طوفان گرمسیری آرتور نزدیک شدن به ساحل کارولینای شمالی تهدید مرگبار تبدیل جریان

آسوشیتد پرسمنتشر شده 7:23 AM EDT مارس 18 سال 2020میامی — زندگی-تهدید گشت و گذار و تبدیل جریان را همراه ایالات

توسط ABTINNEWS در 29 اردیبهشت 1399

میامی — زندگی-تهدید گشت و گذار و تبدیل جریان را همراه ایالات متحده در سواحل شرق سواحل در روزهای آینده به عنوان گرمسیری طوفان آرتور لگد کردن اقیانوس متورم دریایی ملی در مرکز طوفان روز دوشنبه هشدار داد.

این یکی دیگر از اوایل شروع برای کومودو: آرتور تشکیل پنج شنبه در آب های فلوریدا به مناسبت ششمین سال متوالی است که به نام طوفان توسعه یافته قبل از ژوئن 1.

طوفان مرکز گفت: آرتور است که انتظار می رود به حرکت در نزدیکی و یا فقط در شرق سواحل کارولینای شمالی که در آن تا 5 اینچ باران بود و انتظار می رود در نقاط دوشنبه قبل از تبدیل به دور از سواحل شرق سه شنبه.

در 5 p. m. EDT این طوفان مرکز واقع شده بود حدود 85 مایلی جنوب-جنوب غربی شهرستان مورهد, North Carolina. آرتور بود بالا پایدار باد از 45 مایل در ساعت و در حال حرکت به سمت شمال-شمال شرقی در 14 مایل در ساعت.

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شده برای بخش هایی از کارولینای شمالی ساحل از گشت و گذار در شهر به اردک از جمله Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل و بارش باران های سنگین است که انتظار می رود برای بسیاری از بخش شرقی وزارت امور خارجه گفت: Michael Lee یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در نیوپورت, North Carolina.

قبلی پوشش: طوفان گرمسیری آرتور مجموعه مناظر خود را در ساحل کارولینای شمالی

چه چیزی در یک نام?: از آرتور به Wilfred در اینجا لیستی از طوفان نام برای سال 2020 فصل

"اما تهدید اصلی است که ما واقعا در تلاش برای خارج شدن وجود دارد که وجود دارد این است که افزایش خطر ابتلا به پاره خطرناک جریان هر دو امروز و فردا. پس هر مردمی که می خواهند به سعی کنید برای رفتن به ساحل و در آب ما یک خطر بالا برای بسیاری از ما سواحل" لی گفت.

آب و خدمات گفت: کارولینای شمالی شرقی باید آماده برای برخی از موضعی جاری شدن سیل و خطرناک دریایی شرایط در امتداد ساحل.

"جزئی آبگیری از موج طوفان ممکن است برای مناطق کم ارتفاع مجاور اقیانوس برای تلفن های موبایل و رودخانه ها با overwash از تپه های شنی و جاری شدن سیل از خواص و جاده ممکن است برای مکان های که در آن تپه ساختارهای ضعیف هستند" به طور عمده در شمال کیپ مواظب آب و خدمات گفت.

در حالی که ممکن است یک جزء از گرم شدن آب و تغییر آب و هوا در دیگر قبل از ژوئن طوفان آرتور بیشتر از یک نیمه گرمسیری طوفان از سیستم سنتی به نام طوفان و آب آن را سردتر از آنچه معمولا مورد نیاز برای شکل گیری طوفان گفت: دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach.

باید فصل طوفان شروع زودتر؟: آیا فصل طوفان رسما شروع خیلی دیر است ؟

بسیاری از این خارج از فصل طوفان ضعیف هستند زودگذر آنهایی که هواشناسان می توانید ببینید در حال حاضر به دلیل ماهواره و تکنولوژی بهتر و شده اند از دست رفته در زمانهای گذشته Klotzbach گفت.

محلی پیش بینی در باهاما گفت: دوش درنگ بیش از این جزیره گرند باهاما و Abaco که هنوز در تلاش برای بازیابی پس از برخورد با یک دسته 5 طوفان سال گذشته است. بیماران برای مراقبت در چادر در گرند باهاما پس از طوفان دوریان آسیب دیده این جزیره بیمارستان.

آسوشیتد پرس نویسنده Danica کتو در San Juan, Puerto Rico, کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن