خرید کتاب پزشکی زبان اصلی

در این در میان کتابفروشی‌ها خرید کتاب پزشکی زبان اصلی نیز به‌دلیل رابطه بی واسطه با مشتری با معضل بدون شوخی روبه‌رو شده‌اند و در حالی‌که در روزهای معمولی و غیرکرونایی نیز از کمبود مشتری متضرر بودند , اکنون تنها به‌واسطه فروش اینترنتی خرید کتاب پزشکی زبان اصلی و پذیرفتن توصیه در فضای مجازی است که میتوانند کسب و پیشه خویش را محافظت نمایند .

از جمله کتابفروشی‌های خرید کتاب پزشکی زبان اصلی شیراز که در وسط این چالش از نسبتاً 10 اسفندماه درهای خویش را به‌روی مشتریان بازگشایی کرد تا ادامه حیات دهد , «شیرازه» است که با وجود هشدارهای بهداشتی برای در منزل ماندن مردمان , ترجیح میدهد ضمن استمرار کار معمول خویش , به مشتریان سرویس ها غیرحضوری نیز ارائه نماید .

فائزه بهرامی , مدیریت کتابفروشی شیرازه به خبر نگار ایبنا , میگوید : ما برای این که مردمان و علاقه‌مندان کتاب ترغیب به خرید غیرحضوری شوند , تا دستکم 90 هزار تومان خرید , مبادرت به ارسال کتاب‌ها با پیک میکنیم .

گسست زنجیره نشر دهنده , پخش و کتابفروش خرید کتاب پزشکی زبان اصلی

او بیشتر می نماید : تا حدودی میشود بیان کرد استقبال خرید کتاب های پزشکی زبان اصلی از این طرح بد نبوده , البته متاسفانه چالش ‌پیش آمده زنجیره منتشر کننده , پخش و کتابفروش را تا حدود متعددی در گیر مشکلِ گسست نموده است .
بهرامی یاد‌آوری میکند : از آن جا که ناشرها کتاب‌ها را با درصد تخفیفی که عملا از عهده کتابفروش بیرون است , به مخاطب ارائه مینمایند , این مورد سبب شده بیشترین ضرروزیان را رینگ آخری یعنی کتابفروشی‌ها ببینند .

او در رابطه استراتژی برون رفت از چالش را ابلاغ می نماید و میافزاید : بدون شک این جریانی میباشد که ادامه دارااست و می بایست اتحادیه ناشران و کتابفروش‌ها خرید کتاب پزشکی زبان اصلی درمورد عواقبش چاره‌اندیشی نمایند .

رئیس کتاب شیرازه ادامه می دهد : در تراز نخستین پخشی‌های کتاب می‌باشند که توشه مالی این حالت را به دوش میکشند , چون از همین حال حاضر نیز چک‌های کتابفروشی‌ها پاس نمیشود ; علی الخصوص آن‌ها که متاسفانه ضعیف خیس می‌باشند .

ایران پیپر تیتر می نماید : درصورتی که برای جریان مالی که از کتابفروشی خرید کتاب پزشکی زبان اصلی آغاز و به تکثیر ختم می گردد , یک برنامه درازمدتِ پرداخت تعهدات درنظر گرفته شود , صنف را از دید دیوانه بیشتر مهیای ادامه عمل مینماید , ضمن این‌که خودم تعدادی برنامه منظم برای کتابخوانی گروهی و بررسی ژانری ادبیات دارم که انشالله پس از چالش کنونی , فضای جذابی برای مخاطب مهیا کنیم .

او ادامه میدهد : بدون شک شرایط فعلی زمان آن است که صنف تکثیر و پخش و کتابفروش با فهم متقابل برای گذر از معضل پیشتازی در میدان تمدن را عملا نشان بدهند .

مجتبی اسکندری نیز که مسئولیت کتابفروشی «فرهنگ و هنر» را در شیراز بر عهده دارااست , در‌این ارتباط به خبر نگار ایبنا میگوید : فروش غیرحضوری کتاب تا حدودی توانسته استراتژی قابل قبولی برای ادامه کار ما باشد .

او با این وجود تیتر می نماید : اشخاصی که کتاب نیاز داشته باشند , با پیک برایشان ارسال می کنیم ; کتاب‌خوان مدام کتابش را می خرد یا این که حضوری به تنظیم آن میپردازد .

ذهن مردمان معطوف به مساله بهداشتی و تغذیه شده‌است
اسکندری با این وجود میگوید : نسبت به ماه قبلی فروش خیلی کاهش یافته است , چون مردمان ذهنشان معطوف به مساله بهداشتی و تغذیه شده‌است .

این کتابفروش خرید کتاب پزشکی زبان اصلی پیش کسوت شیراز که در خیابان رودکی عمل مینماید , می افزاید : ما اعلام کرده‌ایم که برای خرید بیشتر از ۱۵۰ هزار تومان , پُست و پیک , مجانی می‌باشد .

او , ادامه میدهد : شرایط فعلی هم کلیه کتاب‌ها را با ۱۰ درصد تخفیف ارائه می کنیم و استقبال از خرید غیرحضوری عالی بوده است .

اسکندری در جواب به‌این پرسش که برای بعد از فروکش کردن معضل و جبران ضرروزیان فکر‌میکنید چه‌کاری از وزارت فرهنگ و تمدن و موعظه اسلامی ساخته است , میگوید : همیاران نظرشان اجرای طرح عیدانه کتاب بود که یک فروش عالی داشته باشند , ولی تا زمینه بیماری در دست گرفتن نشود , به‌نظرم شرایط فعلی زمان قابل قبولی برای اجرای طرح عیدانه نیست و می بایست در طول و شرایط ایده آل صورت بپذیرد که مردمان با خیال و خاطر راحت خرید کتاب پزشکی زبان اصلی را انجام دهند .

دیدگاهتان را بنویسید