به عنوان اطلاعات جدید در مورد COVID-19 سطوح چه مقامات ابتدا اشتباه است ؟

Catie Wegman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:25 PM EDT مارس 15 سال 2020Coronavirus شوکه جهان با گسترش سریع

توسط ABTINNEWS در 27 اردیبهشت 1399

Coronavirus شوکه جهان با گسترش سریع آن و کشنده علائم هنگامی که آن را برای اولین بار عرضه در چین در ماه دسامبر.

کمی به هیچ چیز شناخته شده بود در مورد بیماری تنفسی است که پس از کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر و آلوده بیش از 4.5 میلیون نفر در سراسر جهان به عنوان از آوریل 15.

علم همیشه در حال تحول و ویروس ثابت شده است که یک گام جلوتر از مقامات بهداشت عمومی که در حال تلاش به توصیه های عمومی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

"به عنوان یک رمان ویروس COVID-19 یک بیماری جدید و اطلاعات جدید در مورد چگونه آن را می تواند منتقل می شود, کاهش و درمان به طور مداوم در حال تولید می شود. این است که به سرعت در حال تحول وضعیت و ارزیابی ریسک می تواند تغییر روزانه" فلوریدا وزارت بهداشت سخنگوی آلبرتو Moscoso نوشت: در بیانیه آماده به TCPalm.

پنج ماه به این بیماری همه گیر به عنوان اطلاعات جدید نشان داده است خود را در اینجا چیزی است که دولت آمریکا و مقامات بهداشت در ابتدا اشتباه کردم و اطلاعات بیشتر در حال حاضر.

حیوانات خانگی و حیوانات دیگر

در ماه مارس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: آن را به حال هیچ شواهد نشان می دهد حیوانات می تواند قرارداد و گسترش COVID-19.

در اوایل ماه آوریل پس از یک ببر آزمایش مثبت CDC گفت: "خطر از حیوانات, پخش كردن, COVID-19 به مردم در نظر گرفته شده است به پایین" اما در برخی از مواقع مردم گسترش می تواند آن را به حیوانات.

یک مطالعه منتشر شده در مارس 13 یافت بدون علامت گربه ها می توانند آلوده دیگر گربه ها, اما هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که گربه ها می تواند گسترش عفونت به مردم است.

CDC حفظ حیوانات نقش مهمی در انتقال است.

خارش پوست

در ماه مارس متخصصین پوست گفت: خارش پوست بودند غیر معمول نشانه است. اگر بثورات نیست در CDC رسمی لیست COVID-19 علائم, اطلاعات جدید از کلینیک کلیولند نشان می دهد حدود 20 درصد از بیمارانی که آزمایش مثبت بود, نوعی از پوست جلوه ای — به خصوص در پا است که به عنوان شناخته شده است "COVID انگشتان پا است."

راش به تنهایی و به طور معمول به اندازه کافی به حکم یک آزمون برای coronavirus و به احتمال زیاد نمی خواهد زمین یک بیمار در بخش مراقبت های ويژه, متخصصین پوست می گویند. علل متعدد می تواند منجر به اختلالات پوستی از جمله کاهش جریان خون به مناطق مانند انگشتان پا. این COVID مربوط به خارش شده اند به عنوان خارش دردناک و یا هر دو.

علائم نادر بیماری التهابی شناسایی شده اند در حداقل 15 کودکان در شهر نیویورک بیمارستان — چهار نفر از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19. این بیماری برای اولین بار گزارش شده توسط پزشکان در انگلیس و ایتالیا و اسپانیا در اواخر ماه آوریل است.

در مه 6, جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش 64 مورد مشکوک به آنچه آن را به نام "کودکان چند سیستم التهابی سندرم در ارتباط با COVID-19," سی ان ان گزارش شده است.

چه مدت COVID-19 طول می کشد بر روی سطوح

یک مارس 23 گزارش CDC در بر داشت coronavirus RNA یا مواد ژنتیکی بر روی سطوح در کابین هر دو علامت دار و بدون علامت مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز 17 روز پس از مسافر تا به حال در سمت چپ کابین. داده ها را ثابت کند این ویروس انتقال از طریق سطوح و آیا نشان نمی دهد که آیا این ویروس فعال و یا غیر فعال.

یک روز بعد از موسسه ملی بهداشت منتشر شد یک مطالعه نشان می دهد COVID-19 فعال باقی مانده بر روی پلاستیک و استیل ضد زنگ سطوح تا دو سه روز; 24 ساعت روی مقوا; چهار ساعت در مس; و سه ساعت در هوا.

همانطور که از اواسط ماه مارس سازمان بهداشت جهانی (WHO) سایت را حفظ کرده است که استاندارد است. CDC وب سایت نشان می دهد خاص در طول زمان این ویروس می تواند فعال باقی می ماند بر روی سطوح.

ماسک اثربخشی

در ماه مارس CDC نشان داد که تنها کسانی که نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت کسانی که بیمار هستند و یا مراقبت از کسی که آزمایش مثبت است. وب سایت خود را در حال حاضر توصیه پارچه پوشش صورت توان در تمام تنظیمات عمومی به ویژه در مناطق "قابل توجه جامعه مبتنی بر انتقال" مانند فروشگاه های مواد غذایی.

این که از سوی دیگر اتحاد خود را حفظ موضع وجود دارد که داده ها به اثبات ماسک به تنهایی موثر در کاهش و یا توقف گسترش COVID-19 و نشان می دهد مردم با پوشیدن ماسک های پزشکی تنها زمانی که مراقبت یا آمدن به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای این بیماری است.

افراد جوان باید نگران

قبل از coronavirus به طور قابل توجهی تحت تاثیر آمریکا و آمار چین نشان داد افراد جوان بودند به احتمال زیاد به تجربه علائم خفیف با اکثریت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نسبت به سالمندان, بیماران, دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی گزارش شده است.

یک مارس 16 CDC گزارش ثابت کرد آمریکا روند متفاوت — با بیش از نیمی از بیماران بستری در واحد مراقبت های ویژه تحت 65 سال است.

در فلوریدا, وزارت بهداشت, مه 6 گزارش نشان می دهد 65 درصد از موارد مثبت بوده است در میان کسانی که سن 25-64. میزان مرگ و میر بالاتر در میان افراد مسن با 83 درصد از مرگ و میر در میان کسانی که 65 ساله و مسن تر.

شدت بیماری

توسط Feb. 1 ماه پس از چین توصیه جهان از آن COVID-19 شیوع در ووهان در حال حاضر وجود دارد 10 ، 000 مورد در سراسر جهان است. پنج روز بعد: 25,000 موارد است.

این آشکار بود به مقامات CDC این بیماری به سرعت در حال گسترش. در فوریه. 25, اپیدمیولوژی نانسی r. schultze ، به خبرنگاران گفت: ساکنان ایالات متحده باید آماده برای COVID-19 به گسترش در سراسر جوامع و به شدت مختل کردن زندگی روزمره است.

کاخ سفید مخالفت کرد.

"من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Feb. 26. "من فکر می کنم که این احتمال وجود دارد که آن را بدتر می تواند یک شانس آن را می تواند نسبتا قابل ملاحظه ای بدتر اما هیچ چیز اجتناب ناپذیر است."

در فوریه. 29 پس از ایالات متحده برای اولین بار با مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای وحشت.

ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین مرگ و میر و موارد مثبت با توجه به که.

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید "درخواست هاردکور,," گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در catie.wegman@tcpalm.com یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب