در حال سکونت صاحبان مجاز به دیدن مکاتبات بین رئیس جمهور هیئت مدیره و انجمن وکیل ؟

Richard D. DeBoest ویژه به TCPalmمنتشر شده 6:59 PM EDT مارس 10 سال 2020یادداشت سردبیر: وکیل در Goede, Adamczyk

توسط ABTINNEWS در 22 اردیبهشت 1399

یادداشت سردبیر: وکیل در Goede, Adamczyk, DeBoest & Cross, PLLC, پاسخ به سوال در مورد, فلوریدا, انجمن جامعه قانون است. این شرکت نشان دهنده انجمن های جامعه در سراسر فلوریدا و تمرکز در مالکیت مشترک و با صاحب خانه ارتباط قانون قانون املاک و مستغلات دادخواهی برنامه ریزی و مستغلات و کسب و کار قانون است.

س: آیا محل سکونت صاحبان مجاز به دیدن مکاتبات بین رئیس جمهور هیئت مدیره و انجمن وکیل ؟ در حال صاحبان مشتری و یا هیئت مدیره مشتری به خصوص اگر ارتباط پول استفاده می شود به پرداخت هزینه های قانونی? ما در هیئت مدیره است که به تاخیر انداختن نشست سالانه و انتخابات و حاضر به نگه دارید یا از طریق تلفنی که در آن صاحبان می توانید برگه های رای باز و شمارش. آنها می گویند که اقدام به مشاوره از وکیل خود اما نشان داده اند و نه هیچ ارتباطی به آن اثر است. در حال صاحبان قانونی مجاز به دیدن که ارتباطی?

—S.W. ورو بیچ

یک: به عنوان سوال اول شما بخش 718.111(12)(c)3a اساسنامه فلوریدا فراهم می کند که ownesr ممنوع از دیدن مکاتبات "[a]نیویورک رکورد حفاظت شده توسط مشتری-وکیل امتیاز به عنوان شرح داده شده در s. 90.502 و هر رکورد محافظت کار-محصول امتیاز از جمله ضبط و آماده شده توسط انجمن و وکیل و یا آماده در وکیل express جهت که نشان دهنده ذهنی تصور نتیجه دادخواهی استراتژی یا تئوری حقوقی از وکیل و یا انجمن و که آماده شد به طور انحصاری برای دادخواهی مدنی یا کیفری و یا به صورت خصمانه دادرسی اداری یا که آماده شد در انتظار چنین دعوی قضایی یا رسیدگی تا پایان دعوی قضایی یا رسیدگی است." بنابراین پاسخ این است که هیچ شما مجاز به دیدن وکیل مکاتبات به هیئت مدیره است که توسط محافظت وکیل مشتری امتیاز تا "پایان رسیدگی به دادخواهی و یا انتظار دادخواهی." به عنوان سوال دوم شما صاحبان فردی هستند که مشتریان از انجمن وکیل. انجمن (شرکت) است که وکیل مشتری. اورژانس قدرت اعطا شده به انجمن و قابل استفاده در طول Covid-19 pandemic اجازه هیئت مدیره به لغو و یا تاخیر انجمن جلسات از جمله جلسه سالانه. بنابراین در حالی که هیئت مدیره خود را می تواند نگه دارید تلفنی یک نشست سالانه با دسترسی بصری هیئت مدیره موظف به انجام آن است.

س: ما در هیئت مدیره محل سکونت در حال انجام یک پروژه بزرگ به تعمیر عناصر در نمای ساختمان های ما. در روند رواق طبقه و صفحه نمایش محوطه واحد حذف خواهد شد و یا آسیب دیده است. این تخته موقعیت است که هزینه به جای کف رواق و ضمائم روی صفحه نمایش خواهد بود که مسئولیت فردی صاحبان. به عنوان صاحبان ما احساس می کنیم زیرا این کار لازم است توسط بیرونی کار در حال انجام است به این ساختمان هزینه برای بازگرداندن طبقه و محوطه باید شامل هزینه پروژه تعمیر و پرداخت می شود توسط انجمن. چه اساسنامه فلوریدا می گویند ؟ ما سکونت اسناد نیست آدرس این وضعیت است. تنها که صاحبان مسئول کف و محوطه هزینه اولیه نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری روزمره و تعمیرات.

—T. D., جنسن بیچ

یک: جواب شما بستگی دارد حاکم بر اسناد و مدارک و که در اصل نصب کف رواق و صفحه نمایش محوطه. به طور کلی اگر صاحب یا مالک فعلی را سلف در عنوان به واحد نصب این موارد و سپس ارتباط است مسئول برای پرداخت هزینه حذف یا جایگزینی اقلام است. این قانون فراهم می کند که هنگامی که مالک باعث بهبود به واحد خود و یا محدود عنصر مشترک است که در اصل نمی نصب شده توسط توسعه دهنده واحد مالک می کند بنابراین در معرض خطر است که روزی پیشرفت نیاز به برداشته شود به طوری که انجمن می تواند انجام دهد لازم نگهداری و یا تعمیرات. اگر توسعه دهنده نصب شده در محوطه و کف انجمن خواهد بود مسئول به پرداخت برای حذف و جایگزینی اقلام است.

س: من خود را یک واحد است که من اجاره. اگر مستاجر نمی پرداخت اجاره بها چگونه می توانم اخراج آنها ؟

—G. O. پورت سنت لوسی

یک: شما باید فایل اقدام به اخراج به موجب صاحبخانه مستاجر قانون است که در فصل 83 اساسنامه فلوریدا. شما باید به یک فایل 3-بعد از اطلاع از تقاضا برای اجاره برای اولین بار و پس از آن اگر آنها را پرداخت نمی کند شما نیاز به فایل اخراج طرح دعوی در دادگاه. توجه داشته باشید که با توجه به COVID-19 همه گیر فرماندار قرار داده است یک مهلت قانونی برای اخراج اقدامات برای عدم پرداخت اجاره. شما باید مشورت با یک فلوریدا مجوز دادستان با توجه به شرایط خاص خود را.

Richard D. DeBoest II, Esq., موسس و سهامدار حقوقی Goede, Adamczyk, DeBoest و مقطع PLLC. بازدید از وب سایت ما www.gadclaw.com و یا برای پاسخ به سئوالات در مورد مسائل مربوط به خود را برای آینده, ستون, ارسال درخواست به: question@gadclaw.com. اطلاعات ارائه شده در اینجا فقط برای مقاصد اطلاعاتی و باید به عنوان مشاوره حقوقی تفسیر. انتشار این مقاله ایجاد نمی کند یک رابطه وکیل مشتری بین خواننده و Goede, Adamczyk, DeBoest و مقطع و یا هر یک از وکلای ما. خوانندگان باید عمل یا خودداری از اقدام و بر اساس اطلاعات موجود در این مقاله برای اولین بار بدون تماس با یک وکیل اگر شما سوالی در مورد هر یک از مسائل مطرح شده در اینجا. استخدام یک وکیل است که یک تصمیم است که باید صرفا بر اساس تبلیغات و یا این ستون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن