ناپل به جای پیری لوله های فاضلاب زیر گوردون رودخانه و راک کریک

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 1:55 PM EDT May 10, 2020شهر ناپل قصد دارد به جای پیری لوله های فاضلا

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

شهر ناپل قصد دارد به جای پیری لوله های فاضلاب در نزدیکی پایین گوردون رودخانه و راک کریک.

"آنها در حال پیر گفت:" باب میدلتون, این شهر, آب و برق مدیر. "اگر آنها شکستن وجود دارد نگرانی از فاضلاب به آب های سطحی است که در یک موضوع محیط زیست."

لوله های ساخته شده از آهن با توجه به مارس یادداشت به ناپل شورای شهر. که باعث می شود آنها را در معرض خوردگی است. آنها همچنین در معرض آسیب به دلیل موقعیت خود را در اعماق کم عمق تحت گوردون رودخانه و Rock Creek, با توجه به یادداشت.

در دیگر اخبار: St. Matthew خانه فراهم می کند مواد غذایی برای ناپل جامعه

و: Coronavirus مربوط به تعطیلی طولانی برای ناپل ذغال سنگ دولت

شهر است متوجه هر گونه اثرات کیفیت آب از لوله ها به نام نیروی برق در Gordon رودخانه یا Rock Creek میدلتون گفت.

در مارس یادداشتی به شورای شهر منچستر اهمیت این پروژه برای شهر و آبراه های آن.

"پیشنهاد subaqueous نیروی اصلی بهبود اولویت بالا با توجه به نزدیکی به آبهای دریایی از خلیج ناپل و حیاتی برای سلامت طولانی مدت و ایمنی شهر و اطراف آن آب" مارس یادداشت متحده است.

ذغال سنگ شهرستان Waterkeeper مانیتور Gordon رودخانه به صورت شاخص از باکتری مدفوع گفت: Waterkeeper کالین گیل.

"ما بر اساس آزمایش سطح شده اند کم در طول فصل خشک در این سال وجود دارد هیچ نشانه ای وجود دارد که عمده نشت" گیل گفت: در یک ایمیل.

اگر چه Waterkeeper نمی خواهم برای دیدن و کار در حال انجام در اطراف رودخانه Gill تشویق توسط شهر پروژه, او گفت:.

"حفظ ما فاضلاب زیرساخت های ضروری برای حفظ آبخیزداری و محیط اطراف, بنابراین ما از این پیشرفت تا زمانی که حفظ سلامت و نشاط از رودخانه و مانگرو در نظر گرفته شده در طول کار" گیل گفت.

جایگزینی نیروی برق

این خواهد بود که اولین بار این شهر جایگزین دو لوله تحت گوردون رودخانه و سنگ نهر میدلتون گفت. او گفت: "نمی دانم سن از لوله ها.

"ما در انجام بسیاری از این نیروی اصلی جایگزین. این که فقط می آیند تا در رادار ما در سال گذشته," او گفت:. "این احتمالا بهترین برای دریافت این چیزها جایگزین شده است. ما فقط نمی خواهید هر گونه نشت فاضلاب به آب."

ناپل شورای شهر در ماه مارس تصویب حدود 70.000 دلار قرارداد با ماساچوست بر اساس وستون & Sampson مهندسین به جای دو لوله.

حدود 1400 پا از 20 اینچ نیروی اصلی تحت گوردون رودخانه و 900 فوت 16 اینچ نیروی اصلی تحت راک کریک انتظار می رود جایگزین می شود.

"مردم نیاز به آب در حال اجرا': Collier, Lee, ناپل, آب و برق به حالت تعلیق در آب shutoffs میان coronavirus گسترش

در صورتی که شما آن را از دست رفته: ذغال سنگ برای گشت زنی در سواحل به اجرای بسته شدن

این خط لوله جدید خواهد بود ساخته شده از پلی اتیلن با چگالی بالا یک نوع پلاستیک با توجه به شهر memo. این مواد را "اطمینان طولانی مدت قابلیت اطمینان و مقاومت در برابر خوردگی" یادداشت متحده است.

مهندسی شرکت استفاده خواهد افقی مته به نصب لوله ها. طراحی این پروژه در حال وقوع است در حال حاضر و از چند ماه میدلتون گفت. ساخت و ساز است که برای بودجه سال مالی آینده.

لوله ها نقاط بحرانی در این شهر جمع آوری فاضلاب سیستم با توجه به شهر memo.

نیروی اصلی تحت Rock Creek حمل فاضلاب از سلطنتی بندر شمال به تصفيه خانه فاضلاب در نزدیکی ناپل فرودگاه. نیروی اصلی تحت گوردون رودخانه حمل فاضلاب از شهر شمالی مرز جنوبی به همان کارخانه با توجه به شهر.

برنامه های شهر به جای دیگری نیروی اصلی در علاوه بر این به دو زیر گوردون رودخانه و راک کریک.

ناپل شورای شهر در 15 آوریل را در نظر $833,000 قرارداد با شرکت ساخت و ساز PWC سرمایه گذاری مشترک, LLC به جای فاضلاب نیروی اصلی در پارک ساحل رانندگی کنید.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب