در اینجا به همین دلیل برخی بر این باورند COVID-19 می تواند افزایش به روستایی در بازار املاک و مستغلات

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:01 AM EDT 28 مه سال 2020می تواند ترس از آلوده بودن COVID-19 منجر به یک

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

می تواند ترس از آلوده بودن COVID-19 منجر به یک روستایی احیای املاک و مستغلات ؟

"شما بهتر است باور آن" شستا انجمن از Realtors جمهور سیندی جوان گفت: وقتی پرسید که آیا او فکر می کند پرواز شهری می تواند در تقویت بازار مسکن محلی. "به عنوان یک ماده در واقع ما از اولین زوم جلسه با اعضای ما و ما به ذکر است که بسیار چیز."

هیچ کس نمی داند تاثیر coronavirus همه گیر خواهد شد که در بازار املاک و مستغلات اما حدس و گمان های فراوان.

اردن Levine, معاون اقتصاددان با کالیفرنیا انجمن از Realtors گفت: ثبت افکن در آوریل میان مدت و دراز مدت بهبود املاک و مستغلات از coronavirus همه گیر می تواند به نفع جوامع روستایی بیش از شهری بزرگتر مناطق.

"و شما باید آن بازار که در آن مسکن مقرون به صرفه تر است اما رویه در بالا از آن که کسب و کار در حال تحقق تولید نگهداری شود می توان با یک کنترل از راه دور نیروی کار" لوین گفت.

آن می تواند به کیفیت زندگی, موضوع برای کار خانواده است.

"داشتن گزینه برای رفت و آمد از یک یا دو ساعت در مقابل مالکیت خانه که در آن خانه های مقرون به صرفه تر هستند به خوبی می تواند به نفع مناطق روستایی" لوین گفت.

آن بوده است بیش از دو ماه از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر اقامت-صفحه اصلی نظم و تعطیل کردن همه اما ضروری کسب و کار در دولت است. برخی از محدودیت های سست و املاک و مستغلات برای بسیاری از این بیماری همه گیر شده است ضروری.

"من شده اند فوق العاده شلوغ پس درست قبل از تمام COVID وضعیت شروع" سندی دل از ویستا املاک و مستغلات در ردینگ گفت. "هنگامی که ما تلقی ضروری کسب و کار من فقط خود ادامه داد و من بیش از آنچه من در سال گذشته در این زمان است."

مارس فروش شماره داد اولین تصویر کامل از چگونگی بحران بهداشت و درمان مؤثر است املاک و مستغلات. فروش خانه های موجود در سراسر کشور بودند پایین 25.6% از ماه مارس و 30% از یک سال پیش در کالیفرنیا انجمن از Realtors گزارش شده است. ایالت صفحه اصلی مقادير نسبتا مسطح در مقایسه با یک ماه پیش و یک سال پیش.

"به عنوان انتظار می رود, کالیفرنیا, فروش خانه با تجربه بدترین ماه به ماه کاهش فروش در بیش از چهار دهه به عنوان coronavirus همه گیر باعث stay-at-home سفارشات که نگه داشته و هر دو خریداران و فروشندگان در حاشیه" کالیفرنیا انجمن رئیس جمهور جین Radsick گفت: در انتشار اخبار.

او گفت: بازار در انتظار باقی می ماند تنبل حداقل برای چند ماه آینده.

فراتر از آن است که حدس و گمان است.

اما ماشین مارس فروش گزارش نشان می دهد که همه قطعات از دولت دچار کاهش می یابد.

در واقع متوسط در سال بیش از سال قیمت فروش در Siskiyou County پرید نزدیک به 25 درصد بیشترین افزایش 51 شهرستانهای ردیابی توسط گروه تجارت.

هنوز هم فروش در Siskiyou County در مه فرو بیش از 35 درصد در مقایسه با یک سال پیش.

در بخش دیگر از دور شمال کالیفرنیا:

  • فروش خانه در Shasta County, در مارس افزایش 5 درصد از, اما آنها پایین در حدود 15 ٪ از آوریل 2019 در کالیفرنیا انجمن از Realtors گفت.
  • در Tehama County, فروش خانه در مارس صاف شد از ماه مارس شد اما پایین نزدیک به 22 درصد از یک سال پیش.
  • در Butte County, خرید و فروش خانه در ماه آوریل نیز صاف شد از ماه مارس شد اما پایین 12% از یک سال پیش.

دانشگاه ایالتی سونوما اقتصاددان رابرت Eyler اشاره می کند که بازار املاک و مستغلات ردیاب Zillow نسبتا صعودی در آینده املاک و مستغلات.

"اگر شما فکر می کنم در مورد کالیفرنیا یکی از چیزهایی که ما ممکن است برخی از مهاجرت از شهرها به سمت حومه و روستایی با این ایده که مردم می خواهند خود را به کار و رفتن به جایی که کمتر شهری آنها می خواهند به خارج از ... منطقه ای که در آن احتمال عفونت بالاتر است" Eyler گفت: در یکی از "درخواست اکونومیست" آموزشی او را به میزبانی پس از همه گیر رسید.

اما Eyler گفت: بسیار هنوز هم بستگی دارد که در آن شغل هستند و اگر سازندگان خانه احساس اعتماد به نفس کافی برای نگه داشتن ساختمان.

قطعا در مناطقی مانند Shasta County, ساخت و ساز, قوی باقی می ماند در میان COVID-19 به عنوان حرکت از بازسازی پس از 2018 Carr آتش همچنان ادامه دارد.

مسکن شروع می شود در ردینگ از طریق آوریل تا 16 درصد در مقایسه با یک سال پیش.

"ما در یک بحران مسکن," Palomar سازندگان ردینگ مالک جب آلن گفت. "و که در حال رفتن به از بین رفتن هر چه این مسئله است."

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن