاس که در آن حداقل 6 پا از فاصله وجود دارد و با نزدیک ترین حامی;
  • آرایشگاه و یا سالن زیبایی مشتریان و یا مشتریان در هنگام پوشیدن صورت را پوشش خواهد "با دخالت" با خدمات;
  • صاحبان کسب و کار مدیران و کارکنان که در یک منطقه از کسب و کار است که به روی عموم باز ارائه شده است که 6 پا از فاصله موجود بین کارکنان. (این استثنا اعمال را به کارکنان که در حال حاضر در آشپزخانه و یا مناطق دیگر که در آن مواد غذایی و نوشیدنی آماده در یک رستوران و یا مواد غذایی ایجاد.)
  • نوار مراجعان در حالی که مصرف نوشیدنی و یا مواد غذایی;
  • مهمانان داخل اتاق هتل, متل, اتاق, تعطیلات, اجاره, واحد, بهره وری منقسم زمانی واحد یا مشابه واحد.

با توجه به شکست در فرمان مالک اپراتور مدیر و کارمند یک کسب و کار و یا محل سکونت ایجاد شده است به مطمئن شوید که هر فردی در آن استقرار مطابق با فرمان.

شکست خورده فرمان نیز اشاره کرد که زمانی که یک مشتری ادعا میکند که او دارای معلولیت است که مانع از فرد از پوشیدن ماسک های کسب و کار ممکن است اما آنها هنوز هم باید جای آنها را با ارائه محدود خدمات تحویل و یا "دیگر اقامت معقول است."

بیشتر: Collier رهبران ثبت نام در پیشنهاد تخصیص بیش از $67 میلیون در coronavirus کمک

بیشتر: Sanibel نیاز به ماسک در حد پارکینگ ساحل

بیشتر: Fort Myers Beach, رای به نفع ماسک مورد نیاز نگه می دارد سواحل باز

شکست خورده فرمان را نیز اعمال می شود به سازمان های غیر انتفاعی و ساختمان های دولتی که "تسهیل تعاملات و انجام کسب و کار." مدارس با دانش آموزان زیر سن 18 سال بوده اند از مطالعه خارج شدند.

آشکار در مورد چهره از تیلور می آید همچنین در پاشنه های منتشر نشده کاخ سفید گزارش COVID-19 پاسخ است که توصیه می شود دولت ماسک-پوشیدن اجباری, یافت, تست های بسته میله و کاهش داخل سالن ناهار خوری در این کشور را بدترین coronavirus نقاط که شامل لی و ذغال سنگ بوده است.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 119 موارد جدید COVID-19 ذغال سنگ در دوشنبه, بالا بردن کلی تعداد موارد تایید شده به 7,934.

این شهرستان را مثبت نرخ افزایش یافته و به 16 درصد از روز یکشنبه از 15 درصد است. درصد تجمعی از مردم تست مثبت برای COVID-19 در کشور افزایش یافته و به 11.8% دوشنبه ،

ایالات متحده آمریکا-امروز فلوریدا روزنامه نگاران Cheryl McCloud و جینی Beagan کمک به این گزارش.

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن