وجود دارد مقدار زیادی از گوشت اما coronavirus است beefing تا قیمت

لیندزی Leake Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:28 AM EDT مه 7 سال 2020کریس Prevatt می دانستم که چیزی با من بو

توسط ABTINNEWS در 18 اردیبهشت 1399

کریس Prevatt می دانستم که چیزی با من بود قبل از اکثر آمریکایی ها.

حجم چربی از گوشت گاو صادر شده از آمریکا به شرق آسیا آغاز شد و رو به کاهش در ماه ژانویه فلوریدا کشاورزی اکونومیست اشاره کرد.

"زمانی که ما شروع به دیدن خسارت" گفت: Prevatt که با این نسخهها کار در محدوده گاو تحقیقات و آموزش و پرورش مرکز. "زمانی که کره جنوبی بسته رستوران آن را به طور چشمگیری کاهش می یابد چقدر محصول ما قادر به رسیدن به آسیا است."

نوشتن روی دیوار بود. پیامدهای coronavirus خواهد سفر از فردی به فرد کشور به کشور و اقتصاد به اقتصاد است. ایالات متحده در صنعت گوشت گاو نمی توان در امان ماند.

در ماه های پس از, کوتاه کارکنان بسته بندی گوشت می آمد گیاهان را بسته اند و یا تلاش برای دیدار با تقاضا است. مصرف کنندگان ایالات متحده را شاهد وحشت-خرید یخچال و فریزر کالاهای اساسی مانند شیر و تخم مرغ و مرغ و پروتئین های دیگر — گاهی اوقات تا زمانی که قفسه های برهنه شد.

در حالی که وجود دارد هیچ کمبود گاو در حال حاضر شکسته زنجیره تامین است افزایش قیمت گوشت گاو و تحویل گوشت به قفسه های فروشگاه آهسته تر گفت: Prevatt که با این نسخهها کار در یک فرمت از دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی علوم است.

"در حقیقت ما آن را دیدم اما فکر نمی کنم آن تو بود این" او گفت:. "ما نمی قرار داده محلی همه گیر به چشم انداز تا زمانی که آن را واقعا به ما."

فلوریدا مزرعه به جدول

فلوریدا است که آنچه شناخته شده در کشاورزی محافل به عنوان یک گاو-گوساله دولت است.

آب و هوای گرم و مقدار زیادی از باران عملکرد فراوانی علوفه ساخت دولت آفتاب ایده آل برای پرورش فیدر گوساله گفت: فلوریدا گوشت گاو شورای مدیر عامل جیم Handley. چند گاو پرواری به بازار وزن در فلوریدا که در آن وجود دارد کمبود تجاری گوشت گاو پردازنده.

"بسیاری از آنچه ما در بالا بردن قرار داده است بر روی کامیون ها و حمل به مکان های که در آن این گاو بیشتر رشد" Handley گفت. "که در آن بیشتر وجود دارد دانه برای تغذیه 'em, و وجود دارد, گیاهان پردازش."

در Handley چشم کسانی که بسته بندی گوشت می آمد امکانات در غرب و جنوب دشت هستند که مشکل آغاز شد.

"ما قطعا دچار رکود در بازار به دلیل رکود در بسته بندی سطح" Handley گفت: "به دلیل بیماری و رفتن را از طریق نیروی کار است."

► زندگی یک meatpacker: 'شما در آهنگ مرگ'

بیش از 5000 کارگران کارخانه تشخیص داده شد با COVID-19 آوریل 28 از جمله 20 که فوت کرد با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه. بسته شدن 22 گیاهان موجب کاهش 10 ٪ در گوشت گاو کشتار ظرفیت.

"آنها مردم کمتر آنها در حال پردازش گاو در سرعت کندتر به عنوان آنها ایجاد کاهش و بسته بندی و بسته بندی محصول" Handley گفت. "آنها فقط نمی روند به عنوان بسیاری از در یک هفته است که آنها قبل از این مشکل است."

ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی که نیاز به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز باقی می ماند. این بدان معنا نیست که تولید را به طور ناگهانی به سطح شیب دار تا Prevatt گفت: از آنجا که بسیاری از کارگران باقی می ماند و بیمار و گیاه پروتکل باید همچنان به تنظیم شود برای ترویج فیزیکی فاصله.

کارگران کارخانه نیست به راحتی جایگزین یا, او گفت:.

"این یک تجارت ماهر ... چیزهایی که آنها انجام می دهند در این بسته بندی گوشت می آمد گیاهان چیزی است که آنها یاد بگیرند که در دو هفته" Prevatt گفت. "این بسیار بسیار ماهر کارکنان."

را به چراگاه

این bottlenecked گوشت زنجیره تامین است wended راه خود را به وین در مرتع پرورش احشام در اوکیچوبی-سنت لوسی شهرستان خط.

الک Wynne دامپزشک است که همچنین مدیریت از 8000 هکتار مزرعه خانواده. او به طور معمول مشغول فروش گاو نر در این زمان از سال است. اما غوطه وری قیمت عمده فروشی ساخته شده اند رفتن به بازار دشوار است برای تجاری گاو دامداران مانند خودش.

"فروش ما واقعا رفته سراشیبی," او گفت:. "چیزهای زیادی تغییر کرده است با کوروناویروس."

► شیر ریخته: Coronavirus curdles لبنی زنجیره تامین

Wynne تگزاس غلبه بر سختی بار قبل از. در حالی که زمان قیمت عمده فروشی پایین آن چیز Wynne نشده قبل از دیده می شود. هنگامی که کسانی که هزینه های کم قیمت های خرده فروشی به طور معمول بیش از حد, او گفت:. نه چندان با COVID-19.

"خرده فروشی گوشت گاو قیمت ها سر به فلک کشید ... است که منعکس شده در قیمت است که ما شاهد در پایین زنجیره تولید در تولید ما به سطح" وین گفت. "وجود دارد یک اختلاف واقعی وجود دارد. من می دانم که بسیاری از cattlemen واقعا ناراحت است."

گاو تولید کنندگان در جنوب شرقی شده اند از دست دادن 200 دلار به 300 دلار در هر سر Prevatt برآورد شده است. هنگامی که وجود دارد یک تنوع در عرضه گوشت پردازنده دست بالا.

آهسته پردازش به معنی فروشنده باید در رقابت با یکدیگر به خرید به اندازه کافی گوشت از هکرها برای نگه داشتن قفسه های فروشگاه مواجه نگردند Prevatt گفت. مشتریان را جذب کسانی که هزینه های بالاتر.

"خسارت شده اند به تولید" Prevatt گفت. "وجود دارد که قطع ارتباط بین تولید کنندگان و هکرها و توزیع کنندگان در حال حاضر."

بالا استیک

پسر با کیفیت گوشت آرام بود این عید پاک یکی از کمترین کوری Yandle می توانید به یاد بیاورید.

بره مارپیچی ژامبون و ribeye کباب به طور معمول محبوب بهار کرایه در فورت پیرس قصاب مغازه او موفق برای نزدیک به یک دهه.

"به طور معمول, ما فروش 40 نفر بره پاها," او گفت:. "ما احتمالا فروخته پنج یا شش سال جاری به دلیل هیچ کس جمع آوری برای تعطیلات."

► پوسته شوک: COVID-19 می فرستد صنایع تخم مرغ تقلا

زمانی که تجاری پردازنده های اول ناودان کردم, آن را هنوز هم کسب و کار به طور معمول در مرد است که مبادرت به فروش برای رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی علاوه بر فرد مصرف کنندگان است.

حتی وجود دارد در سراسر کشور فراوانی از پروتئین به دلیل overproduced گوشت که به طور معمول می میرم خارج از کشور صادر شده بود متوقف Yandle توضیح داد.

"یک ماه پیش ما شاهد برخی از پایین ترین قیمت ما تا کنون دیده ام بر پروتئین" Yandle گفت: ممکن است 1. "سریع به جلو چهار هفته بعد آن را کامل مخالف است."

خرده فروشان شروع به احساس فشار ناشی از ضعف کشتارگاه. این بدان معناست که قیمت گوشت گاو می رویم تا Yandle گفت.

رستوران ها که اتاق ناهار خوری فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داده بود بسته شروع به بازگشایی در این هفته. افزایش تقاضا برای گوشت Yandle گفت: دلیل دیگری است که خریداران ممکن است تجربه شوک دشنه.

پسر است outlasted COVID-19 lashings تا کنون. چه کسب و کار از دست رفته در عمده فروشی سکه ای بود جبران 200% افزایش در فروش های خرده فروشی Yandle اشاره کرد. هنوز هم او را با توجه به نحوه مشتریان — به خصوص کسانی که دچار مشکلات مالی مربوط به کروناویروس — واکنش به افزایش قیمت گوشت گاو.

"مهم نیست که اگر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون می آید و می گوید همه چیز را برای رفتن به عالی" Yandle گفت. "که اطمینان نمی خواهید برای کمک به خانواده هر روز زمانی که مواد غذایی خود را بیل می رود تا 20 و 30 و 40 درصد است."

گوشت-ing تقاضا

هنگامی که او در دبیرستان بود جف بخش شروع به کار در یک Publix برشی ، او مورد مطالعه قرار گوشت-برش تجارت برای 17 سال قبل از اینکه در نهایت باز خود را پردازش شرکت برش مناسک جای دور افتاده در ساحل Vero.

به عنوان یک کسب و کار کوچک وارد نشده بود به رقابت با coronavirus مرتبط با ازدحام مواجه تجاری هکرها. او اذعان افتضاح است درخشید نور روی گوشت زنجیره تامین را از آسیب پذیری و مجبور مصرف کنندگان به فروشگاه محلی.

"مردم توجه بیشتر خود را در محلی کشاورزان و دامداران برای خدمت به آنها" بخش گفت.

► سلسله مراتب ناراحت: Coronavirus گونه برخی از فلوریدا مرغ کشاورزان

COVID-19 نگه داشته است قطع مناسک جای دور افتاده مشغول به مشتریان خود را نگه دارید فریزر کامل در این رویداد از یک گاو کمبود بخش گفت.

جیم Handley گفت: خریداران نیاز به نگرانی نیست.

"من دست پاچه که ما میخوایم اجرا از گوشت گاو?" او گفت:. "البته که نه."

Handley توصیه در برابر وحشت-خرید و احتکار گوشت به عنوان kinks در زنجیره تامین هستند اتو کنید.

الک وین در حال عبور از انگشتان دست خود را که شفاف خواهد آمد دیر یا زود. امرار معاش خود وابسته به آن است. در این فاصله آن را فقط یک روز در مزرعه.

"عرضه واقعا تغییر نکرده هر" وین گفت. "ما هنوز در حال تولید همان مقدار از گوساله که ما تا کنون — نه بیشتر نه کمتر."

لیندزی Leake, TCPalm را توضیح خبرنگار دارای کارشناسی ارشد از دانشگاه آمریکایی و کارشناسی خود را از دانشگاه پرینستون. لطفا برای حمایت از کار خود را با تبدیل شدن به یک TCPalm مشترک. او در توییتر دنبال کنید (@NewsyLindsey), Facebook (@LindseyMLeake) و Instagram (@newsylindsey) او را در 772-529-5378 و ارسال اخبار راهنمایی به lindsey.leake@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن