مارکو جزیره شورای شهر بازدید دکمه مکث در پیاده رو برنامه تعمیر و نگهداری

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 8:31 AM EDT Jun 17, 2020مارکو جزیره شورای شهر در این شهر برنامه به بیش ا

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

مارکو جزیره شورای شهر در این شهر برنامه به بیش از نگهداری حدود 240 کیلومتر از پیاده رو در شهرستان پایتخت بودجه جلسه در تاریخ 8 ژوئن.

چندین شهر نمایندگان گفت که آنها را پشتیبانی نمی کند این برنامه برای سال مالی 2021 که شروع Oct. 1 و سپتامبر به پایان می رسد. 30 سال آینده.

عضو شورای شهر Charlette روم شهر گفت: شورای آموزش کارکنان به منظور توسعه یک طرح برای بیش از پیاده رو تعمیرات قبل از دانستن تاثیر بالقوه COVID-19 در بودجه شهرستان است.

"من از آن حمایت میکنم در اصل اما برای این سال من عبور" رومی گفت.

عضو شورای شهر گرگ Folley گفت که حمایت از این برنامه تنها در صورتی این شهرستان می تواند به پرداخت هزینه برای آن را بدون افزایش مالیات. رئیس اریک Brechnitz و عضو شورای شهر هاوارد نی موافقت.

"من فکر می کنم در دراز مدت شهر مقصد را بر روی پیاده رو, اما از آن خواهد شد گران" Brechnitz نوشت: در یک ایمیل سه شنبه.

عضو شورای لری Honig گفت: "شور و شوق" پشتیبانی از برنامه است.

شورای شهر را به عنوان سمبل بودجه اضافی برای پیاده رو تعمیر و نگهداری به مالی 2021 بودجه. سالانه هزینه برآورد شده از این برنامه است $486,554.

آن است که در حال حاضر مشخص نیست که آیا این برنامه شروع خواهد شد در مالی 2021 با توجه به Timothy E. پینتر مدیر عمومی این نسخهها کار میکند.

در جزیره مارکو اکثر مالکان مسئول نگهداری از پیاده رو بلافاصله در مقابل اموال خود را با توجه به شهر کد احکام.

پیاده رو های مرتبط با ساخت و ساز جدید و ساختمان های تجاری نمی خواهد سقوط این شهر مسئولیت با توجه به پینتر.

شهرستان ها را شناسایی پیاده رو در خرابی و صاحبان اموال را به تعمیر آنها را قبل از تبدیل شدن آنها به این شهر مسئولیت.

برای ایجاد این تغییرات شورای شهر را تایید فرمان جدید برای پیاده رو, تعمیرات و کار و توسعه, روش برای بازرسی موجودی و تعمیرات.

شورای شهر شهرستان دستور مدیر مایک McNees در تاریخ 2 مارس برای ارائه یک تخمین از این شهر هزینه اگر آن را بیش از همه متعلق به شهرستان تعمیرات پیاده رو.

شورای شهر نیز در دستور McNees بلافاصله به اجرای موقت برنامه برای کمک به صاحبان املاک با پیاده تعمیرات تا شهرستان طول می کشد بیش از مسئولیت رفع پیاده رو.

این شهرستان که موضوع سالانه مناقصه برای انواع مختلفی از پیاده رو تعمیرات و پس از آن ارائه یک لیست از قبل از فروشندگان واجد شرایط به صاحبان اموال که از آنها می توانید انتخاب کنید با توجه به شهرستان گزارش.

"این کمک به قیمت های پایین تر برای صاحب ملک که در حال حاضر در تلاش برای قیمت یک تعمیر کوچک و همچنین به عنوان کمک به خارج از جزیره صاحبان در شناسایی فروشندگان" همانطور که در گزارش.

معلوم نیست چه پیشرفت اگر هر شهر ساخته شده است که در چنین یک برنامه است.

"من انتظار نیست برای دیدن هر چیزی رسمی به جلو حرکت کند با این کار برای حداقل 2-3 ماه" McNees نوشت: در یک ایمیل سهشنبه به مارکو عقاب.

تماس با عمر در omar.rodriguezortiz@naplesnews.com و او در توییتر دنبال as @Omar_fromPR. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن