شانس بالا برای اولین طوفان گرمسیری از فصل برای توسعه خاموش فلوریدا توسط این آخر هفته

Cheryl McCloud ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:11 PM EDT مارس 15 سال 2020یک تغار کم فشار واقع بر تنگه فلوریدا همچ

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

یک تغار کم فشار واقع بر تنگه فلوریدا همچنان به تولید آشفته دوش و توفانی بادها در سراسر فلوریدا کلید و بخشهایی از جنوب فلوریدا و شمال غربی باهاما با توجه به National Hurricane Center.

تدریجی توسعه این سیستم است که انتظار می رود و آن را به احتمال زیاد تبدیل به یک گرمسیری یا نیمه گرمسیری طوفان اواخر امروز یا شنبه در نزدیکی شمال غربی باهاما.

سلامت: آهنگ طوفان

AccuWeather هواشناسان توافق, پیش بینی سیستم ادامه خواهد داد دم در نزدیکی جنوب فلوریدا امروز قبل از تقویت به یک نیمه گرمسیری و یا گرمسیری سیستم خاموش فلوریدا در جنوب شرقی ساحل بیش از آخر هفته.

بعد در آخر هفته و اوایل هفته آینده این سیستم است که انتظار می رود به حرکت به طور کلی شرق بیش از غرب و اقیانوس اطلس.

نیروی هوایی رزرو طوفان شکارچی هواپیما برنامه ریزی شده است به بررسی سیستم امروز ،

  • تشکیل شانس را از طریق 48 ساعت: بالا 70 درصد است.
  • تشکیل شانس را از طریق 5 روز: بالا 80 درصد است.

بیشتر: 2020 فصل طوفان آغاز می شود ژوئن 1; فروش تعطیلات مالیاتی کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در پول به عنوان شما آماده

اولین طوفان گرمسیری در اقیانوس اطلس در طول سال 2020 فصل طوفان خواهد بود به نام آرتور و آن را به پا زدن کردن آنچه که می رود به یک "بسیار فعال" فصل طوفان.

چه خواهد بود تاثیر گرمسیری سیستم در فلوریدا آمریکا و باهاما?

بدون در نظر گرفتن توسعه این اختلال ادامه خواهد داد به بارش باران های سنگین به بخش های از کلید های فلوریدا و جنوب شرقی فلوریدا و باهاما از طریق پنج شنبه.

گرمسیری-طوفان-نیروی gusts باد ممکن است در سراسر بخش از کلید های فلوریدا و جنوب شرقی فلوریدا و باهاما در طول روز بعد یا دو AccuWeather گفت.

خطرناک دریایی شرایط انتظار می رود در امتداد سواحل شرق فلوریدا و در باهاما جایی که گیل هشدار در اثر هستند.

خوراندن و رگبار و رعد و برق ادامه خواهد داد به douse بخشهایی از جنوب فلوریدا و باهاما نیز پیش از هر گرمسیری توسعه است.

باهاما را بیشتر در معرض خطر بالا برای فلش سیل با توجه به AccuWeather هواشناسان.

"قبل از پایان بارندگی بعد از این تعطیلات آخر هفته وجود دارد می تواند یک AccuWeather محلی StormMax™ 6 اینچ در باهاما" گفت: AccuWeather ارشد هواشناس راب میلر.

طوفان است و انتظار می رود به اقامت در سواحل ایالت فلوریدا در جنوب شرقی ایالات ایستگاه اما beachgoers می توانید انتظار به احساس تاثیر آن در توفانی بادها, خشن گشت و گذار و قوی تبدیل جریان.

"هوا فشردن بین جوجه طوفان و فشار بالا به شمال باعث خواهد شد دریاها شروع به ساخت بعد از این هفته در سواحل جنوب شرقی و در اطراف باهاما" میلر گفت.

"حتی بالاتر از گشت و گذار ممکن است به دنبال این آخر هفته در امتداد ساحل از فلوریدا به بانک های بیرونی کارولینای شمالی است."

آنچه تفاوت بین یک گرمسیری و نیمه گرمسیری طوفان ؟

گرمسیری, سیستم های گرم و مرطوب هوا در اطراف مرکز در حالی که زیر گرمسیری سیستم می توانید برخی از گرما در نزدیکی هسته اما همچنین برخی از هوای سرد در مخلوط.

بیشتر: چه تفاوتی بین گرمسیری و نیمه گرمسیری طوفان ؟

"به نظر می رسد این سیستم باید این فرم را به احتمال زیاد خواهد بود کج با مقدار قابل توجهی از هوای خشک در آن به سوی غرب طرف نزدیک به آمریکا و رگبار و رعد و برق در سمت شرق آن بیش از باهاما" گفت: AccuWeather ارشد هواشناس برت اندرسون.

چنین پیکربندی و جوی راه اندازی نشان می دهد یک نیمه گرمسیری سیستم به جای به طور کامل گرمسیری سیستم. این به این معنی طوفان می تواند شامل هر دو گرمسیری و غیر گرمسیری ،

فصل طوفان 2020 انتظار می رود فعال

اکثر پیش بینی طوفان در تماس هستند به صورت غیر منتظره ای فعال 2020 فصل طوفان. بالا پیش بینی از دانشگاه ایالتی کلرادو گفت: در ماه گذشته که 16 نام طوفان گرمسیری انتظار می رود که به فرم هشت که می تواند تبدیل به طوفان است.

بیشتر: 'بالاتر از حد متوسط' فصل طوفان پیش بینی شده در این سال, بالا, کارشناسان می گویند

AccuWeather پیش بینی نیز افزایش یافته خود را پیش بینی, پیش بینی 14 تا 20 طوفان گرمسیری و هفت تا 11 طوفان است.

به طور متوسط فصل 12 طوفان گرمسیری شش که طوفان است.

در حالی که فصل طوفان اجرا می شود از تاریخ 1 ژوئن از طریق Nov. 30, آن را غیر معمول نیست برای دیدن طوفان به نام فرم قبلی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن