به نجات: UCLA bioengineers ایجاد قابل استفاده مجدد COVID-19 سپر چهره

اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی شده اند قرار دادن زندگی خود را در خط برای درمان این موج جزر و

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی شده اند قرار دادن زندگی خود را در خط برای درمان این موج جزر و مدی از COVID-19 بيمار جاری شدن سیل در اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه. در ضمن بیمارستان در سراسر کشور روبرو هستند کمبود پزشکی-درجه حفاظت فردی تجهیزات و تولید کنندگان شده اند قادر به پاسخگویی به افزایش تقاضا با کیفیت بالا و راه حل های.

در پاسخ bioengineers از UCLA دانشکده دندانپزشکی و UCLA Samueli دانشکده فنی و مهندسی گرفته اند خود را به کامپیوتر و پرینتر 3D و توسعه قابل استفاده مجدد و با دوام چهره سپر — یک قطعه مهم از تجهیزات است که محافظت از چشم و بینی و دهان از عفونت زا قطرات است. نمونه مورد بررسی قرار گرفت و تایید شده توسط UCLA Health در مارس 3 و طراحی شده است به اشتراک گذاشته شده در موسسه ملی سلامت را چاپ 3D ارز.

دستگاه را شیرازه می تواند تولید انبوه با استفاده از 3D تزریق در حالی که روشن پلاستیکی سپر ساخته شده است توسط برش لیزر. دسته اول از چهره سپر را به UCLA سلامت; مهندسین می گویند که به عنوان بسیاری از 25,000 با کیفیت بالا هدبند تولید می شود در یک هفته برای دیدار با تقاضا. برخی از 50,000 پلاستیک سپر می توان در عرض چند هفته به عنوان به خوبی. محصولات نهایی تولید خواهد شد توسط شرکت های تجهیزات پزشکی ارائه خدمات در هزینه با استفاده از امکانات تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا.

قابل استفاده مجدد در صورت سپر می سازد که در اوایل تنها-استفاده از نمونه های ساخته شده توسط یعقوب اشمیت یک bioengineer و مدیر UCLA Samueli Makerspace است بسیار مقیاس پذیر راه حل فراهم می کند که بیشتر دوام, چلپ چلوپ, حفاظت, امکان تنظیم و طولانی مدت به راحتی از تک-استفاده از سپر. آن را نیز سازگار با اکثر بیمارستان درجه ضد عفونی کننده.

طراحی و توسعه به رهبری دکتر بن وو یک دندانپزشک-دانشمند که صندلی پیشرفته آموزشی پروتزهای دندانی بخش در UCLA دانشکده دندانپزشکی و دارای یک انتصاب مشترک در UCLA مهندسی با حمایت از Schmidt; داگ دانیلز در حال ظهور فن آوری های کتابداری و اطلاع رسانی و مدیر UCLA کتابخانه لوکس آزمایشگاه; Wu آزمایشگاه bioengineers Yun Chang Lee, تعقیب Linsley و Yulong ژانگ و همکارانش از دانشگاه UCLA بهداشت و دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA.

"ما بسیار خوشحالیم که برای حمایت از ما در خط مقدم همکاران با ارائه یک مقیاس پذیر و قدرتمند راه حل است که ساخته شده است در ویژگی های برای انطباق با زنجیره عرضه تغییرات گفت:" وو که همچنین به عنوان مدیر اجرایی نوآورانه دیجیتال دندانپزشکی سیستم واحد در دانشکده دندانپزشکی.

برای غلبه بر جهانی زنجیره تامین کمبود مواد اولیه مورد نیاز برای ورق پلاستیکی روشن این تیم همکاری با همکاران از دفاع و پزشکی-دستگاه صنایع به اهرم شبکه خود را. از طریق این مشارکت عمومی–خصوصی این تیم به دست آورد و منابع به اندازه کافی به طور قابل توجهی مقیاس سپر صورت تولید.

با جهانی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی پزشکان و پرستاران مجبور به استفاده مجدد از ظروف یکبار مصرف لوازم و یا به سادگی برای رفتن بدون قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از ابتلا و گسترش ویروس. UCLA تیم در حال کار در سراسر ساعت به مهندس تعداد بسیار مقیاس پذیر برای تولید راه حل ها با هدف حفاظت از این کارگران است. وو است منجر به چندین دیگر تیم های میان رشته ای به دنبال آدرس های اضافی PPE کمبود از جمله N95 ماسک محافظ برای صفحه هوا-تصفیه ماسک یا PAPRs و تخصصی دیگر مواد مصرفی حیاتی برای درمان بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

"ما سپاسگزار برای همکاران ما در سراسر محوطه دانشگاه برای همکاری با ما و به اشتراک گذاری خلاقیت خود گفت:" Johnese Spisso جمهور از UCLA بهداشت و مدیر عامل شرکت UCLA سیستم بیمارستان. "این همکاری کمک خواهد کرد UCLA سلامت پزشکان و پرستاران صرفه جویی در زندگی صرفه جویی در منابع و حفاظت از بیماران است."

کمک های مالی برای این پروژه ارائه شد در بخش UCLA دندانپزشکی alumna دکتر مارگارت پان Quon و رونالد Quon که کمک خرید پرینتر 3D و توسط شاپیرو خانواده بنیاد خیریه حمایت نوآورانه دیجیتال دندانپزشکی سیستم یا iDDS.

اعضای جامعه که مایل به حمایت از این تلاش ها را تشویق به در نظر گرفتن یک هدیه به UCLA مهندسی را Solvers مشکل صندوق و UCLA دندانپزشکی را iDDS صندوق برای تعالی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب