Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آنچه ما می دانیم شنبه در Shasta County

میشل چندلر و جسیکا Skropanic ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 10:43 AM EDT May 14, 2020پس از چهار روز متوالی در یک ال

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

پس از چهار روز متوالی در یک الگوی برگزاری Shasta County گزارش یک اضافی مورد coronavirus اواخر دوشنبه.

بیمار یک مرد در 50s خود را که در حال حاضر جدا شده در Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: دوشنبه شب. وجود دارد بیشتر اطلاعات داده شده در مورد تازه تشخیص فردی است.

آخرین تشخيص به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده از coronavirus در Shasta County تا 25.

قبل از این تازه ترین مورد از این ویروس اعلام شد, Shasta County رفته بود چهار روز بدون گزارش جدید COVID-19 بیمار است.

Shasta County گزارش کرده سه coronavirus مرتبط با مرگ و میر همراه با 67 مورد از افرادی که یا در قرنطینه و یا در انزوا.

همانطور که از شنبه شب از جمله به تازگی تشخیص داده مرد وجود دارد در حال حاضر 16 Shasta County بیماران در انزوا — به این معنی که آنها بیمار با COVID-19 و 51 ساکنان شهرستان تحت قرنطینه.

در حالی که کسانی که تحت قرنطینه بیمار نیست آنها را به حال تماس نزدیک با بیمار چه کسی است. آنها نیاز به باقی می ماند در قرنطینه به مدت 14 روز برای جلوگیری از این بیماری از گسترش بیشتر.

Coronavirus: کدام شرکت ها در حال اعطای پاداش استخدام?

شش بیماران بهبود Shasta County مقامات بهداشت گفت. بیماران در نظر گرفته رسما بهبود هنگامی که آنها دریافت کرده ام منفی آزمون نتایج جستجو برای ویروس دو بار.

از تمام کسانی که آزمایش در هر دو خصوصی و عمومی آزمایشگاه 721 نفر در Shasta County دریافت نتایج منفی.

پس Shasta County مستند به جامعه انتقال COVID-19 علل دیگر گزارش شده است. تماس با ردیابی است که هنوز هم در حال انجام به قرنطینه افرادی که در تماس با این فرد که تست مثبت است.

همچنین در روز سه شنبه ردینگ شهردار آدم McElvain خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در ساعت 10 صبح روز سه شنبه 14 آوریل در جامعه در ردینگ شهر 777 سرو خیابان.

McElvain ارائه خواهد شد به روز رسانی در مورد این شهر در پاسخ به COVID-19. اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود در این جلسه در شخص.

موارد در شمال کالیفرنیا

در اینجا مورد اعداد برای دیگر Northern California counties با توجه به گزارش از سلامت عمومی سازمان 4 p. m. دوشنبه. اعداد معمولا گزارش در ظهر در روزهای هفته:

 • Shasta County, 25 مورد
 • Butte County 15 مورد
 • Siskiyou County 5 مورد
 • Plumas County 4 مورد
 • Glenn County 4 مورد
 • Colusa شهرستان 3 مورد
 • Tehama County, 1 مورد
 • تثلیث شهرستان هیچ مورد
 • Modoc شهرستان هیچ مورد
 • Lassen, شهرستان, موارد

شهرستان ساحلی

 • هومبولت شهرستان: 50 مورد
 • Mendocino County: 4 مورد
 • Del Norte شهرستان: 2 مورد

COVID-19: دیگر کالیفرنیا اعداد

تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت به 22,348, یکشنبه, با توجه به آخرین اطلاعات منتشر شده توسط مقامات بهداشتی دولت منتشر شد بعد از ظهر دوشنبه. که در مجموع 687 نفر در کالیفرنیا درگذشت.

در اینجا این است که چگونه کالیفرنیا coronavirus موارد شکستن اساس سن:

سن 0-17: 337 موارد

سنی 18-49: 10,838 موارد

سن 50-64: 6,079 موارد

سن 65+: 5,036 موارد

ناشناخته: 58 مورد

از موارد تایید شده که مشخص بیمار جنسیتی مردان مجموع 11,256 بیماران. زنان را تشکیل می دهند 10,877. در 215 موارد بیمار جنسيت مشخص نشده بود.

ایالات متحده و جهانی coronavirus موارد

7 p. m. روز شنبه, مارس 14

همانطور که از صبح روز سه شنبه ایالات متحده گزارش 582,600 تایید موارد coronavirus; تقریبا از 5000 مورد جدید از دوشنبه بعد از ظهر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. از این تعداد بیش از 24,600 نفر از ویروس. بیش از 2.9 میلیون نفر مورد آزمایش قرار گرفتند.

ایالات متحده بیش از سه برابر تعداد موارد تایید شده از کشور با دومین شماره از موارد اسپانیا (172,500 موارد). ایتالیا سوم با حدود 160,000 و فرانسه چهارم با تقریبا 138,000.

در سراسر جهان تعداد تایید COVID-19 موارد به بیش از 1.9 میلیون در روز دوشنبه. در مورد 121,000 نفر به عنوان یک نتیجه از ویروس.

کالیفرنیا coronavirus موارد توسط شهرستان

ما اطلاعات مرکزی صفحه: شامل نقشه های تعاملی است که آهنگ تایید COVID-19 موارد بهبود و مرگ و میر ناشی از اطراف دولت, ملت و جهان است.

نقشه به طور خودکار به روز را نشان می دهد و نزدیک از هر California county است.

و یا زوم کردن برای دیدن شماره از سراسر کشور و جهان است.

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن