سال پس از ویرانگر جلبک های سبز-آبی شکوفه کارشناسان نمی دانند که چه تابستانی دارای

چاد Gillis فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 3:07 PM EDT 26 مه سال 2020آن بوده است نزدیک به دو سال پس از سمی ج

توسط ABTINNEWS در 7 خرداد 1399

آن بوده است نزدیک به دو سال پس از سمی جلبک های سبز-آبی شیوع ویران فورت مایرز و کیپ کرال مناطق اما کارشناسان هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر شکوفه شرایط بازگشت این تابستان.

2018 شکوفه آغاز شده در دریاچه اوکیچوبی پس از باران های سنگین در ماه مه.

در ماه ژوئن آن سال, U. s. Army Corps of Engineers بود آزاد که آب به Caloosahatchee رودخانه و خود خور.

"(دریاچه اوکیچوبی) بود بیش از حد بالا در پیش از فصل طوفان به طوری که آنها تصمیم به تخلیه آن در ژوئن 1 و بقیه شد تاریخ" گفت: Calusa Waterkeeper جان Cassani.

به زودی شرایط بودند سمی وادار برخی از مردم را به فرار از خانه خود را.

"من پرواز بر فراز رودخانه در ژوئن 26 و (شکوفه) بود و تاریخی که در آن نقطه," او گفت:. "اما ما نمی بینیم آن را به طور کامل آشکار در خور تا اواسط ماه ژوئیه است."

Cassani گفت: او با دیدن نشانه هایی از شکوفه شرایط کوچکتر شاخه های فرعی که خوراک به Caloosahatchee.

"آنها نمی مگا شکوفه دیدیم در سال 2018 فقط رتبهدهی نشده است," او گفت:.

واقعیت این است که هیچ کس نمی داند آنچه در این تابستان را به رودخانه و خور چون ارگانیسم است که باعث می شود تا جلبک سبز-آبی است که همیشه حاضر در سیستم های آب شیرین.

سطح رودخانه و خور شده اند و در زمینه سطح اخیرا با توجه به کارشناسان که رکورد شرایط را برای تحقیقات علمی به سم و چگونگی اثرات آن انسان است.

آب و هوای مرطوب آینده: آب و انتقال به عنوان فصل بارانی در جنوب غربی فلوریدا

بری روزن یک استاد دانشگاه و محقق در سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه و متخصص در انواع جلبک. او مورد مطالعه موجودات زنده برای سروی جیولوجی ایالات متحده امریکا قبل از پیوستن به FGCU.

"در حال حاضر هیچ شواهدی وجود ندارد به صحبت می کنند که یک شکوفه در حال آمدن است" روزن گفت. "ما در حال دیدن آن را در اینجا است."

Microsystis است که ارگانیسم است که تولید سم است که به نام microsystin.

"آنها همیشه وجود دارد در این زمان از سال" روزن گفت. "من مردمی رفتن به (W. P. فرانکلین Lock and Dam) و آنها در حال چیدن نیست تا هر چیزی است."

فرانکلین قفل و سد مانع است که جدا, تازه, بخش بالادست رودخانه از شور خور.

2018 جلبک های سبز-آبی بلوم آمد و در خصوص بد زمان به عنوان یک جزر و مد بود و مواج در امتداد ساحل در خلیج مکزیک و در محلی مصب.

شرایط در برخی مناطق غیر قابل تحمل شد و برخی از افراد منتقل شده از دریا آپارتمان و خانه.

جلبک تولید سموم است که اندازه گیری شده است در هوا و در معابر بینی انسان است. آن را حتی یافت شده در نمونه ادرار.

برخی از محققان ترس سم ممکن است مربوط به اختلالات عصبی.

بر خلاف 2018 دریاچه اوکیچوبی سطح پایین هستند در این سال که به معنی ارتش و سپاه نیست و به احتمال زیاد به انتشار مقادیر عظیمی از آب از دریاچه اگر یک طوفان گرمسیری یا کوچکتر طوفان شد نزدیک است.

ارتش سپاه کنترل سطح, سطح دریاچه است و در تاریخ اخیر نگه داشته و آن را بین 12.5 و 15.5 فوت بالاتر از سطح دریا برای تامین آب برای کشاورزی شهری مناطق و سیستم های طبیعی مانند Caloosahatchee.

بخوانید: ارتش سپاه معکوس تصمیم گیری در اکتشاف نفت در کیپرس ملی حفظ

ایده این است که مقدار زیادی از اتاق را در دریاچه رفتن به بارانی, ماه های تابستان که تخلیه بیش از 3 فوت باران در سراسر منطقه است.

Calusa Waterkeeper و دیگر گروه های زیست محیطی در زمینه اطلاع از قصد در سال 2019 در برابر ارتش سپاه, درخواست آژانس برای استفاده از آنچه به نام انحراف در دریاچه آزادی برنامه به کاهش سطح آب قبل از فصل بارانی.

ارتش سپاه بود که فقط, که خواسته دعوی از فلوریدا قدرتمند در صنعت کشاورزی.

"پاسخ من این است که ما باید خیلی (فضا) در این دریاچه در حال حاضر جلوتر از فصل بارانی که هر چه افسردگی ما از این دریاچه خواهد بود و به طور بالقوه بسیار کمتر از آنها می شده اند اگر این دریاچه شد و در 12.5 یا 13 فوت (بالاتر از سطح دریا)" Cassani گفت.

دیو Westra صاحب Lehr اقتصاد مقابله در سمت شمال رودخانه در نزدیکی فورت مایرز گفت: در شرایط فعلی به احتمال زیاد بد برای دریا و علف و موجودات زنده که با تکیه بر آن برای زیستگاه اما ماهیگیری در خور بخشی از این رودخانه شده است برجسته در هفته های اخیر.

Westra گفت: ماهیگیران تفننی در حال ابتلا به redfish و گونه های دیگر در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75 پل مایل دور از مناطق ساحلی این ماهی به طور معمول استفاده کنید.

روزن گفت: آن را حس ساحلی که ماهی در حال حرکت بالادست در رودخانه است.

"بزرگ ترین چیزی که من از دیدن این خزش شوری در کل Caloosahatchee," روزن گفت. "غربی خور شدن بیشتر و بیشتر شور. بنابراین ما در حال بالا که محدوده مطلوب. ما در محدوده قرمز برای نوار چمن و صدف."

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب