توجه خریداران : بسته coronavirus گنج ساحل مراکز را بازگشایی دوشنبه

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:18 PM EDT May 30, 2020Shopaholics داخلی واکر و بی حوصله گی ش

توسط ABTINNEWS در 12 اردیبهشت 1399

Shopaholics داخلی واکر و بی حوصله گی شادی: مراکز در امتداد ساحل گنجینه هایی که بسته شده به دلیل coronavirus را بازگشایی دوشنبه — اما تحت محدودیت های اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

تحت فاز 1 از فرماندار بازگشایی منظور صادر شده از شنبه اکثر فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی اما لازم است به منظور محدود کردن تعدادی از مشتریان داخلی به 25 درصد از ظرفیت و مطمئن شوید که مشتریان حفظ آشنا 6 فوت از جدایی به عنوان شناخته شده اجتماعی فاصله.

بیشتر: چه فاز 1 منظور بازگشایی فلوریدا چیست ؟

در اینجا مختصر و مفید از آنچه اتفاق می افتد در محلی مراکز:

رودخانه هند بازار

بازار در 6200 20 سنت در ساحل Vero که بسته مارس 23 خواهد بازگشایی دوشنبه, اگر چه, که فروشگاه باز خواهد شد تا به صاحبان آنها گفت: کارن Gulich این مرکز خرید مدیر.

AMC رودخانه هند 24 تئاتر و مو و ناخن سالن بسته باقی خواهد ماند و تحت شرایط فرماندار سفارش.

بازار ساعت خواهد بود 11.m.به 7 p. m. دوشنبه از طریق شنبه و ظهر تا 6 بعد از ظهر روزهای یکشنبه ،

بازار مشترک مناطق از جمله مواد غذایی دادگاه خواهد گشت تا مطمئن شوید اجتماعی فاصله مشاهده شده که Gulich گفت و فروشگاه ها را محدود کردن تعدادی از مشتریان داخلی به 25 درصد از ظرفیت.

"و ما در حال تشویق همگان را به پوشیدن ماسک" Gulich گفت: "اگر چه آن را لازم الاجرا است."

Coronavirus نظرسنجی: چگونه امن آیا شما احساس می کنید ؟

جداول در دادگاه های غذایی, سطل های زباله و دیگر سطوح می شود پاک خواهد شد با مواد ضد عفونی کننده در هر 30 دقیقه Gulich گفت: "و هر غرق در دستشویی مسدود خواهد شد خاموش اجتماعی را حفظ فاصله."

رفتن به indianrivermall.com برای به روز رسانی در فروشگاه ها.

Vero Beach, رسانه های

این مرکز خرید از فروشگاه های خروجی در سال 1824 94 سنت در غرب ساحل Vero خواهد بازگشایی دوشنبه با روزانه از ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر

"به عنوان وضعیت مایع یک فروشگاه در مرکز خواهد بود بازگشایی با توجه به منحصر به فرد خود و دستورالعمل های شرکت," سخنگوی سو Helondovitch گفت: از طریق ایمیل.

رفتن به verobeachoutlets.com برای به روز رسانی فروشگاه باز کردن اطلاعات است.

مرکز افزایش یافته تمیز کردن و ضد عفونی کننده دست ضسبنسرس در زمینه های مشترک و دستشویی برای مشتریان.

Coronavirus: گنج ساحل موارد آمار 528; افزایش شمار تلفات 35

علائم و طبقه نشانگر در زمینه های مشترک را تشویق اجتماعی فاصله.

گنج ساحل مربع

نه مدیر در ساحل گنجینه مرکز میدان در 3174 n. w. U. s. 1 در جنسن بیچ و نه سخنگوی با شرکت های صاحب سیمون خواهد جواب سوالات سهشنبه درباره بازگشایی.

بازار بسته بوده است مارس 18 به جز روبی شنبه, رستوران است که در نظر گرفتن برای رفتن سفارشات از 11:30 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه در 772-692-2974.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب