دو فورت پیرس پلیس ماموران با اتهامات مربوط به فوریه حادثه دادستان می گوید

ملیسا E. Holsman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 10:58 AM EDT Jun 5, 2020فورت پیرس — دو فورت پیرس افسران پلیس

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

فورت پیرس — دو فورت پیرس افسران پلیس در حال مواجهه با اتهامات مربوط به یک حادثه در ماه فوریه در Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و موسسه قلب در فورت پیرس دادند.

فورت پیرس افسر پلیس آلبرت Eckrode که تبدیل خود را در پنج شنبه, چهره به اتهام جنایت از باتری و سوء رسمی و بزه تعداد غلط گزارش از ارتکاب جرم معاون دادستان استیو Gosnell روز جمعه گفت.

افسر مونیکا Frederic که تبدیل خودش در حدود 1 صبح جمعه, چهره اتهام بزه از پر کردن یک گزارش نادرست به یک مامور اجرای قانون Gosnell تایید کرد.

هر دو رایگان هستند در پیوند است.

هر دو از افسران دستگیر شده بودند مربوط به یک حادثه در Lawnwood در فوریه. 20 اما او کاهش یافته است به ارائه جزئیات اتهامات و یا توصیف آنچه اتفاق افتاده که باعث اتهامات عنوان شده علیه.

"من فکر می کنم این اتهامات را برای خود صحبت می کنند یک باتری ادعا است," او گفت:. "من قصد ندارم برای رفتن به جزئیات در حال حاضر."

بیشتر: گروه جمع آوری مسالمت آمیز در ساحل Vero اداره پلیس پس از مرکز شهر مارس

دستگیری گزارش برای هر دو افسران در دسترس نیست صبح جمعه.

Gosnell گفت: این حادثه در ابتدا مورد بررسی قرار گرفت توسط وزارت فلوریدا اجرای قانون و یافته های آن بودند فرستاده به دولت دادستان در اوایل ممکن است.

"من برخی تحقیقات بیشتر با دولت وکیل محقق و سپس در پایان آن حکم صادر شده است" Gosnell گفت.

این داستان به روز خواهد شد.

ملیسا E. Holsman است که در امور حقوقی خبرنگار TCpalm و گنج ساحل روزنامه ها و نویسنده ها و شرکت میزبان از شرایط نامشخص یک جنایت واقعی پادکست. برای در عمق منحصر به فرد و شکستن امور حقوقی پوشش مطمئن باشید برای عضویت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب