UCLA سلامت آغاز COVID-19 تست برای تمام تماسهای ورودی جراحی, روش بیماران و ER پذیرش

UCLA سلامت آغاز COVID-19 تست برای تمام بیماران که به سیستم بیمارستان و برخی از درمانگاه های سرپایی برای برنامه

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

UCLA سلامت آغاز COVID-19 تست برای تمام بیماران که به سیستم بیمارستان و برخی از درمانگاه های سرپایی برای برنامه ریزی جراحی, روش های اورژانس درمان یک تغییر از قبلی عمل تست فقط کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم بیماری و ارجاع توسط پزشکان مراقبت های اولیه.

تست آغاز شد مارس 10 برای همه اورژانس پذیرش و مارس 13 برای قبل از عمل و قبل از عمل موارد هستند که از نظر پزشکی لازم است.

برای همه اورژانس پذیرش بیماران با احتمال بالا بودن آلوده خواهد شد نقاب و فرستاده شده به گروه واحد و کادر پزشکی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن سطح 1 حفاظت فردی تجهیزات تا زمانی که نتایج آزمون در دسترس است. بیماران در این گروه شامل کسانی که با تب و سرفه; lymphopenia کاهش نرخ برخی از انواع سلول های سفید خون و کسانی که نیاز به افزایش مقدار اکسیژن است.

دیگر بخش اورژانس بیمارانی که کمتر در معرض خطر حامل این ویروس است که جارو جهان خواهد بود نقاب و ارسال به مناسب واحد تا نتایج آزمون شناخته شده است.

سطح 1 تجهیزات حفاظت فردی شامل عینک ایمنی و ماسک های جراحی دستکش; لباس اختیاری هستند.

بیماران تحت عمل جراحی یا روش در رونالد ریگان UCLA Medical Center; UCLA مرکز پزشکی سانتا مونیکا و درمانگاه در منهتن ساحل سانتا کلاریتا و اوکس هزار تست خواهد شد یک یا دو روز قبل به روش های خود را. این شامل تمام مراحل نیاز به روش و درمان واحد مشارکت و یا پست-روش بازیابی در پست-بیهوشی مراقبت های ويژه. برای درمان موارد آزمون در نظر گرفته شده تنها به صورت بالقوه aerosol-تولید رویه های مربوط به رادیولوژی مداخله قلبی catheterizations آندوسکوپی و electroconvulsive therapy.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب