UCLA در اخبار 14 آوریل سال 2020

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

چگونه به تنهایی | Vox

استیو کول یک محقق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس, مطالعات مداخلات طراحی شده برای کمک به مردم برای مقابله با تنهایی. او متوجه شد که آنهایی که تمایل به تمرکز بر کاهش احساس تنهایی اما در افزایش مردم حس از هدف است. یادآوری یک برنامه آزمایشی است که زوج جدا شده افراد مسن با مدرسه ابتدایی کودکان و نوجوانان آنها را در حال خواسته به معلم و نگاه کردن به کول گفت بورسی "مخفیانه این یک مداخله برای افراد مسن است."

کالیفرنیا چهره دو سال بیکاری بالا | Los Angeles Times

کالیفرنیا بازار کار است و ياوه است و به احتمال زیاد به بهبود می یابند به زودی جدید, UCLA هوا پیش بینی کرد. به عنوان اثرات اقتصادی از coronavirus بدتر دولت نرخ بیکاری در اوج 16.4 درصد در سه ماهه دوم این سال و پس از آن به تدریج slacken. که کوتوله 12.3 درصد نرخ بیکاری در سال 2010 در اعماق بحران مالی است. اما کالیفرنیا بیکاری را ثبت دو رقمی از طریق 2021 جری Nickelsburg مدیر UCLA Anderson, پیش بینی روز جمعه گفت. (همچنین: NPR, MyNewsLA, KABC-تلویزیون)

Coronavirus بازمانده اعتبارات مصنوعی آنتی بادی درمان | KCBS-تلویزیون

Mottet بود در یک ونتیلاتور در بخش های مراقبت ويژه که در آن پزشکان تلاش دو درمان است که کار نمی کند. که زمانی که او و خانواده با نزدیک شدن Dr. Otto یانگ استاد پزشکی در دانشگاه UCLA دیوید گفن دانشکده پزشکی است که منجر به یک کارآزمایی بالینی یک دارو به نام leronlimab.... یانگ گفت: leronlimab مصنوعی است آنتی بادی است که با این نسخهها کار در برابر فاز دوم COVID-19.

بسیاری از آمریکایی ها می گویند اقتصاد بدتر | ایالات متحده آمریکا امروز

به بیکاری تعداد همچنان افزایش طول coronavirus همه گیر آمریکایی ها از ديدگاه اقتصاد در حال بدتر شدن است و تقریبا یک چهارم می گویند که آنها تا به حال مشکل پرداخت اجاره و یا وام مسکن خود را, بر اساس یک نظرسنجی جدید. شصت و پنج درصد از آمریکایی ها می گویند اقتصاد بدتر – 40-درصد-نقطه پرش از چهار هفته زودتر از زمانی که 25 درصد گفت: آن بدتر با توجه به دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه با ایالات متحده آمریکا امروز.

Coronavirus خاطرات یک تحقیق معدن طلا | Los Angeles Times

Sean جوان استادیار در UCLA و UC Irvine که مطالعات دیجیتال رفتار و پیش بینی فناوری گفت: از جمله اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی است که انتظار می رود در طول یک بحران بهداشتی مانند این به ویژه هنگامی که وجود دارد بی اعتمادی نسبت به رهبران و سیستم بهداشت و درمان. "زمانی که دولت در تعارض است در پیام خود پس از آن که باعث ایجاد سردرگمی و ترس و هرج و مرج" جوان گفت:.

60-سال-کامپیوتر های قدیمی زبان در COVID-19 ویژه | شرکت سریع

"واقعا وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب برای یادگیری COBOL امروز و واقعا وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب برای یادگیری آن از 20 سال پیش می گوید:" UCLA علوم کامپیوتر پروفسور پیتر Reiher. "اکثر دانش آموزان امروز نمی خواهد که تا کنون حتی شنیده COBOL."

چگونه COVID-19 آمد ؟ | KTLA-تلویزیون

"این است که همیشه در یک نقطه از حدس و گمان است. این چیزی است که به طور طبیعی اتفاق می افتد رویداد ؟ آیا این اتفاقی است یا عمدی رویداد ؟ وجود داشته است و مطالعات متعددی که داشته اند به دنبال این," گفت: دانشگاه UCLA آن Rimoin.

زدودن ادعاهای دروغین در coronavirus درمان | KABC-تلویزیون

"هیچ معجزه در اینجا این است که پایه سفید کننده و آن را یک ایده بد می گوید:" دکتر مارک مراکش از UCLA رونالد ریگان مرکز پزشکی. دکتر مراکش است که غربالگری و درمان بیماران مبتلا به کروناویروس در هر روز است. او می گوید این جای تعجب نیست که هنرمندان در حال تلاش برای استفاده از همه گیر. "مرتب کردن بر اساس مانند شکارچیان که از راه می رسد زمانی که آنها بوی خون در آب" می گوید: دکتر مراکش. "ما در اینجا به شما بگویم آنچه شما می توانید انجام دهید و نه برای کاهش اضطراب و به خودتان جلوگیری از مجروح شدن توسط برخی از این رک و پوست کنده روغن مار قات دیوانه چیزهایی هستند که به ظاهر آنلاین نیست."

با اضافه تولید هواکش می شود آنها مورد نیاز است ؟ | لس آنجلس دیلی نیوز

دکتر Angelique Campen, یک متخصص طب اورژانس در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA و مشیت سنت جوزف مرکز پزشکی در Burbank گفت: اگر بیمارستان ها در صورت کمبود تنفس ماشین آلات "ما را به استفاده از آن. اما ما در آن نقطه و هیچ کس پیش بینی است که ما را از رسیدن به آن نقطه است."

کالیفرنیا کیفیت هوا بهبود یافته است | CALmatters

با استناد به داده های جمع آوری شده توسط فدرال آژانس حفاظت از محیط زیست UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی استاد Yifang زو گفت: میانگین سطح کوچک ذرات شناخته شده به عنوان PM2.5 کاهش یافته و از حدود 16 میکروگرم در هر متر مکعب به حدود 12 در چهار شهرستان حوضه لس آنجلس پس از اقامت در خانه سفارشات. او مشخص می شود که 25 درصد کاهش به عنوان "قابل توجه است." "ما نمی نیاز به یک بیماری همه گیر به تنفس هوای پاک" گفت: Zhu. "این باید هوای نفس کشیدن ما هر روز است." (همچنین: Forbes)

یک سوراخ وجود دارد در بایدن را coronavirus طرح | Daily Beast

"هر چیزی است که باعث کاهش مقدار از زمان است که مردم به صرف با هم به خصوص در داخل خانه و در تماس نزدیک خواهد بود ارزشمند در جلوگیری از COVID-19 انتقال گفت:" دکتر تیموتی آبجو استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی و پزشکی است. (Brewer نیز به نقل از یک جداگانه Daily Beast داستان.)

گیاهان دارویی برای سلامتی شما خوب? | گزارش مصرف کننده

بیشتر چه, پلی فنول ها — ترکیبات که به گیاهان خود طعم منحصر به فرد — دارای آنتی اکسیدان و ضد التهابی و ضد سرطان و دیگر سالم, خواص و می گوید دانا Hunnes, Ph. D., M. P. H. R. D. ارشد متخصص تغذیه در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب