می تواند پارک های ملی بازگشایی توسط یادبود روز آخر هفته ؟ Lassen, Whiskeytown آماده سازی خود برای انجام این کار

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:54 PM EDT May 27, 2020Lassen آتشفشانی پارک ملی و Whiskeytown ملی منطقه

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

Lassen آتشفشانی پارک ملی و Whiskeytown ملی منطقه تفریحی در حال آماده سازی خود برای آماده کردن آخر هفته روز یادبود. که آیا آنها می تواند باز نمی شود تا به پارک مقامات.

Lassen بسته شده پس مارس 27. Whiskeytown را اردو و مرکز بازدید کنندگان و بلوط پایین مارینا قایق اجاره بسته شده, در حالی که بسیاری از مسیرهای پیاده روی باز باقی می ماند هر چند مقامات پارک نیست, جمع آوری هزینه.

"من فکر می کنم سوال این است که ما از همه چون به طور معمول آخر هفته روز یادبود برای بسیاری از مردم است که شروع به تابستان" Lassen سرپرست جیم ریچاردسون روز دوشنبه گفت:. "ما واقعا لازم نیست که یک تاریخ و در عین حال بسیار است و بر اساس چیزهایی به طور کامل خارج از کنترل ما است."

با اینحال coronavirus همه گیر می تواند به توقف خدمه از پاکسازی جاده ها از طریق Lassen پارک.

کسانی که خدمه شروع به پاک کردن برف از جاده ها در اواخر ماه مارس و با توجه به نسبتا پایین تجمع بیش زمستان — شمال دولت دریافت نکرده برف و یا باران در مه — این گاوآهن در حال ساخت خوب پیشرفت ریچاردسون گفت.

اگر نه برای COVID-19 تعطیل, ملت, شانس خوب وجود دارد جاده را باز در این سال قبل از و یا آخر هفته روز یادبود ریچاردسون گفت. متوسط باز تاریخ برای جاده پارک است اواسط ماه ژوئن. در سال 2017, جاده از طریق Lassen آتشفشانی پارک ملی باز نمی شود تا ژوئیه 27 — آخرین باز در پارک سوابق قدمت آن به سال 1931 است.

ریچاردسون توضیح داد که Lassen باید به دنبال فدرال و ایالتی دستورالعمل هر کدام نقشه برداری چند مرحله ای به روش بازگشایی اقتصاد است.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آنچه ما می دانیم درباره COVID-19 روز شنبه در شمال کشور

شانس خوب وجود دارد برخی از پارک های ملی باز خواهد شد قبل از دیگران. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: پارک های ملی می تواند بازگشایی, اما از آن خواهد بود مشروط با دستورالعمل کشوری.

"من فکر می کنم ما یک مثال خوب از این خواهد شد در پارک واقع در ایالات متحده است که شروع به باز کردن این هفته" ریچاردسون گفت.

Lassen نداشته است به غیر روحانی کردن و یا کردند هر یک از آن 50 کارمند تمام وقت و قصد دارد به استخدام همان تعداد فصلی کارکنان به عنوان آن در سال گذشته ریچاردسون گفت.

Whiskeytown سرپرست جاش Hoines تکرار دفتر او هنوز هم به دنبال راهنمایی از دولت فدرال و مقامات.

"ما باز چند دستشویی بیش از آخر هفته با آب و آینده" Hoines روز دوشنبه گفت:.

نه طاق توالت که باز هستند:

  • Clear Creek منطقه پیک نیک
  • Crystal Creek Falls دنباله
  • Whiskeytown سقوط دنباله دار
  • سوم برکه
  • شرق ساحل
  • اسب کمپ
  • Mt. شاستا معدن حلقه
  • سگ دره گود و باریک
  • دیویس دره گود و باریک

Whiskeytown مقامات همچنین در حال صحبت کردن در مورد چگونه برای باز کردن محبوب هویج نهر ساحل در راه است که آن را نمی خواهد قرار داده و مردم بیشتر در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

"ما واقعا کار سخت و تلاش به اشفتگی فکری موقتی راه ما می توانیم آن را باز کنید با اجتماعی فاصله" تا ساحل نمی قادر خواهد بود به جای تعداد بازدید کنندگان آن را معمولا می بیند Hoines گفت.

اما مانند Lassen, باز تاریخ برای کسانی که جاذبه های بسته هنوز در Whiskeytown نخواهد بود تا به پارک محلی مقامات.

"ما هنوز هم از دیدن برخی از موارد در اینجا در Shasta County" Hoines گفت. "که پیچیده آن را در اینجا کمی."

سازمان دیده بان این فیلم از سال 2017:

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن