Indiantown شروع به پهن کردن آن منحنی. آن است که یک درس در اثر ماسک?

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:57 PM EDT Jul 17, 2020در این زمان آن را در زمان مارتین و سنت لو

توسط ABTINNEWS در 28 تیر 1399

در این زمان آن را در زمان مارتین و سنت لوسی استان ها به تصویب مربوطه صورت-ماسک حکم — زیر Indiantown که تصویب آن قانون آوریل 28 — موارد coronavirus در دو شهرستان افزایش 13 بار بستری شدن در بیمارستان چهار برابر شده و 44 نفر بیشتر درگذشت.

منحنی است که کارشناسان پزشکی التماس کرد با صاف انجام داده است اما هر چیزی که در بسیاری از مارتین و سنت لوسی شهرستانهای استان در طول سه ماه گذشته.

تنها جایی که منحنی شروع به پهن کردن? Indiantown.

روستای 7,000 در غرب Martin County, تجربه کرده, اولین بار عمده COVID-19 شیوع در گنج ساحل. ایجاد کرد مقامات گفته اند که ساکنان به ویژه آسیب پذیر به دلیل موانع زبان, تنگ شرایط زندگی و مخلوطی از فقر با بودن ضروری کارگران است. در این شرایط باید به سمت چپ برخی از افراد با احتمال بالا از ابتلا به این ویروس قادر به منزوی کردن و نداشتن پول کافی برای انتخاب به رفتن به محل کار.

در آوریل 28, شورای روستا گذشت یک ماسک حکم بدون اجرای جزء. دو ماه بعد با وجود شانس در برابر آنها Indiantown تعداد در حال کاهش است.

فلوریدا وزارت بهداشت داده ها و اطلاعات به دست آمده منحصرا توسط TCPalm از فلوریدا مراکز بهداشتی و درمانی را نشان می دهد نیروی بلانت همه گیر شد و مواج در Indiantown شروع به نرم کردن در حالی که دو کشور به طور کلی دیدن برعکس روند.

ماسک حکم هر دو در مارتین و سنت لوسی شهرستانهای مجموعه به پایان می رسد پس از یک ماه. شهرستان کمیسیون ابراز تمایل برای دیدن چگونه COVID-19 تعداد آنها روند قبل از گسترش یک دستور است که بسیار بحث برانگیز در میان بسیاری صوتی تشکیل شده است.

اگر Indiantown را coronavirus داده است و در همه یک معیار برای چه آمده, آن بعید است تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر آغاز خواهد شد به روند رو به پایین در مارتین یا سنت لوسی شهرستانهای استان در آینده سه تا چهار هفته است.

در Indiantown نبود تا آغاز ماه دوم که موارد جدید شروع به رها کردن, با توجه به وزارت بهداشت داده و تا شش هفته در, آیا رای مثبت شروع به اسلاید به پایین با توجه به فلوریدا مراکز بهداشتی و درمانی داده است.

وزارت بهداشت نیست آزادی تعدادی از تست های بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر توسط کد پستی و یا شهر اما نه تنها تعداد موارد تایید شده.

Indiantown به اوج خود رسید و در بیش از 100 مورد یک هفته در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است اما پس از آن کاهش یافته است به 60s. در استوارت و فورت پیرس, کمتر از ده COVID-19 نفر از یک هفته تایید شد در اواخر ماه آوریل است. در حال حاضر که بیش از 200 نفر در هفته است.

"می دانم آنچه شما انجام خواهد شد صرفه جویی در زندگی و جلوگیری از عوارض دراز مدت از COVID," کلینیک کلیولند مارتین سلامت رئیس جمهور راب پروردگار نوشت: Martin County کمیسیون دو روز پس از آنها برقرار موقت ماسک قیمومیت.

اجرای کلید ؟

Martin County کمیسیون تلاش برای هفته ها با بهترین راه اگر هر گونه به تصویب یک ماسک قیمومیت. کمیسیون سوال سودمندی یک دستور است که ممکن است به چالش کشیدن برای به اجرا درآوردن.

در نهایت هر دو شهرستان به تصویب رسید مدنی-خوب سیستم اجرا توسط اجرای قانون محلی اگر چه کمی به هیچ اجرای صورت گرفته است.

Martin County Sheriff ویلیام اسنایدر گفت: او نمی خواست به "رفتن به جنگ" با مخالفان است.

در Indiantown از شورای روستا تصمیم به تصویب یک قطعنامه به سرعت حتی بدون هر گونه مجازات برای نقض چهره-پوشش قانون است.

"در عرض چند روز ما شاهد بسیاری از انطباق" ایجاد کرد مدیر Howard Brown گفت. او گفت که او تا به حال تشویق این شورا به تصویب یک ماسک دستور دانستن بیشتر ساکنان را دنبال شورای تصمیم گیری و آن را می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی به عنوان Indiantown بود در مورد برای تبدیل شدن به یک کانون. "آنها در حال انجام آن بدون اینکه مجبور."

تمایل برای پذیرش در Indiantown هر چند ممکن است متفاوت از بقیه شهرستان مارتین براون گفت. مردم زندگی می کنند چک چک. برخی از آنها نسبت به شهروندی. آنها را نگه دارید تا خود را برای خانواده خود فراهم و اقامت در خارج از راه آسیب است. بسیاری از در حال حاضر می دانم کسی است که به طور قابل توجهی بدست بیمار یا مرده است از ویروس.

بیشتر: یک شیوع کروناویروس در یک روستا از کارگران ضروری می تواند تهدیدی برای منطقه سلامت

"شما می توانید به اطراف نگاه کنید و شما می توانید بگویید این جدی بود" براون گفت. "آن چیزی نیست که به توان رد کرد. دوست من گفت: ما در حال زندگی در Indiantown."

معاون شهردار جانت هرناندز دیده است چه COVID-19 می توانید برای یک خانواده است. پدر او شد به شدت بیمار و به پایان رسید تا در بیمارستان است.

"دیدن همه رفتن را از طریق آن آسان نیست" هرناندز گفت. "به عنوان یک جامعه همه ما می دانیم هر یک از دیگر. بسیاری از مردم (که فوت کرده اند) به خوبی شناخته شده در جامعه است. آن را لمس کرده است ،

روانی و فیزیکی تلفات در جامعه وجود تلفات اقتصادی با افرادی که قادر به رفتن به محل کار و حمایت از خانواده خود را در حالی که آنها قرنطینه شده است سخت به Indiantown. و پس هرناندز گفت: اکثر مردم در حال حاضر پوشیدن ماسک.

بیشتر مردم از رنگ به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 در گنج ساحل | تجزیه و تحلیل

"جامعه ما نشان داده است 'اجازه دهید در یک ماسک صورت از آنجا که ما می تواند صرفه جویی در زندگی کسی,'" هرناندز گفت. "من با تشکر از ساکنان Indiantown برای پوشیدن ماسک صورت, از آنجا که ما احتمالا تا به حال بیشتر مرگ و میر."

Indiantown ساکن داگ کالدول سابق جمهوری خواه شهردار در یک شهر کوچک در ایالت پنسیلوانیا گفت: آن را دشوار است به ماندن جدا شده است. زندگی در 55-به علاوه جامعه Indianwood او گفت که او نمی مسافرت در سراسر زیاد است.

کالدول 82 و خود شناسایی محافظه کار گفت: او شده است پس از اخبار با دقت و اعتماد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و توصیه های آن است. او می پوشد یک ماسک زمانی که او می رود به فروشگاه مواد غذایی و ملاقات کسی به خوردن چرا که آنچه علم توصیه می کند او احساس می کند که راه امن تر و در نهایت این چیزی است که قوانین در شهر هستند.

"من سعی می کنید برای محافظت از انسان ها" کالدول گفت: "امیدوارم آنها همین کار را برای من."

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن