کالیفرنیا خاموش میله داخل سالن ناهار خوری و بسیاری از ورزشگاه کلیساها

میشل چندلر آدم پرتو و کاتلین Ronayne منتشر شده 5:06 PM EDT Jul 13, 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — گفت که او

توسط ABTINNEWS در 24 تیر 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — گفت که او ساخته شده است که تصمیم به فشار یک بازگشایی "دیمر سوئیچ" کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه تمدید بسته شدن میله و داخل سالن ناهار خوری در سطح ایالت و دستور داده است تا ورزشگاه کلیساها و سالن های بسته در بسیاری از مکان به عنوان coronavirus موارد نگه داشتن رو به افزایش در این کشور پرجمعیت ترین دولت است.

در تاریخ 1 ژوئیه Newsom دستور داده بود بسیاری از استان ها به میله های خارجی و داخلی عملیات در رستوران ها از wineries باغ وحش و خانواده, مراکز تفریحی مثل بولینگ کوچه و گلف مینیاتور.

روز دوشنبه Newsom افزایش یافته است که منظور ایالتی و بسته های اضافی در بخش هایی از جهان, پنجمین اقتصاد داخلی از جمله مراکز و دفاتر برای noncritical صنایع.

"این رفتن به تاثیر Shasta County قابل توجهی" گفت: Kerri Schuette ، سخنگوی Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سازمان با اشاره به Newsom دستور برای بستن ناهار خوردن در رستوران ها از wineries و مزه اتاق سینما و دیگر کسب و کار در سطح ایالت و از دوشنبه.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: در اینجا چیزی است که ما می دانیم دوشنبه در مورد COVID-19 در شمال کشور

"اینها چیزهایی است که استفاده می شود تنها محدود به شهرستان بودند که در" دیده بان لیست.' در حال حاضر این محدودیت اعمال می شود به هر کس که در ایالت کالیفرنیا از جمله Shasta County است. ما در حال بازگشت به محدودیت در تعداد زیادی از چیزهایی که محدود دیروز گفت:" Schuette.

Shasta County بالا سلامت رسمی اذعان کرد در هفته گذشته که محلی افزایش coronavirus موارد نگران کننده است.

COVID-19 موارد در Shasta County رسیده 200 مورد نقطه عطف در روز یکشنبه به عنوان پنج نفر گزارش شده قرارداد ویروس. شش نفر فوت کرده اند در Shasta County, از COVID-19.

"من نگران هستم — من نگران جامعه ما" گفت: Shasta County Health افسر دکتر کارن Ramstrom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. "من فکر می کنم وجود دارد تعداد زیادی از جامعه ما هستند که واقعا می ترسم...من نگران هستم که بخش عظیمی از جامعه ما درگیر است در تلاش برای محافظت از هر یک از دیگر."

اخبار: این دبیرستان grads به دنبال از طریق با کالج خود قصد دارد با وجود COVID-19

کالیفرنیا تایید 8,358 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه. بستری شدن در بیمارستان را افزایش 28 درصد بیش از دو هفته گذشته. Newsom گفت: این اطلاعات نشان می دهد هر کس با استفاده از حس مشترک.

به گفته فرماندار سفارش میله brewpubs ماشین منگنه و بارها ایالت باید تمام عملیات هر دو محیط داخلی و خارجی در سطح ایالت.

علاوه بر این Newsom گفت, استان ها که باقی مانده در این شهرستان نظارت لیست برای سه روز متوالی نیز ملزم به تعطیل کردن صنایع دیگر مگر در مواردی که آنها می تواند اصلاح شود به کار در خارج و یا توسط منظقه pick-up:

  • مراکز تناسب اندام
  • مکان های عبادت
  • تظاهرات
  • دفاتر غیر ضروری بخش های
  • مراقبت شخصی از جمله ناخن سالن های بدن, اپیلاسیون و تاتو سرو
  • سالن مو و آرایشگاه
  • مراکز

همانطور که از ظهر دوشنبه, Shasta County بود و نه در میان 31 استان ها در دولت دیده بان لیست با توجه به افزایش موارد ابتلا به ویروس. گلن شهرستان است که در این فهرست است.

همه موارد جدید گزارش شده در Shasta County روز یکشنبه رخ داده است در افرادی که نشان داد علائم اما هیچ کدام بیمارستان بستری شد به گفته مقامات بهداشت شهرستان.

اخبار: کلانتر Magrini ارتباطات شامل شبه نظامیان شهروند پیامهای حمایت — و برخی از نگرانی

در سفارش Newsom را شامل نمی شود مدارس که در حال برنامه ریزی برای از سرگیری در چند هفته در حد دولت است. اما روز دوشنبه دولت, دو تا از بزرگترین مدارس در سن دیگو و لس آنجلس اعلام کرد که دانش آموزان خود را خواهد شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین تنها. لا متحد دومین مدرسه عمومی منطقه در کشور است.

در ماه مارس کالیفرنیا اولین دولت برای صدور اجباری ایالتی اقامت در خانه سفارش به سرعت گسترش coronavirus. منظور به نظر می رسد به کار به عنوان موارد تثبیت در متعاقب آن هفته در حالی که کشورهای دیگر دست و پنجه نرم بزرگ را افزایش می دهد.

اما منظور ویران جهان پنجمین اقتصاد با بیش از 7.5 میلیون نفر تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری. Newsom نقل مکان کرد و به سرعت به اجازه اکثر کسب و کار بازگشایی است. مانند کشورهای دیگر که در زمان مشابه مراحل بعدی افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان منجر شد او را به اعمال محدودیت های جدید در این ماه.

Newsom است و در مقایسه با استراتژی خود را باز و بسته شدن کسب و کار به عنوان یک "دیمر سوئیچ" برجسته انعطاف پذیری مورد نیاز به عنوان مقامات بهداشت عمومی نظارت بر پیشرفت ویروس

اخبار: چگونه کالج آماده شدن برای ترم پاییز در سن COVID-19?

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن