دیوان عالی کشور به طور موقت بلوک felons از رای گیری در فلوریدا

ریچارد ولف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:29 PM EDT Jul 16, 2020واشنگتن – دادگاه عالی رد شنبه به اجازه ف

توسط ABTINNEWS در 26 تیر 1399

واشنگتن – دادگاه عالی رد شنبه به اجازه فلوریدا felons که خود را به اتمام جملات رای در آینده اولیه بدون پرداخت هزینه جریمه و جبران به عنوان دولت نیاز دارد.

رای گیری گروه های حقوق بشر به چالش کشیده بود نیاز به عنوان قانون اساسی با توجه به اینکه دولت رای دهندگان تصویب متمم قانون اساسی در سال 2018 به صدها نفر از هزاران نفر از felons حق رای. در حال حاضر آن را در اثر باقی می ماند در حالی که این مورد شنیده است ماه آینده توسط یک دادگاه تجدید نظر فدرال.

این unsigned منظور مخالفت لیبرال کاردانی قضات Sonia Sotomayor روت Bader Ginsburg و النا کاگان. ستمیر گفت: آن را "مانع از هزاران در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از شرکت در فلوریدا اولیه انتخابات به سادگی از آنجا که آنها فقیر هستند."

"در این طرح نزدیک به یک میلیون در غیر این صورت واجد شرایط شهروندان نمی توانند رای بدهند مگر اینکه آنها با پرداخت پول" ستمیر گفت: آن را "رای دهندگان paywall."

بیشتر: سال از تعجب دیوان عالی کشور احکام نشان می دهد که تاثیر قاضی جان رابرتز

مناقشه بر سر حق رای فلوریدا felons می تواند بسیار مهم در این سقوط را در انتخابات به دلیل چند ساله وضعیت به عنوان یک نوسان دولت است. وجود دارد در مورد 775,000 felons در دولت که خود را به اتمام احکام زندان از جمله برخی از 85,000 که ثبت نام کرده اند به رای دادن است.

اکثر ایالت بازگرداندن felons' حق رای پس از جملات خود را همراه با زمان آزادی مشروط و یا عفو مشروط, در حال تکمیل است. بسیاری از ایالت ها تحمیل اضافی مورد نیاز است. فلوریدا است که در میان 11 متحده با محدود کننده ترین قوانین با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

فلوریدا رای دهندگان تصویب متمم قانون اساسی در سال 2018 اجازه می دهد felons به رای پس از جملات خود را کامل هستند. ابتکار برنده 64 درصد تصویب.

پس از آن که مجلس قانونگذاری ایالتی به تصویب رسید و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امضا قانون نیاز است که felons اول تمام هزینه های پرداخت جریمه و جبران بدهکار به عنوان بخشی از این روند است.

که محدودیت به چالش کشیده شد رای گیری گروه های حقوق و در ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت Hinkle زده و آن را به عنوان یک "پرداخت-به-سیستم رای." اما در اوایل این ماه در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای 11th مدار مسدود Hinkle حاکم و برنامه ریزی یک جلسه برای Aug. 18 – تاریخ دولت های اولیه. آخرین مهلت ثبت نام برای رای دادن است دوشنبه آینده.

رای گیری گروه های حقوق بشر گفت: دیوان عالی کشور که فلوریدا سیستم به مقدار یک "نظرسنجی مالیاتی" که نقض 24 متمم قانون اساسی.

"این است که عمیقا ناامید کننده تصمیم گفت:" پل اسمیت معاون رئیس جمهور از کمپین مرکز حقوقی که رهبری مخالفت فلوریدا قانون است. "فلوریدا رای دهندگان صحبت با صدای بلند و روشن است که نزدیک به دو سوم از آنها حمایت حقوق مرمت در پای صندوقهای رای در سال 2018 است."

در مقالات حقوقی, رای گیری گروه های حقوق بشر گفت: اکثر felons "نمی توانیم به پرداخت آنچه را که آنها مدیون است." حتی کسانی که می توانند آنها گفت: معمولا نمی تواند کشف کردن آنچه که آنها را مدیون سال های پس از خود را محترم بشمارند.

دولت پاسخ داد که یک جانی را ناتوانی در پرداخت به معنی حکم نشده است و در نتیجه حق رای باید ترمیم شود.

"دولت ممکن است اصرار دارند که نیاز حتی اگر گناهکار نمی توانیم به پرداخت شرایط مالی خود را از جمله" چارلز کوپر یک وکیل برای دولت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن