نامه به سردبیر: 28 مه سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT 28 مه سال 2020حفظ و حراست از خدمات پستی ایالات متحدهخدمات پستی

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

نظر

حفظ و حراست از خدمات پستی ایالات متحده

خدمات پستی ایالات متحده موسسه ای است که به خودی خود است. مانند همه سنت های ما ارزش ها و موسسات امروز از آن است که در حال حمله. منتقدان آن را کم و شایستگی را در کنار خود اما با تکرار دروغ اغلب آنها به دست آوردن پشتیبانی می کند.

در نظر گرفتن این حقایق:

این USPS تنها کسب و کار نوشته شده به قانون اساسی است.

رئيس کلی در اصل یک کابینه در سطح و موقعیت.

اولین postmaster بود بنجامین فرانکلین.

Postmasters به طور کلی تا به حال شده است خدمتگزاران با تجربه در عملیات پستی.

این USPS را دریافت مستقیم کمک مالیات دهندگان.

اداره پست شد و کارآمد و خود کفا و تا همین اواخر.

جمهوری خواهان به مدت طولانی می خواستم برای خصوصی USPS. آنها سعی کردند به آن ورشکسته در گذشته با اژدهایی مقرر شده است که کارگران به صندوق خود و منافع خود برای 75 سال است. سرخوردگی آنها مطمئن نیستید که چگونه برای رسیدن به اهداف خود تا زمانی که رئیس جمهور تهمت منصوب لوئیس DeJoy بعدی postmaster به طور کلی. DeJoy بالا کمک کننده است که به کار گرفته صندوق جمع آوری جمهوریخواهان کنوانسیون.

DeJoy وقت است از یاد ماندنی نتیجه. او بدون شک سرعت بخشیدن به برچیدن USPS. اول آن قرار می دهد در معرض خطر 600,000 شغل در زمانی که بیکاری در تاریخی سطوح. دوم, آن را تهدید می کند زنده ماندن از یک رای-با-پست الکترونیکی پیش بینی شده در سال 2020 انتخابات. سوم آن به پایان خواهد رسید مقرون به صرفه روستایی تحویل در ایالات متحده آمریکا

اگر شما ارزش کار خود و دوستان و همسایگان و خدمتگزاران مردم را در ارائه مهم مکاتبات صرفه جویی در زندگی, پزشکی و رای-با-پست الکترونیکی رای گیری و بر این باورند که کار تاریخی این آژانس باید محافظت و حفظ تماس خود قانونگذاران امروز. تقاضای آنها عبارتند از USPS در آینده محرک. سنسور. ریک اسکات (202-224-5274) و مارکو روبیو (202-224-3041) و همچنین تشکر. برایان ماست (202-225-3026) نیاز به شنیدن از شما قبل از آن خیلی دیر است.

Felicia بروس فورت پیرس

ملک به صورت پیشنهادی 'داخلی توچال' در ورو شده است rezoned

کالین Wixon ممکن است 15 مقاله جزئیات یک امکان جدید و توسعه در گوشه ای از 53 خیابان و 58 Avenue در ورو بیچ.

من معتقدم که توسعه را در واقع اتفاق می افتد زیرا آن را برای تلفن های موبایل مانند توسعه انجام نشده تحقیقات زیادی وقتی که می آید به یک نیاز برای "resort هتل و مرکز کنفرانس" درست در وسط دام کشور, اما من پرت شدن.

من می بینم که برخی از ساکنان اظهار داشت: برخی از شکایات در مورد ترافیک و مسائل دیگر با توسعه ارائه شده است. به نظر می رسد که شهرستان ما در کمیسیون در حال حاضر به تصویب قضاوت اجازه می دهد rezoning از اموال.

در حال حاضر زمانی که ساکنان آمدن به شکایت هنگامی که برنامه ریزی و منطقه بندی هیئت مدیره ارسال و تصویب خود را در طول این کمیسیون می تواند تلافی "منطقه بندی اجازه می دهد تا برای توسعه این طوری که ما می توانیم آن را متوقف کند اگر آن را مطابق با منطقه بندی." مناسب, متعجب? ساکنان معمولا یک روز دیر و یک دلار کوتاه وقتی که می آید به ابراز اعتراض. من صحبت از تجربه.

دنیس استاپلتون ورو بیچ سابق وزارت امور خارجه و نماینده شهرستان کمیسر.

کوچک, تناسب اندام, سالن بسته شد در حالی که هتل ورزشگاه ماند باز

رژیم صهیونیستی. راد DeSantis' مارس 20 فرمان اجرایی شامل خاموش کردن تمام سالن های ورزشی و مراکز تناسب اندام با استثنا است که بدون نظارت شامل هتل ورزشگاه با ظرفیت 10 ... در حال حاضر تقریبا به طور انحصاری مورد استفاده توسط بازدید کنندگان از ویروس نقاط. او پس از آن تلقی WWE (کشتی سرگرمی جهانی) ضروری است.

با سکته مغزی از قلم فرماندار نابود معیشت بسیاری از بوتیک توسط-انتصاب مربی-چراغ های کم ظرفیت, تناسب اندام, سالن بدون تمایز و حذف تنها موجود شکل ورزش برای بسیاری از افراد مسن و ساکنان فلوریدا.

از جمله در این تناسب اندام, سالن هستند پیلاتیز استودیو که در آن هر مشتری با دست شسته و با پوشیدن لباس های ویژه گرفتن جوراب, محدود به استفاده از یک قطعه واحد از تجهیزات تمیز بین جلسات. هر چند شدید یک ساعت هدایت جلسات بزرگ نیست عرق و یا سنگین-تنفس القاء و اغلب جایگزین نیاز به فیزیوتراپی و کایروپرکتیک قرار ملاقات برای مشتریان با محدودیت های فیزیکی.

هر چند فرماندار خواسته شده است توسط بسیاری از نمایندگان محلی به اعطای یک استثنا برای آقای پیلاتیز استودیو آنها بسته باقی می ماند در حالی که بدون نظارت هتل ورزشگاه در ساحل فلوریدا شهرهای در حال حاضر پر از مهمانان از ویروس نقاط باز باقی می ماند.

تخریب کوچک, تناسب اندام, سالن مانند آقای پیلاتیز استودیو می توانست اجتناب شده بود فرماندار ساخته شده و تمایز بین آنها و سالن های ورزشی. به عنوان نتیجه کمتر PPP و نرخ بیکاری شده اند که لازم است و منظور خواهد که با انجام آن ظاهری قصد محدود کردن ظرفیت به 10.

میشل دسته گل استوارت

رای دهندگان نیاز به پاسخ صادقانه به مشکلات جدی به انتخابات

وقتی پرسیده شد که در مورد تست جمهور تهمت و گفت: "دیگر دولت — آخرین دولت چپ ما هیچ چیز. ما نمی باید هواکش ما ندارد, تجهیزات پزشکی, ما از تست. آزمون ها شکسته شد."

به طور جدی ؟ بیایید نگاهی به این حقایق: مغلوب ساختن پیشی جستن منحل بسیاری از بیماری همه گیر واحد پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است رئیس جمهور برای بیش از سه سال او تا به حال مقدار زیادی از زمان برای دوباره پر کردن سهام از لوازم پزشکی, اگر ادعای خود را از یک کمد خالی است و حتی درست است. دولت اوباما در سمت چپ مغلوب ساختن پیشی جستن یک راهکار در مورد نحوه رسیدگی به یک بیماری همه گیر اما او متمرکز شده است در خلاص شدن از هر چیزی که اوباما تا کنون بود. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: آزمایشات شکسته شد. اما COVID-19 بود و دور نیست زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت تا هیچ آزمایش برای آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن معاف نشد پاسخ به کروناویروس گفت: او مشغول بود با استیضاح محاکمه. ما باید در انتخابات آینده در ماه نوامبر; رای دهندگان نیاز به پاسخ صادقانه به مشکلات جدی و اخبار مردم باید نگه دارید تهمت را به آتش و ضربه به عقب با پرسش دشوار است. ما نمی توانیم اجازه تهمت به دادن اطلاعات غلط و بدون سوال آن است.

رابرت Rega پورت سنت لوسیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن