'آشفته' تمساح خارج از جاده; FWC هشدار لمس gators پس از رانندگان تماس نزدیک

کوری Arwood Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:52 PM EDT مارس 14 سال 2020INDIAN RIVER COUNTY — مقامات به نام د

توسط ABTINNEWS در 25 اردیبهشت 1399

INDIAN RIVER COUNTY — مقامات به نام دولت trappers برای یک بزرگ "تهاجمی" تمساح که متوقف رانندگان جامعی و hissed در معاونان و حمله کردن در یک راننده که بنا به گزارش ها سعی در حذف آن از جاده آن دم.

گروهبان. فلچر McClellan گفت که او فکر او می خواهم هدایت می شود تا در پی یک تصادف زمانی که یک گروه از وسایل نقلیه متوقف کردن 49 غرب خیابان از 58 Avenue شنبه شب.

"من در ابتدا متوقف شد چون من دیدم پنج یا شش خودرو در این منطقه گفت:" McClellan, با, Indian River County Sheriff ، "آن نگاه مانند آنها سقوط کرده بود نوع اتفاقی بیش از همه جاده ها ... یکی از رانندگان شد از ماشین در تلاش برای گرفتن تمساح توسط دم."

حدود 4:30 p. m. به نام او برای یک توزیع کننده و گزارش خزنده که او برای اولین بار حدس زده می شود در حدود 7 فوت و گفت: بیش از رادیو "این خوب تهاجمی است."

نمایندگان بسته کردن جاده برای حدود 45 دقیقه تا تله وارد شده و نقل مکان آن است.

McClellan گفت: حفاظت افسر برآورد تمساح به حدود 10 فوت.

او گفت: "15 سال در اجرای قانون در این منطقه به عنوان معاون و قبل از آن به عنوان یک ورو بیچ افسر پلیس او را به حال حدود 12 تمساح, تماس, و این یکی از بزرگترین و angriest.

"این مرد فقط از نوع ایستاده خود زمین" McClellan گفت. "کسی که در عرض 15 فوت او می خواهم شروع به راه رفتن به سمت و یا صدای خش خش در."

"یکی از رانندگان سعی در گرفتن او را دم (و) او تبدیل به اطراف و سعی کرد او را نیش می زنند," او گفت:. "او به طور تصادفی تبدیل شده است نسبت به ما و جامعی فک خود را."

در نهایت هیچ کس مجروح شد و هیچ اموال آسیب دیده است.

McClellan وجود دارد گفت: چند حوضچه در مالکیت خصوصی در منطقه و کانال ها در این نزدیکی هست. تصاویر ماهواره ای نشان می دهد زیادی از آب بدن در شمال تقاطع.

این حادثه باعث روشن شدن از فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون.

"ما هرگز نمی خواهم مردم را به رویکرد تمساح و سعی کنید به آنها را حذف کنید از جاده و امور را به دست خود گفت:" چاد وبر سخنگوی آژانس.

نه تنها آن است که خطرناک وبر گفت: هر کسی که messes با تمساح می تواند جریمه نقدی محکوم شد. "آن را فریبنده در خواب (یا) تغذیه" وبر گفت.

او گفت: تفاوت نهفته در این موجودی در مقابل تلاش برای چخ آن همراه است.

وبر گفت: اگر یک راننده لکه های یکی در جاده آنها باید مانور در اطراف آن وجود دارد روشن لین و سپس تماس خارجه حیات وحش افسران در 888-404-3922.

و یا گفت: به تماس ضربه محکم و ناگهانی ایالت تمساح مزاحم برنامه و مزاحمت تمساح تدریس خصوصی در 866-392-4286.

کوری Arwood است اخبار خبرنگار TCPalm. دنبال کوری در توییتر @coreyarwood یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-978-2246.

بیشتر: Coronavirus را نگه نمی gator شکارچیان از آمدن به فلوریدا: "بهترین های اجتماعی فاصله است بر روی آب'

بیشتر: چه چیز می تواند فلوریدا boaters برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک قایق رانی آمار ؟

بیشتر: فورت پیرس ورودی پارک دولت تا بازگشایی همراه با سباستین جاناتان دیکینسونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن