در میان COVID-19 سباستین می توانید باز pickleball دادگاه اما نمی تواند نگه شورای شهر جلسه ؟

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:01 PM EDT مه 6 2020اتحاد سباستین گرفته شده است توسط بیش از

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

نظر

اتحاد سباستین گرفته شده است توسط بیش از یک جونتا?

بله می گوید وکیل کریگ Rappel که در مدارک دادگاه ادعا شهرستان مدیر پل کارلایل و شهردار اد داد در حال دور شدن با در حال اجرا در شهرستان خود را با جلوگیری از قانونگذاران — مردمی که نمایندگی شهر آرا — از انجام کسب و کار ،

من مطمئن هستم که جونتا — یک اصطلاح است که بیشتر به درستی توصیف سرکوب رهبران جمهوریهای موز — حق کلمه اما چیزی بدبو در Sebastian.

پس از همه آنچه در شهر می توانید برای باز کردن آن pickleball دادگاه در وسط یک COVID-19 pandemic, اما نمی توانید پیدا کردن یک راه برای برگزاری یک جلسه شورای شهر?

آن یک چیز بود که داد به طور ناگهانی به پایان رسید این شهرستان در نشست ماه مارس پس از کمتر از 30 دقیقه. با بسیاری از آن شهر کسب و کار نقل مکان کرد و به جلسه بعدی مارس 22 که شب جلسه (که شامل یک پیشنهاد برای حذف شهردار) بود ناگهان لغو شد توسط کارلایل حدود 2:30 بعد از ظهر آن روز

معاون شهردار چارلز Mauti گفت: او هرگز سخن لغو بنابراین او نشان داد تا آن شب. اعضای شورای دامین Gilliams و پاملا parris در نهایت بیش از حد و سه ملاقات برای حدود نه دقیقه. جلسه حفظ شود در یک مبتدی است که باید مورد نیاز مشاهده شده توسط دولت در کلاس های سراسر کشور به عنوان یک مثال از نحوه اجرای یک جلسه.

بیشتر: زمان پایان نمایش کمدی, نوجوان antics بازگشت به کسب و کار در سباستین

بیشتر: Gilliams, parris در, به گروه به دنبال آنها را به یاد عمده هدیه

بیشتر: آیا ترکیب سباستین محرمانه بودن مسائل را با راز میانجیگری جلسه

در آن اعضای این شورا در مورد بوت شدن به شهر, مدیر, دادستان شهر و شهردار جایگزین دومی با Gilliams.

داد نشان داد تا برای دیدن آنچه که قرار بود و سپس به سمت چپ و به نام پلیس به شکایت این نشست نقض دولت باز دولت ،

روز بعد او با صدور بیانیه ای اعلام جلسه نامعتبر است. وی گفت: شهرستان, مدیر, لغو نشست "با توجه به COVID-19 نگرانی و ناتوانی عمومی به شرکت با توجه به زمان اقامت در خانه اقدامات است. ...

"شما ممکن است شنیدن بیانیه های مطبوعاتی از این سه نفر که که در جلسه محرمانه. لطفا می دانم که هر گونه اطلاعات از آنها مربوط به شهردار جدید و یا هر گونه دیگر رسمی است و به احتمال زیاد نادرست است."

سپس Dodd کارلایل و دادستان شهرستان مانی چند لحظه بعد شکایت سه تن از اعضای شورای, درخواست مدار قاضی جانت Croom به حکومت آنها ملاقات غیر قانونی و تصمیمات خود را نامعتبر بودند.

بیشتر: Sebastian sunnier اما طوفانی آسمان های پیش رو در دولت کاربی

بیشتر: طرح دعوی در دادگاه توسط شهردار, شهرستان, مدیر, شهرستان, وکیل در برابر سه councilmen

بیشتر: دعوی در دادگاه واصل شده توسط عضو شورای دامین Gilliams در مقابل شهر مدیر و شهردار

Gilliams, نمایندگی Rappel سپس شکایت شهردار شهرستان و مدیر بیش از یک آرایه وسیعی از مسائل است. یکی از آنهایی کلیدی: Gilliams که ناموفق بود پرسید: کارلایل به برگزاری یک جلسه می خواهد Croom به زور داد و/یا کارلایل به تماس یک جلسه. یک جلسه در این موضوع است که میله میله برای جمعه.

بیایید به طور خلاصه در کنار این ادعا مخالف و تحقیقات جنایی متصل به شکایت از داد و Gilliams.

این است پیام داد در این شهر صفحه اصلی:

"ما باید لغو تمام جلسات شورای شهرستان با توجه به COVID-19 ویروس نگرانی های بهداشتی و ناتوانی به ارائه ورودی به موجب F. S. 286" آن را می گوید. "لغو خواهد ماند در اثر تا فرماندار آسانسور 'امن تر در خانه سفارش' (EO-20-91)."

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis " منظور است که منقضی شده جمعه گذشته تمدید شده است به طور نامحدود. COVID-19 رفتن نیست دور در هر زمان به زودی.

در این میان فرماندار می گوید آن را OK به رفتن به ساحل خوردن در رستوران ها و خرید بروید در حالی که حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

اما سباستین شورای شهر نمی تواند ملاقات کرد ؟ این هیچ کسب و کار ؟

بیشتر: Sebastian شورای شهر باید حل و فصل الحاق مسائل در جلسه باز

بیشتر: آفتاب کارشناس حقوقی افزایش می دهد پرچم های قرمز بیش از سباستین جلسه

انجام داد و کارلایل انتظار ما به این باور ممنوعیت جلسات خوب است بر اساس اضطراری اعلام Dodd گذشت یک جانبه در مدت کوتاهی قبل از سقط جلسه ؟

Rappel معتقد داد اعلام نامعتبر است و برای بیماری های همه گیر است که آن را تنها اجازه می دهد تا برای شهرستان مدیر کنترل در مواقع اضطراری مانند "affrays شورش ويروس غیر قانونی مجامع" در فلوریدا اساسنامه.

با توجه به این اختلاف شورا باید این موضوع " -- پس از آن بسیاری دیگر از آنهایی که بزرگتر از قراردادهای بزرگ به شهرستان امور مالی.

عمومی شایسته می دانم که چگونه این بیماری همه گیر است که بر شهر و ساکنان آن کسب و کار و پایه های مالیاتی. چه خواهد شد در بودجه سال آینده نگاه مانند? را شورای کردند کارکنان و یا دیگر اقدامات ریاضت?

نمی های عمومی و شورای اسلامی حق دارند بدانند که چگونه این شهر دادخواهی است که با این پرنده جزیره Audubon Society بیش از الحاق? چه جدید با الحاق?

این مسائل نمی تواند باقی می ماند حق فقط و شهردار شهرستان manager. Fellsmere ورو ساحل رودخانه شهرستان و دیگر محلی ویژه مناطق را در بر داشت راه برای ملاقات حضوری و یا از طریق فن آوری. سباستین شهرستان بزرگترین شهرستان نمی?

واقعیت این است DeSantis آرام الزامات بنابراین دولت می تواند با استفاده از تکنولوژی پس هر کس تا به حال به دیدار با فرد است. DeSantis' سفارش می کند ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر.

این شهرستان می تواند به تعیین که صندلی در اتاق استفاده می شود می تواند به حفظ اجتماعی فاصله. دیگر شرکت کنندگان می تواند تماس ایمیل یا وارد اتاق که در آن وقت خود را به صحبت می کنند.

این علم موشک نیست.

"فرماندار سفارش بود به طوری که جلسات می تواند در ... نیست که آنها باید خاموش" گفت: Michael گلیزر یک تالاهاسی مبتنی بر وکیل است که با تمرکز بر باز-دولت مسائل.

دولت باز و شفافیت به معنی در نشست های عمومی بنابراین شهروندان باید یک ایده از آنچه خود دولت انجام شده است با پول خود را و به همین دلیل است. فلوریدا باید حق دسترسی به خود را در دولت و ارائه نظرات خود.

اما زمانی که یک شورای برآورده نمی وجود دارد دسترسی داشته باشید. درست مثل زمانی که دولت در دیدار پشت درهای بسته, بستن کردن عمومی.

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

که دقیقا همان چیزی است که Dodd کارلایل و چند لحظه بعد شکایت در مورد زمانی که آنها شکایت کرد Gilliams, Mauti و parris در.

آنها نمی توانند آن را به هر دو روش.

سباستین ساکنان شایسته دولت باز. آنها در حال گرفتن آن را از هر کسی.

بیایید امیدواریم که Croom حل مسئله پنج شنبه. یک قاضی را به عنوان گلیزر قرار داده و آن را ممکن است تنها گزینه است.

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن