وکیل: Leon ماسک فرمان قانونی دفاع الگو برای شهرستان والتون

جیم تامپسون اخبار روزانهمنتشر شده 1:45 PM EDT Jul 27, 2020DeFUNIAK SPRINGS — اگر آنها را انتخاب کنید به آن را

توسط ABTINNEWS در 6 مرداد 1399

DeFUNIAK SPRINGS — اگر آنها را انتخاب کنید به آن را شهرستان والتون کمیسیون باید از نظر قانونی دفاع مسیر به ایجاد یک countywide فرمان نیاز به پوشیدن ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 گیر با توجه به تفاهم نامه از معاون دادستان شهرستان.

در این صورت از برخی از فشار افکار عمومی برای یک countywide ماسک فرمان در جولای 14 جلسه بیش از یک ساعت از نظر عمومی شامل بازخورد در هر دو طرف از این موضوع — کمیسیون درخواست یک گزارش از دستیار دادستان شهرستان هدر Christman در قابل اجرا و دیگر جنبه های بالقوه countywide ماسک فرمان.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا, جولای 27: وزارت بهداشت گزارش 8,892 جدید موارد مرگ و میر 77

"این نظر من است, داده مناسب یافته (واقعی پایه و اساس که بر اساس آن هر گونه تصمیم کمیسیون خواهد بود ساخته شده), BCC (هیئت شهرستان کمیسیون) تا به دفاع از اساس به اتخاذ اضطراری, ماسک, فرمان برای حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی و رفاه در طول COVID-19 همه گیر" Christman نوشت: در روز شنبه تفاهم نامه به کمیسیون.

بیشتر به طور خاص, تفاهم نامه, مجموعه ای برای کمیسیون بررسی و اقدام ممکن است در ساعت 9 صبح روز شنبه جلسهنشان می دهد که این کمیسیون با استفاده از یک Leon County, ماسک فرمان به عنوان یک الگو برای هر محلی اضطراری فرمان آنها ممکن است می خواهم به تصویب برسانند.

تصویب شده توسط Leon County کمیسیون در ژوئن 23 فرمان به سرعت تبدیل شد به موضوع طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن قانون اساسی آن است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط اوان قدرت رئیس Leon County جمهوریخواه کمیته اجرایی مطرح شده تعدادی از استدلال از جمله یک مشاجره که فرمان نقض حقوق و حریم خصوصی.

بیشتر: Disney World تاخیر برخی از رفت و آمد مکرر هتل reopenings به عنوان فلوریدا COVID-19 موارد سنبله

اما در اوایل این ماه در یک جلسه در یک حرکت به تعلیق فرمان مدار 2 قاضی دادگاه جان کوپر اشاره کرد که در صورت ماسک در میان چند گزینه برای کنترل گسترش COVID-19..

در یک نقطه کوپر اشاره کرد که فرمان "نیست و هر گونه نقض حقوق اساسی" با توجه به گزارش در تالاهاسی دموکرات.

"اگر مردم در حال رفتن به ماندن 6 تا 10 فوت از هم جدا و اگر مردم در حال رفتن به رفتن به کسب و کار و گسترش آن در همه جا و سپس در مورد تنها چیزی که در دسترس است یک ماسک صورت" کوپر افزود: با توجه به تالاهاسی دموکرات حساب. "این مورد به عنوان بلامنازع به عنوان آن می تواند میان علم مردم است."

بیشتر: FDA بررسی آزمایشگاه به عنوان ده ها هزار نفر از COVID-19 نتایج آزمون در فلوریدا در مورد سوال

روز سه شنبه والتون هیئت مدیره شهرستان County, کمیسیون, جلسه, برگزار می شود, در کمیسیون boardroom در دادگاه در DeFuniak Springs — که در آن صندلی محدود است به منظور تطبیق اجتماعی فاصله توصیه می شود برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 — نیز در دسترس خواهد بود آنلاین, با این فرصت را برای اظهار نظر عمومی در https://us02web.zoom.us/j/85148435334.

گسترده Leon County, ماسک فرمان متصل به Christman تفاهم نامه مستلزم آن است که ماسک توان در داخل همه کسب و کار با برخی از استثنا.

در میان استثنا در کودکان کمتر از 6; افراد مبتلا به یک بیماری مزمن از قبل موجود شرایط و یا مستند و یا قابل اثبات مشکل پزشکی است که باعث می شود آن را دشوار است برای آنها را به نفس; واکنش اضطراری پرسنل عملیاتی خود را تحت سازمان استاندارد برای حفاظت شخصی; مردم ورزش در حالی که حفظ اجتماعی فاصله; رستوران و نوار مراجعان در حالی که غذا خوردن یا نوشیدن; کارگران در مناطق کسب و کار خود را نه به غیر از افراد درگیر در مواد غذایی و یا نوشیدنی آماده سازی و مردم در محدوده خود هتل یا متل یا اتاق اجاره امکانات رفاهی است.

برای بار اول تخلف از فرمان حامل 50 دلار جریمه با یک دوم نقض حمل $125 خوب است. یک سوم نقض و پس از آن هر نقض هر یک از حامل 250 دلار خوب است.

تعداد گزارش COVID-19 موارد بطور قابل توجهی رشد کرده در شهرستان والتون در روزهای اخیر. از ماه مارس زمانی که اولین COVID-19 موارد گزارش شده به صورت محلی شهرستان والتون ثبت کرده است 964 مثبت COVID-19 آزمایشات مربوط 873 ساکنان شهرستان و 91 ساکنان غیر از جمعه.

که تعداد قابل ملاحظه ای تا پس از 14 ژوئیه تاریخ آخرین جلسه کمیسیون که در این شهرستان ثبت شده بود 622 مثبت COVID-19 موارد مربوط به 563 ساکنان و 59 غیر-ساکنان..

برخی از تعداد کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 اما قطعا بهبود از بیماری فلوریدا وزارت بهداشت و درمان در شهرستان والتون مدیر هالی هولت گفت: کمیسیون در اوایل این ماه اما از آنجا که دولت در حل و فصل یک تعریف از آنچه به منزله یک COVID-19 بازیابی این آمار در دسترس نیست.

شده اند وجود دارد 11 COVID-19 مرگ و میر در این شهرستان همه اما دو اتفاق می افتد در Chautauqua توانبخشی و پرستاری مرکز در DeFuniak Springs. این شهرستان همچنین دارای گزارش 48 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان پس از ماه مارس با توجه به دولت داده است.

در جولای 14 جلسه حداقل یک زن و شوهر از شهرستان والتون کمیسیون کار می کرد به تغییر بار تصمیم گیری در پوشیدن ماسک از دولت به افراد و کسب و کار.

"کسب و کار حق دارند به دستور ماسک و من آرزو می کنم آنها خواهد گفت:" کمیسر تونی اندرسون که او نیز گفت: "من مطمئن هستم که این قانون اساسی. ... من یک مشکل با الزامی به شهروندان آمریکایی است که آنها را مجبور به انجام چیزی."

به طور مشابه, کمیسر لایحه چپمن گفت: افراد "باید مسئولیت را به انجام آنچه شما فکر می کنید برای شما بهتر است برای خود و خانواده و برای کسانی که در اطراف شما هستند."

با اینحال یک روز پس از آن کمیسیون تصمیم گرفتند منتظر Christmann گزارش قبل از احتمالا با توجه به یک ماسک قیمومیت شهرستان و معاون مدیر ارسال یک ایمیل اعلام کرد که کارکنان و بازدید کنندگان در تعدادی از شهرستان دفاتر مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک اگر آنها نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله در حالی که مشغول کار یا انجام کسب و کار در هر آسیب دیده ،

علاوه بر این بازدیدکنندگان و کارکنان در این دفاتر مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک دما را بررسی کنید.

از مطالعه حذف از پروتکل جدید در حال دادگاه و ادارات شهرستان در قانون اساسی افسران — منشی دادگاه حسابرسی اموال ارزیاب کلانتر انتخابات سرپرست و جمع آوری مالیات.

اما حداقل برخی از این دفاتر از جمله دفتر کلانتر به جایی که ماسک و متوسط چک بخشی از COVID-19 پروتکل در حال حاضر اقدامات احتیاطی در محل. و موثر دوشنبه هر کس با وارد کردن هر یک از county tax collector دفاتر مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک صورت.

اقامت و دریافت آخرین اخبار با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر یک مشترک? با تشکر از شما!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن