چرا برخی از مدارس بیشتر مراقبت عمل می کنند پول از دیگران است ؟

ندا آتیه ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 12:00 PM EDT Jul 22, 2020نه از 26 مدارس در سراسر Shasta County نمی خواهد در

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

نه از 26 مدارس در سراسر Shasta County نمی خواهد دریافت سهم از $1.65 میلیارد دلار در مراقبت قانون فدرال محرک بودجه ای که دولت دریافت در اوایل این ماه در ژوئیه 1.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت در عمل هدیه مدارس انعطاف پذیر جریان وجوه نقد به صرف هزینه های این بیماری همه گیر. ولسوالی می توانید با استفاده از پول اضافی برای خرید رایانه و دسترسی به اینترنت پوشش هزینه های آموزش از راه دور و یا پرداخت هزینه برای بهداشت حمایت و بازگشایی مدارس.

بودجه توزیع شده است, به عنوان من, مدارس, و یا مدارس ثبت نام برای دریافت بودجه فدرال برای کمک به دانش آموزان در معرض خطر با بستن شکاف دستاورد بین دانش آموزان کم درآمد و دانش آموزان دیگر.

اخبار: چه خواهد شد در سال تحصیلی جدید در Shasta County مدارس?

توزیع بر اساس منطقه به اشتراک گذاری فدرال بودجه تایتل که با استفاده از یک فرمول در درجه اول بر اساس تعداد دانش آموزان که درآمد خانواده است که در زیر فدرال فقر آستانه $26,200 برای یک خانواده چهار و که دریافت کمک های موقت به خانواده های نیازمند.

مبلغ پرداخت شده به هر منطقه بر اساس داده های سرشماری گفت: د قرآن Chambless ارشد, مدیر اجرایی, خدمات کسب و کار در شستا شهرستان اداره آموزش و پرورش.

برخی از مناطق واقع در مناطق با فقر بالاتر داده های سرشماری و به عنوان یک نتیجه دریافت بودجه بیشتر, او گفت:. فرمول مبتنی بر که در آن دانش آموزان زندگی می کنند و نه از جایی که آنها به مدرسه بروند.

زنده به روز رسانی: Shasta County COVID-19 موارد رسیدن به 250

این می تواند توضیح دهد که چرا در میان این مناطق در آوردن بزرگترین مقدار از بودجه تایتل از مراقبت عمل دروازه متحد دریافت بیش از $1,200,000 در حالی که این 2,254 دانش آموزان ثبت نام شده و شستا اتحادیه های دبیرستان تنها به دریافت $899,551 اما در مجموع از 4,306 دانش آموزان ثبت نام شده.

دروازه متحد خواهد شد قرار دادن تمام منابع این منطقه دریافت شده از جمله مراقبت در قانون بودجه به سال تحصیلی گفت: سرپرست جیم Harrell. اما آنچه که در حال رفتن به مانند نامشخص است چرا که در این دستورالعمل به طور مداوم در حال تغییر است.

"این داده ها این است که چه چیزی باعث ایجاد کاهش فقر مربوط به مناطق است که دریافت خواهید کرد که فرمول" Chambless گفت.

اخبار: چگونه کالج آماده شدن برای ترم پاییز در سن COVID-19?

این مناطق که در حال دریافت هیچ کمک مالی یا غیر کلاس درس مبتنی بر مستقل برنامه های آموزش و پرورش و یا تصمیم گرفتند از دریافت عنوان من وجوه Chambless گفت.

کسانی که در مناطق: دانشگاه مقدماتی, کتنوود کریک منشور ردینگ بنیادی آکادمی شستا منشور آکادمی راکی پوینت منشور شستا مشاهده آکادمی پادشاه مرکز آموزش مجازی فرانسه, دره گود و باریک-Whiskeytown ابتدایی و چشمه ابتدایی.

در کتنوود کریک منشور مدیر مدرسه علامت بویل گفت که اگر چه مدرسه سهم خود را از دانش آموزان در معرض خطر "هنگامی که ما برای اولین بار آغاز ده سال پیش ما نمی بینیم در زمان نیاز برای عنوان من بودجه. ما قطعا می توانید با استفاده از کمک در طول COVID-19 ،

فرانسه-دره گود و باریک منطقه با 25 دانش آموزان تصمیم گرفتند از عنوان من بودجه و همچنین Moira کیسی, سرپرست گفت: ثبت می شوند.

اخبار: تعداد COVID-19 موارد در Shasta County جهش 21 درصد در هفته گذشته

"ما واجد شرایط برای عنوان من اما ما به عنوان من" کیسی گفت. "وجود دارد تمام انواع قوانین و مقررات. آن را مقدار زیادی از کاغذ بازی. شما باید به وزن مقدار زیادی از زمان و تلاش است که رفتن به آن و میزان منابع بودجه خواهد به شما به ارمغان بیاورد."

با بودجه فدرال می آید در طیف وسیعی از انطباق اقدامات: مستند چگونه بودجه در حال رفتن به استفاده از سازماندهی تعامل ذینفعان ملاقات با پدر و مادر و مشورتی گروه چیزهایی که کمی در منطقه خواهد بود به چالش کشیده برای پیدا کردن زمان برای انجام.

"فرانسه-دره گود و باریک بسیار محدود از داده های سرشماری برای تخصیص" Chambless گفت.

این منطقه دارای نرخ فقر و بیش از 50 درصد گفت: Casey. اما در همان زمان "چه کسی را برای اجرای تمام جلسات که رفتن به انجام تمام مدارک? ما در حال به چالش کشیده است. حتی خانواده هایی که منابع در این گردن از جنگل باید یک زمان سخت در اتصال."

اخبار: چه تصویب بودجه دولت معنی Shasta County مدارس?

به 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل اقتصادی بسته امداد فراهم می کند $13.5 میلیارد دلار در کمک های مالی مستقیم برای K-12 ولسوالی با $1.65 میلیارد دلار دریافت شده توسط California.

Shasta County هفت بزرگترین مدارس:

  • شاستا اتحادیه بالا 4,306 دانش آموزان
  • سرمایه گذاری ابتدایی, 3,574 دانش آموزان
  • ردینگ ابتدایی, 2,922 دانش آموزان
  • دروازه متحد 2,254 دانش آموزان
  • اندرسون اتحادیه بالا 1,548 دانش آموزان
  • رودخانه سقوط مشترک متحد 1,211 دانش آموزان
  • آبشار اتحادیه ابتدایی, 1,119 دانش آموزان

ندا آتیه یک گزارش برای امریکا سپاه عضو و خبرنگار آموزش و پرورش با تمرکز بر ترومای دوران کودکی و شکاف دستاورد برای ردینگ ضبط می شوند. او در توییتر دنبال کنید در @nada_atieh. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن