با استفاده از نژادی تهمت و نوسانی یک بیل ردینگ مرد چراغ های آتش در نزدیکی خانه را تهدید می کند کسانی که در داخل پلیس می گویند

مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:05 PM EDT Jul 30, 2020پلیس می گوید یک مرد را تهدید مردم داخل خانه ردینگ

توسط ABTINNEWS در 10 مرداد 1399

پلیس می گوید یک مرد را تهدید مردم داخل خانه ردینگ شنبه با استفاده از نژادی تهمت نوسانی یک بیل و یک چراغ کوچک آتش در نزدیکی محل اقامت.

پلیس شناسایی, این مرد 56 ساله رابرت Hardberger از ردینگ. او قبلا دستگیر شده و به تازگی به عنوان ماه ژوئن هنگامی که پلیس گفت که او خود یک سرنیزه و آنچه که او به نام "نازی موسیقی است."

Hardberger بازداشت چهار شنبه برگ او را در مواجهه بالقوه به اتهام آتش سوزی brandishing یک سلاح حمله با سلاح مرگبار و ارتکاب جرم و جنایت نفرت در میان سایر جرایم.

پلیس در پاسخ به این حادثه حدود 8:38 بعد از ظهر در نزدیکی یک خانه در 5000 بلوک Eastside جاده در جنوب ردینگ. Hardberger بود و تهدید مردم در خانه چه کسی می دانست Hardberger با توجه به ردینگ اداره پلیس.

پلیس در ابتدا سعی کردم به اقامت در خارج از دید در حالی که مشاهده این وضعیت به این دلیل که مردم در خانه فکر Hardberger ممکن است ترک در خود دارد. در یک نقطه Hardberger برداشت یک بیل شکست یکی از اصلی ویندوز و شروع "کارگردانی نژادی تهمت" نسبت به یک فرد آمریکایی آفریقایی تبار در خانه, به گفته پلیس.

او را تهدید مردم در خانه و شروع به روشن کردن یک آتش کوچک در نزدیکی ساختمان ترک یک گاز می تواند در راه خود را. آتش به سرعت قرار داده است.

Hardberger سپس تهدید به کشتن افسران و افراد داخل خانه, پلیس گفت:.

پلیس گفت Hardberger بود "بسیار مست" با پوشیدن کلاه و kneepads در حالی که به چالش کشیدن افسران به مقابله با او.

سرانجام افسران Hardberger با چند "کمتر کشنده کیسه لوبیا" دور اجازه می دهد آنها را به بازداشت او را.

Hardberger گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی برای صدمات ناشی از باقلا کیسه دور خواهد شد و بعد از آن رزرو شده به Shasta County, زندان, پلیس گفت:.

Hardberger بود نیز دستگیر شده در مارس بعد از پلیس گفت که او "بی پروا" به ضرب گلوله یک تفنگ چند بار. پلیس در زمان 20 اسلحه از او در آن زمان گفتند.

بیشتر: 530 جرم تماشا کنید: دو مرد پس از دستگیری به اتهام تیراندازی به رودخانه ساکرامنتو از پل در ردینگ

بیشتر: Shasta County آخرین COVID-19 تهدید: 'خصمانه' بیماران مقاوم به تماس با ما-ردیابی

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن