Newsom اعلام برنامه مسکن برای farmworkers با COVID-19

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:17 PM EDT Jul 24, 2020دولت در حال گسترش است برای حمایت از کار

توسط ABTINNEWS در 4 مرداد 1399

دولت در حال گسترش است برای حمایت از کارگران ضروری است که در معرض خطر سلامت خود را به ادامه کار در سراسر coronavirus همه گیر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom جمعه اعلام کرد.

دولت در حال افزایش است گزینه های مسکن برای کارگران کشاورزی که باید منزوی و یا قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19, Newsom گفت. ابتکار عمل را پس از مدل دولت پروژه Roomkey است که فراهم آوردن سرپناه برای مردم تجربه بی خانمانی در طول همه گیر و هدفمند است تا حد زیادی مرکزی کالیفرنیا و سان Joaquin Valley.

او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد که در آن اضافی مسکن خواهد بود قرار دارد چقدر مسکن در دسترس خواهد بود و یا زمانی که برنامه آغاز خواهد شد.

به عنوان او اعلام حمایت Newsom اذعان کرد که Latino ضروری کارگران — که شامل اکثریت کسانی که مشغول به کار در بخش کشاورزی و ساخت و ساز و مواد غذایی در بخش خدمات — در حال نامتناسب پیمانکاری ویروس و مرگ.

Latinos ساخته شده تا نزدیک به 40 درصد از دولت جمعیت اما شامل نزدیک به 56 درصد از COVID-19 موارد و حدود 45 درصد از ویروس های مربوط به مرگ و میر با توجه به دولت داده پنجشنبه منتشر شد.

Farmworkers در خصوص خطر بالا است. در حالی که بسیاری از شهرستانهای نمی پیگیری موارد اشتغال به صنعت داده ها از مونتری کانتی نشان می دهد که افرادی که در کار کشاورزی تشکیل شده و در حدود 25 درصد از شهرستان کل مواردی که از جمعه.

"هنگامی که شما به یک فروشگاه و ببینید که فراوانی [از میوه ها و سبزیجات] فراموش نکنید که مردمی ساخته شده است که مطمئن شوید که به وفور در دسترس شما" Newsom گفت.

"ما باید مطمئن شوید که ما فراوان طرز فکر از نظر کمک به حمایت از این کارگران" او افزود: "و مطمئن شوید که آنها امن آنها سالم هستند به دلیل ماهیت اساسی خود را باور نکردنی سهم به این دولت و ملت ما است."

Newsom همچنین گفت: رهبران دولت خواهد بود ساختمان به تازگی معرفی قانون در ساکرامنتو و دستور اجرایی برای پر کردن در برخی از "شکاف" در پرداخت مرخصی استعلاجی و غرامت کارگران در طول بیماری همه گیر. او از ارائه جزئیات خاص در این تلاش.

پس از همه گیر ضربه کالیفرنیا در بهار امسال کار مدافعان را خواستار شده است برای اطلاعات بیشتر در محل کار حمایت و مزایای بیشتری از جمله پرداخت مرخصی استعلاجی برای farmworkers. آنها باید تأکید کرد که بسیاری از کارگران به حال چاره ای جز ادامه کار از بسیاری از آنها فاقد شرایط لازم برای کمک های بیکاری یا فدرال محرک چک.

دولت با قوه مقننه همچنین با تمرکز بر تقویت الزامات مورد نیاز برای کارفرمایان به گزارش COVID-19 محل شیوع بیماری های, او گفت:. عدم وجود چنین شرایط او گفت: مانع مقامات بهداشت عمومی' تلاش برای قرنطینه افرادی که آلوده جداسازی کسانی که ممکن است در معرض ویروس و انجام موثر تماس با ردیابی.

او تاکید کرد که هر گونه شرایط جدید در نظر گرفته شده به "تنبیهی" خواهد بود و اجرا "در روح باز دست یک مشت بسته."

Newsom همچنین اعلام کرد که نسخه جدید کتابچه که هدف برای ارائه به کارفرمایان با هدایت روشن در بهترین شیوه برای ایمنی در طول بیماری همه گیر.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن