صدای عدالت: Collier مرد آموزش دیگران در سهام با همدلی

اندرو اتکینز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 16, 2020یادداشت سردبیر: این داستان بخشی

توسط ABTINNEWS در 26 تیر 1399

یادداشت سردبیر: این داستان بخشی از ما صدای عدالت " سری متمرکز در افرادی که پیوست محلی سیاه زندگی مهم جنبش است.

هوا سنگین بود و با رطوبت. ضخامت ابرها هشدار داد از downpour آمده است.

حدود 600 نفر از مردم دامن زد را در مقابل ذغال سنگ شهرستان دادگاه gobbling تا هر چه سایه در دسترس بود. ژوئن 10, بیش از دو هفته پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

دانیل Noelizaire نگاه جمعیت او در مورد به آدرس. او عصبی است.

زمانی که او تاسیس هیپی دایره در سال 2015 با خود مهم دیگر Camila Serna خود را سرگرمی آژانس ماموریت بود در راستای پرورش امن و خلاق جامعه محلی سازندگان مستقل که کار محور در تقاطع آنچه باعث می شود هر فرد و متنوع است.

ادامه مطلب در "صدای عدالت" سری: Collier زن کمک می کند تا سازماندهی و تقویت صدای, سیاه, جوانان در مبارزه برای عدالت نژادی

و: گلدن گیت, نوجوانان, آسانسور صدای او در برابر نژادی و نابرابری خشونت پلیس

در پی فلوید مرگ در مینه سوتا, هیپی دایره پیوست SWFL نمایش برای عدالت نژادی در سازماندهی ماه گذشته رویداد در ذغال سنگ County Courthouse.

Noelizaire گفت: هدف این است که به آموزش.

"من فکر نمی کنم که پیاده روی, کار کردن در اینجا او گفت:" در مصاحبه اخیر خود. "در سفارش وجود دارد به هر سیستماتیک تغییر در ناپل در ذغال سنگ شهرستان ما به رای بدهند."

Noelizaire توصیف خود را به عنوان یک زاهد گوشه نشین کسی که نگه می دارد و سر خود را پایین و دوست دارد به ماندن در خانه خود را. هدف خود Noelizaire گفت: این است که همیشه بالا بردن صدای دیگران.

آن بوده است هرگز در مورد او گفت.

مشکلات او را می بیند در ذغال سنگ شهرستان به طور خاص ریشه در نابرابری اقتصادی گفت: Noelizaire.

بیشتر: صدها نفر از معترضان مارس از طریق مرکز شهر ناپل پس از " ما نمی توانیم نفس رالی

او گفت که پلیس آژانس بودجه در سراسر جنوب غربی فلوریدا می تواند بهتر در جای دیگر استفاده می شود.

"دستور کار من به عنوان اواخر به reallocate که بودجه پلیس به هنر به طوری که ما می تواند ایجاد مراکز اجتماعی در این جوامع محروم و محلات," او گفت:. "لحظه ای است که ما باید یک هاب یا یک فضای امن برای همه برای لذت بردن و رایگان است که زمانی که ما در حال رفتن به شروع به دیدن این تغییرات است."

به عنوان یک مرد سیاه و سفید از هائیتی تبار او حمل با او یک بار عاطفی به دلیل رنگ تیره تر از پوست — چیزی که او نمی تواند رها کردن و یا پنهان کردن زمانی که او خانه را ترک می کند. او را به فکر می کنم در مورد چگونه دیگران از جمله اجرای قانون ممکن است او را درک.

"من همیشه چک کردن یکدفعه," او گفت:. "من نباید به طوری hypervigilant."

او به یاد می آورد دبیرستان معلمان درخواست او اگر او در مواد مخدر بالا در مدرسه و یا اگر او در یک باند. او به خاطر متوقف شدن در macy's — از آنجا که کسی به اشتباه متهم او را از سرقت.

"من به یاد که من با سیاه و سفید کردن در اینجا" Noelizaire گفت. "من سعی کنید به اجازه دهید آن را به من چون من مطرح شد بسیار جوان درک موقعیت من در این کشور است."

حتی پس از, او گفت که او احساس بد برای نژادپرستان که زندگی خود را محدود تمرکز بر روی رنگ پوست به عنوان یک قاضی ،

Serna شریک زندگی خود را, گفت: Noelizaire را مهربانی در برابر سختی مشخصه مرد او را تماشا رشد در شش سال آنها با هم صرف.

"او احساس می کند همه چیز را عمیقا. او نگرانی خود را راه بیشتر با دیگران" او گفت:. "این بسیار مهم تر است که دیگران را شاد و امن است."

Serna تماشا Noelizaire مبارزه در روز پس از این تجمع است.

"این فقط احساس سنگین در آمریکا," او گفت:. "این واقعا می کند که تلفات عاطفی در جامعه سیاه و چگونه می توان آنها را قوی تر از آن (تلفات) به طوری که آنها می تواند به مبارزه ادامه دهید."

بیشتر: تظاهرات از طریق مرکز شهر ناپل پس از Juneteenth رالی

بیشتر: Black Lives Matter معترضان و حامیان الفی Oakes و Oakes مزارع در ایممکلی

پس از این تجمع, همه چیز نیست احساس دشوار است برای مقابله با Noelizaire گفت.

Noelizaire گفت که او احساس خدا را شکر به سمت افسران پلیس که در حال کمک به حفظ ایمنی از اعتراض.

آنها "خیلی خوب" و یک پلیس از راه خود رفت و به Noelizaire آغوش جامعه فعال گفت.

"ما نیاز به دلسوزی. ما نیاز به درک" سخن گفت و با اشاره به حمایت از کسانی که نزدیک به او. "بدون آنها من نمی خواهد بود قادر به انجام هر کاری است."

در ژوئن 10, rally, Noelizaire نگاه صدها انباشته در مقابل او. در ذهن او بودند صدای و تجارب افرادی که به اشتراک گذاشته بود داستان خود را با او.

کسانی که کلمات او نیاز به می گویند.

بنابراین او صحبت کرد.

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در andrew.atkins@naplesnews.com. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن