درمان COVID-19 بيمار در غرب بر خلاف هر چیزی ورو بیچ پرستاران دیده می شود | نظر

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:04 PM EDT آوریل 8 سال 2020ویژه مردم گام تا بحران.مانند پام

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

نظر

ویژه مردم گام تا بحران.

مانند پاملا میلر. در ماه آوریل در ورو بیچ, پرستار, پرواز به شهر دوم-بدترین نرخ COVID-19 موارد در ماساچوست است.

و Kaitlin کربی کامپتون. دو هفته به زندگی حرفه ای او به عنوان یک پرستار در ورو بیچ بومی و دو پرستار دیگر تنها مسافران در روح پرواز هواپیمایی مارس 13 مسیر به COVID-19 بخش در بروکلین بیمارستان.

بروکلین مسائل با رمان coronavirus به خوبی مستند شده است اما برککتن ماساچوست? از طریق آوریل 29, آن را تا به حال 2,783.76 مورد در هر 100,000 نفر تقریبا 50 برابر بیشتر از Indian River County نرخ 56.25.

"(همه گیر) یک چیز واقعی است" گفت: Miller, 44, با استناد به یک Facebook پست او را دیدم که سوال تهدید رمان coronavirus. "من گفتم:" اجازه بدهید من به شما ارسال یک بلیط و شما می توانید آمده و صرف یک شیفت با من.' "

امیدوارم که تغییر نمی خواهم اخیر او بود. سه نفر کشته شدند. مقایسه کنید که به صدها نفر از تغییرات او در دو سال اول به عنوان یک پرستار در بيمارستان مباشر در رودخانه هند و Brevard, شهرستان: او را دیدم تنها چهار نفر می میرند.

یک آخر هفته 20 COVID-19 قربانیان در خوب سامری مرکز پزشکی در برککتن متعلق به مباشر, او گفت:. شرکت "بزرگترین خصوصی مالیات-پرداخت بیمارستان اپراتور در کشور" با توجه به وب سایت خود را.

میلر کار کرده 12 تا 16 ساعت در شیفت چهار یا پنج روز در یک ردیف و سپس به حال یک روز پس از تاریخ 14 آوریل. او هیچ بلیط هواپیما صفحه اصلی انتظار به در برککتن دو تا چهار هفته ،

"این قطعا خسته کننده است اما من با آن خوب; من آمد در اینجا به کار" میلر گفت و اشاره کرد که در مورد دو ده فلوریدا پرستاران رهبری به منطقه برای کمک به. "کارکنان اینجا خسته شده بودند; آنها در برخورد با این مدت طولانی قبل از ما به اینجا رسیدیم."

برخی گرفتار coronavirus او گفت و شد از سه هفته یا بیشتر. در آوریل 8, Boston25news.com گزارش COVID-19 تا به حال بیمار حداقل 2,200 بهداشت و درمان کارگران در ماساچوست است.

میلر نیست نگران ایمنی خود را. او گفت که او با این نسخهها کار در بزرگ "مرکز پزشکی" است که اقدامات احتیاطی برای بیماران و کارگران از جمله ارائه مقدار زیادی از تجهیزات حفاظت فردی و آموزش در مورد چگونه به آن را می پوشند به درستی.

"(مديريت بيمارستان) انجام بهترین آنها می توانند انجام دهید برای قرار دادن اقدامات پیشگیرانه در محل" او گفت:. "من احساس امن تر در بیمارستان COVID-19 واحد gowning و در نظر گرفتن سایر اقدامات احتیاطی از من رفتن به (سوپر مارکت)."

او تا به حال COVID-19 دیدگاه قبل از رفتن شمال. او مشغول به کار در یک coronavirus واحد در رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای و در کلینیک کلیولند رودخانه هند بیمارستان را از طریق درایو تست خط در ورو بیچ.

کار در برککتن, اما, این است که بر خلاف هر چیزی که او تا کنون دیده ام. زمانی که او برای اولین بار وارد, تقریبا تمام طبقات متمرکز COVID-19.

"آن را مانند به نظر می رسد به طور منظم بیمارستان, اما آن را مانند یک منطقه جنگی" او گفت: با توجه به تجهیزات اضافی مورد نیاز برای حفاظت از. وجود یک سردخانه موقت. یک جراحی سرپایی مرکز تبدیل شده بود به یک خانقاه که در آن خانواده ها می توانید ببینید.

در بیمارستان "بدترین قسمت این است, تماشای (بيماران) بود به تنهایی و مرگ," او گفت:. بیمارستان را فراهم می کند iPads بنابراین بیماران می توانند FaceTime بستگان خود را.

خدمت در یک COVID-19 واحد در مورد نیمه راه بین بوستون و پراویدنس, رود آیلند است برای ضعف قلب نیست.

"کلی تعداد بیماران تعداد مرگ و میر و حدت از بیماران —آنها واقعا بیمار — آن را بسیار نفس گیر," او گفت: با توجه به برخی از پرستاران به رهبری بازگشت به فلوریدا زود است. "آنها گفتند:" این برای من نیست.' "

چه انگیزه کسی که به ترک خانواده خود را برای چند هفته و به راه آسیب است?

"هنگامی که از آنها خواسته من داوطلب," او گفت: "فکر می کرد: "شما یک پرستار شما در زمان سوگند شما ساخته شده یک تعهد است. به نظر می رسید مانند چیزی که حق انجام دهد.'

"خانواده من فکر می کردم کاملا دیوانه میلر گفت:" که یک "قابل توجه دیگر" و دو بزرگسالان و کودکان است. "من به آنها گفتم به ماندن در خانه."

همانطور که برای تازه داماد کامپتون, 31, شوهرش, ارتش وست پوینت فارغ التحصیل که به خدمت در کویت درک خود میل شدید به خدمت می کنند.

"من صحبت کرد به من و گفت:" من فکر می کنم این است که من خواستار' " گفت: کامپتون که زندگی در نزدیکی Austin, Texas. "او گفت:" شما همیشه فکر می کردم شما برای رفتن به بخشی از چیزی بزرگ است. انجام آنچه شما انجام و این که به مردم کمک کند.' "

پس از دو هفته به حرفه پرستاری — او صرف آنها را در یک عمل جراحی سرپایی مرکز و خانقاه — او پاسخ Facebook ad از Krucial نیروی انسانی و به نیویورک رفت.

کامپتون انتظار نیست به fazed مرگ: او یک مدیر مراسم تشییع جنازه برای دو سال و یک تکنسین فوریتهای پزشکی و یک مرکز تروما اورژانس.

اما پس از شروع یک کار است که نیاز 12 ساعت شیفت 21 روز مستقیما قبل از یک روز خاموش ؟

"من نمی دانم آنچه که من خودم را به" او گفت که او اختصاص داده بود به COVID-19 مراقبت های ویژه ایران اولین روز خود را در یک بیمارستان است که تا به حال 212 مرگ و میر در ماه آوریل است.

"این زمانی است که آن را به من رسید: چی ثبت نام کنم ؟

"من می خواهم دیده می شود تهویه بیماران قبل از اما من نگران" کامپتون گفت: با استناد به فقدان تجربه است. "مانند آنچه که من را به انجام (به عنوان یک تازه کار, پرستار)? "شماره 1 چیزی که من می ترسم شد کد بلوز رفتن."

او دو روز در ICU بودند jolting. از آن پس او مشغول به کار در واحد های که در آن قربانیان را تا به حال به طور قابل توجهی شانس بیشتری برای زنده ماندن است.

کمک به قربانیان مانند 35 ساله معلولین رشدی مرد بازیابی داده است شادی بزرگ.

"او نور زندگی من," او گفت:, و اضافه کرد او احساس بزرگ هنگامی که او فرستاده او را به خانه بستگان است. "در پایان روز او گفت:" من شما را دوست دارم, پرستار, کتی.' "

یکی دیگر از تقویت روحیه بود که باب مارلی نسخه از "من به وضوح می توانید ببینید در حال حاضر" پخش شد و هر بار یک دوره نقاهت بیمار برداشته شد و از دستگاه تنفس مصنوعی.

"هر کس برای کمک به," او گفت او را ملاقات پرسنل پزشکی از سراسر جهان و بیشتر از آنها یاد گرفتم و تجربه او از در او رسمی آموزش پرستاری.

شرایط در حال بهبود, او گفت:. او را دیدم هرگز کامیون یخچال استفاده می شود برای morgues در خارج از بیمارستان. آنها رفته بودند قبل از او وارد شدند.

بازدید کنندگان اولین بار به نیویورک زندگی در نزدیکی خالی میدان تایمز در هتل با بیش از 800 پرستاران شده است یک تجربه بزرگ, او گفت:. یک موسسه خیریه را فراهم می کند پرستاران وعده های غذایی رایگان و هر کس خدا را شکر.

و در حالی که فرشتگان آبی نمی خواهد خود را برنامه ریزی سفر به ساحل Vero نمایش هوایی در این سال او را دیدم آنها را پرواز بیش از New York, مارس 28.

"من غذای آماده از همه این را بدانید و به یاد داشته باشید که خدا به من داده است همه ابزار من نیاز به یک صالح پرستار برای کمک به مردم نیازمند," او گفت:.

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

او بود بنابراین مطمئن شوید که در روز اول خود را زمانی که او ملاقات یک پرستار با تجربه از آرکانزاس است.

"من سوال خودم در زمانی که ما در جهت فکر کردن در مورد آنچه که من کردم خودم را به و جو'el رو به من کرد و گفت:" شما باید یک ضربان قلب و مجوز شما می توانید هر چیزی را انجام دهید!' "کامپتون گفت. "که تمام اعتماد به نفس من مورد نیاز است. پس از آن ما شده اند با یکدیگر و در کنار ما در سراسر نیویورک COVID سفر."

آنچه را که ما بدون انجام مردمی مثل این که مرحله قرار داده و زندگی خود را در خط زمانی که دیگران نیاز به کمک دارید ؟

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن