سنت لوسی مدارس به ارائه کلاس های تابستان, برنامه عملا به دلیل COVID-19

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:54 PM EDT مارس 15 سال 2020ST. لوسی شهرستان — آموزش مجازی ادام

توسط ABTINNEWS در 27 اردیبهشت 1399

ST. لوسی شهرستان — آموزش مجازی ادامه خواهد داد برای تابستان کلاس های منطقه جمعه اعلام کرد.

دانش آموزان و معلمان از ماه مارس بوده است یادگیری از خانه به خاطر رمان coronavirus و ادامه خواهد داد به انجام این کار از طریق پایان سال تحصیلی, ژوئن 2.

مجازی مدرسه تابستانی — آغاز می شود که 15 ژوئن — خواهد بود برای زمان کودکستان تا کلاس چهارم دانش آموزانی که نیاز به آموزش های اضافی ناحیه سخنگوی Lydia Martin گفت. مدارس به اطلاع پدر و مادر از دانش آموزان واجد شرایط.

بیشتر: "مجازی فارغ التحصیلی' تنظیم برای سنت لوسی کلاس 2020 از سالمندان به دلیل COVID-19

تمدید سال تحصیلی — آموزش ویژه و خدمات مرتبط برای دانش آموزان با ناتوانی های دانشگاهی اردوهای آموزشی و ESOL برنامه برای زبان آموزان زبان انگلیسی در تمام برگزار خواهد شد تقریبا.

این منطقه نیز فراهم خواهد شد همه دانش آموزان کودکستان تا کلاس چهارم در یادگیری بسته به تمرین در طول ماه های تابستان — برای اولین بار در منطقه مارتین گفت.

به طور معمول در مدارس آماده سازی تابستان آموزش بسته برای دانش آموزان مارتین گفت: اما مقامات تصمیم گرفت در این سال برای ارائه یک منطقه گسترده ای بسته برای دانش آموزان به بررسی کلید استانداردهای پس از آموزش مجازی دوره است.

بسته مارتین گفت: "فرصت دیگری برای فعال کردن همه دانش آموزان باید برخی از اطلاعات اضافی" برای تمرین بیش از تابستان است.

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن