دولت از سردرگمی: کسب و کار پررونق برای برخی از آرایشگران هجوم دولت سفارشات دیگران بسته شکایات

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:11 PM EDT مه 7 سال 2020برخی از محلی آرایشگاه و سالن مو خود را ب

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

برخی از محلی آرایشگاه و سالن مو خود را باز مغازه ها در این هفته تنها به تعطیل توسط پلیس در آنچه که آنها به عنوان یک دولت از "سردرگمی" در میان دولت دوباره باز کردن برنامه ها و انقضای اجرایی سفارشات.

دیگران کشف و ضبط آنچه که آنها به عنوان معلوم نیست جمله بندی از دولت منابع را به عنوان یک فرصت برای باز کردن و باز ماند.

در حالی که اجرای قانون محلی گفته آنها تنها اجرای دستورات در صورتی که دریافت "مشروع شکایت" یک چیز روشن بود از مقامات وزارت امور خارجه:

"باربر مغازه آرایشگری, سالن, سبک, و غیره. هنوز هم نیاز به بسته باقی می ماند در هر اجرایی به منظور 20-112" گفت: Ryan خاکستر معاون مطبوعاتی وزیر رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

با توجه به دفتر دادستان ایالتی اگر صاحبان کسب و کار هستند به اتهام نقض وضعیت اضطراری در اساسنامه آنها می تواند متهم درجه دوم تخطی از قانون و جریمه 500 دلار و یا صرف 60 روز در زندان بود.

بخش کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات نظارت فلوریدا صدور مجوز کسب و کار و قوانین و مقررات از جمله لوازم آرایشی از طریق آن بخش از مواد مخدر و دستگاه ها و لوازم آرایشی.

"آنها در نظر گرفته غیرضروری و نه عامل در این زمان تحت این فرمان اجرایی گفت:" فرماندار مدیر ارتباطات کارن اسمیت با اشاره به اجرایی سفارش 20-112 که به اثر رفت دوشنبه پس از DeSantis' فاز یک طرح جامع را بازیابی.

غیر ضروری تماس نزدیک

در حالی که بسیاری از DeSantis' دستور اجرایی باید به صراحت ذکر شده لوازم آرایشی-کسب و کار مرتبط با اسمیت آژانس وارد وضعیت اضطراری مربوط به اطلاعات و گسترش در چه اعمال شده به چند تا از صنایع در دولت است.

با توجه به DeSantis' فاز پاورپوینت منتشر شده پیش از این سفارش وجود دارد "بدون تغییر برای میله ورزشگاه و خدمات شخصی مانند کمد مو." دولت منتشر شد یک سوال متداول سند و یا پرسش و پاسخ و شامل پاسخ به این سوال که "چه کسب و کار باقی می ماند بسته؟"

بیشتر: Coronavirus را نگه نمی gator شکارچیان از آمدن به فلوریدا: "بهترین های اجتماعی فاصله است بر روی آب'

آن اظهار داشت: "کافه کاباره ها و ورزشگاه بسته باقی خواهد ماند در طول فاز 1 از دوباره باز کردن. در حالی که مراقبت های شخصی خدمات مانند خدمات آرایشگاه و سالن با تماس نزدیک باید بسته باقی می ماند که بخش هایی از آن کسب و کار با سایت خرده فروشی ممکن است دوباره باز در 25 درصد ساختمان های اشغال."

این جمله بندی پرسش و پاسخ باید در مقابل خواهد شدکه اسکات جوان بازنشسته سنت لوسی شهرستان کلانتر دفتر کارآگاه-تبدیل-آرایشگر گفت: او را وادار به باز کردن مغازه خود را در این هفته.

"ما پنج هفته بدون هر گونه پول" جوان گفت.

مغازه مو برای مردان 5240 U. S 1 دارای هشت پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و آرایشگران.

او گفت: با وام کسب و کار کوچک "خورده توسط شرکت های بزرگ" و در حالت بیکاری سیستم در یک وقفه او تصمیم به بازگشایی شده است.

"آن را مورد هجوم هر گونه قوانین و یا هر گونه مقررات آن را یک ضرورت برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز برای من و خانواده برای من barbers" جوان گفت:.

برای تر و تمیز

چهار شنبه, آرایشگران مشغول بودند پیرایش مو از یک تعداد انگشت شماری از مردان, در حالی که بیشتر مشتریان منتظر در لابی. هر صندلی مشخص شده بود آبی که جوان گفت: برای اجتماعی فاصله.

او گفت: آنها کاهش می یابد صندلی از 10 به پنج و اجرا از دستکش و ماسک در میان آرایشگران.

"(ما) دیده می شود بسیاری از مردم" جوان گفت:.

برخی از مشتریان عینک ماسک شنبه در حالی که چند اگر هر گونه, از آرایشگران به نظر می رسد به پوشیدن ماسک در حالی که مشغول به کار است.

هند رودخانه شهرستان کلانتر, صلاحیت بیش از اسکات فروشگاه.

"ما به طور فعال به دنبال این کسب و کار" گفت: مسلح ، اریک گل, کلانتر, سخنگوی. "ما نمی دریافت هر گونه شکایت در این زمان است."

حتی اگر آنها گل گفت: "ما را مجبور به ارزیابی وضعیت. ما می خواهم برای دیدن دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد وجود دارد. حتی اگر آن را یک تخلف ما در حال رفتن به سعی کنید به آموزش و مردمی مطابق با سفارش.

"که واقعا هدف ما این واقعا برای ایمنی" گل گفت.

لوری گرین که صاحب Lolly G سالن 522 پیر دیکسی بزرگراه در استوارت گفت که او انتظار می رود DeSantis به باز یا نیمه باز سالن و باربر مغازه در فاز اول دولت را آهسته بازگشایی.

"ما ضروری است," او گفت:. "ما در حال حاضر عمل بهداشت و کنترل ما می توانیم برنامه های ما."

بیشتر: COVID-19 بازمانده که اهدا پلاسما برای نجات یک زندگی است که در حال حاضر تسهیل تست آنتی بادی

گرین گفت: کسب و کار خود را تعطیل و در پایان مارس باقی می ماند بسته شده است. او گفت: او را برای اعمال یک انجمن کسب و کار کوچک وام و دریافت برخی از پول است.

در ورو بیچ پلیس را متوقف کرده اند در چندین کسب و کار است که تلاش برای بازگشایی در پایان مارس و در انقضای قبلی اجرایی سفارش 20-91 که تمدید شد تا 4 ماه مه توسط فرمان اجرایی 20-111.

استاد افسر داریل رودخانه ها گفت: در مارس 1, افسران به "چند هشدار" به سالن های آرایشگری در Miracle Mile پلازا مرکز خرید کردن دولت جاده 60 و ششم خیابان.

بیشتر: وجود مقدار زیادی از گوشت اما coronavirus است beefing تا قیمت

"آنها فکر می کردند منظور بود چرا که آن را به پایان رسید که در روز" رودخانه گفت.

او گفت: ماموران به یک "کلامی هشدار" به اطلاع صاحبان CDC مقررات و فرماندار سفارشات.

"همه آنها سازگار" رودخانه گفت.

یکی از این مغازه های نقره ای گیر برنامه ریزی برای باز کردن ممکن است 6.

"نیروی کار آمد در دیروز و بسته ما" گفت: استفانی مورگان. "من حدود یک ساعت و نیم به آن است. آنها بسیار خوب در مورد آن, آنها به دنبال خوب کسی یا تکان مجوز است."

رودخانه گفت: ماموران بیشتر به کسب و کار تنها در صورتی "مشروع شکایت" ساخته شده است.

"ما به آنها هشدار," او گفت:. "اگر آنها به خارج وجود دارد برای بار دوم آنها احتمالا صادر خواهد شد استنادی."

در مه 2 DeSantis برگزار شد ثبت میزگرد بحث و گفتگو با آرایشگران پزشکی و مسئولان شهرستان و اورنج کانتی مقامات در اورلاندو در مورد چگونه به طور کامل بازگشایی مغازه ها.

هیچ آینده نگر تاریخ ذکر شد اما DeSantis گفت: این جلسه برگزار شد "برای دریافت مجموعه ای از بهترین شیوه های" آن را به دولت لوازم آرایشی و آرایشگر هیئت مدیره.

"من فکر می کنم در پایان روز آن را مهم نیست اگر آن را یک ماده از زمانی که با سالن," او گفت:.

TCPalm خبرنگار سارا مارینو کمک به این گزارش.

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246.

لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی و در نظر گرفتن اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن