توا Tagovailoa پاک برای عمل باز کردن میامی دلفین ها' QB رقابت

جو Chris Chavez پالم بیچ پستمنتشر شده 1:08 PM EDT Jul 29, 2020رایان Fitzpatrick 37 ساله آغاز شده است 139 بازی

توسط ABTINNEWS در 8 مرداد 1399

رایان Fitzpatrick 37 ساله آغاز شده است 139 بازی در NFL و بهترین رهبر دلفین میامی تا به حال در فصل گذشته.

توا Tagovailoa است که 22 سال از صفر NFL شیوه و صفر NFL بازی های پیش فصل و 8 ماه خارج از جدی هیپ آسیب است.

بنابراین Fitzpatrick میامی شروع کارفرمایی تا زمانی که مورد ضرب و شتم و یا نشانی از او چهره باز کارفرمایی رقابت در اردوگاه های آموزشی?

"شما همیشه می خواهید رقابت در اردوگاه آموزشی" دلفین مربی برایان فلورس گفت. "هر موقعیت باز است رقابت است. بدیهی است که برخی از بازیکنان در حال پیشرفت هستند و جلوتر از دیگران است. همه ما به نوعی می دانم و درک می کنم که, اما, بله, ما می خواهیم رقابت است. هیچ شغل است که فقط رفتن به دست."

بله فیتزپاتریک است که به وضوح جلوتر از Tagovailoa در حال حاضر. اما حکومت نه از Tagovailoa ضرب و شتم او را و بازی در هر نقطه در این فصل است. پس از همه Tagovailoa پنجم انتخاب در پیش نویس NFL برای یک دلیل.

و به عنوان فلرس تایید چهارشنبه توا پاک است و آماده است.

"او از طریق فیزیکی" فلورس گفت: از Tagovailoa. "و هنگامی که ما را وادار به عمل شما او را در خارج وجود دارد."

بدون در میدان بهار عمل و یا پیش فصل بازی ها Tagovailoa ممکن است در یک نقطه ضعف مشخص. فیتزپاتریک حتی برای ورودی توهین آمیز هماهنگ کننده چان Gailey قبل از.

"من می دانم که بسیاری از افرادی که مایل به بحث درباره توا" گفت: فلرس. "من درک می کنم آن است. اما در همان زمان او یک بازیکن جوان. این اولین NFL اردوگاه های آموزشی. او آن را به یک روز در یک زمان و نه فکر می کنم در مورد آنچه را واقع بینانه می شود. من فکر می کنم ما باید یک روز در یک زمان رویکرد است که پیام من را به او و آن نه فقط او از آن هر بازیکن در این تیم است."

بهترین حدس منطقی خواهد بود که Fitzpatrick شروع فصل, درب بازکن, در انگلستان, در کمتر از هفت هفته و نقش خوبی را در این فصل از مواردی است که واقعا دلیل خوبی برای او نیست.

اما هر مفهوم که Tagovailoa نمی خواهد در دسترس به عنوان یک گزینه به فلرس و دلفین ها ؟ ابتدا که. آن را روشن میامی احساس خوبی در مورد وضعیت پزشکی خود را.

هنوز هم بهترین و منطقی حدس می زنم هنوز هم که Tagovailoa برگزار می شود برای برخی از زمان. که گفت: بسیار پیش نویس تازه کار quarterbacks بازی تقریبا همیشه زودتر از یک مربی در اصل برنامه.

"ما قصد داریم به درخواست (توا) برای انجام همان است که هر بازیکن دیگر گفت:" فلورس که متوجه می شود البته که توا نیست مثل هر بازیکن دیگر. "در آمده و هر روز با داشتن بیش از نصب شب قبل ذهنی آماده به بیرون رفتن وجود دارد و عمل از لحاظ جسمی آماده به بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید به بهبود در هر روز است."

و آماده بود که بر نامیده می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن