بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ به چالش Posey در ایران با کنگره اولیه

دیو برمن فلوریدا امروزمنتشر شده 8:56 AM EDT Apr 24, 2020بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ اسکات Caine چالش برانگیز اس

توسط ABTINNEWS در 5 اردیبهشت 1399

بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ اسکات Caine چالش برانگیز است وقت کنگره ایالات متحده لایحه Posey در یک جمهوری خواه اولیه در 8 کنگره منطقه.

از آن خواهد شد Posey اولین چالش اصلی از سال 2008 زمانی که او برای اولین بار انتخاب به کنگره است. Posey تکمیل ششمین دوره دو ساله در مجلس نمایندگان.

در سمت دموکراتیک جیم کندی از جزیره مریت — که اعلام نامزدی خود را در ماه ژوئن واجد شرایط برای یک نقطه در انتخابات. کندی یک مهندس برق با ایران راه اندازی داد.

8 کنگره منطقه شامل تمام بروارد و رودخانه شهرستان و بخش شرقی اورنج کانتی از جمله بیتهلو کریسمس و Wedgefield.

کین ساکن ساحل Vero گفت: او شده است فکر کردن در مورد در حال اجرا برای کنگره برای چندین سال. او علنا آشکار نامزدی خود را تا روز چهارشنبه هنگامی که او در زمینه کارهای اداری خود را با دولت و ارائه $10,440 پرداخت که امن او یک نقطه در انتخابات.

کین گفت: به عنوان یک بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ او "بسیاری از تجربه و آموزش" است که او آماده شدن برای کنگره است.

"پیام من خواهد بود واقعا روشن" کین گفت. "من یک مقدار زیادی برای ارائه نه تنها منطقه بلکه کشور است."

کین گفت: او از محدودیت مدت برای اعضای کنگره است. او گفت: Posey است "مرد خوب" اما باید سمت چپ کنگره پس از 12 سال در مجلس نمایندگان.

پرسید: برای پاسخ به این جمهوری خواه چالش اصلی Posey گفت: "من حتی فکر کردن در مورد مبارزات سیاسی در حال حاضر. من فقط انجام شده است همه چیز من می توانم برای کمک به شهروندان و کسب و کار از طریق coronavirus تاثیر است."

Posey, اضافه, اما, که او "بسیار سپاسگزار به هزاران نفر از هواداران که امضا طومار برای قرار دادن نام من در انتخابات است و من ادامه خواهد داد تا کار سخت برای جوامع ما است."

Posey مورد نیاز امضا از 5,466 ثبت نام رای دهندگان در منطقه 8 به واجد شرایط برای یک نقطه در انتخابات بدون پرداخت $10,440 هزینه تشکیل پرونده. مبارزات انتخاباتی خود جمع آوری 5,822 امضا.

کندی واجد شرایط برای رای با پرداخت هزینه تشکیل پرونده. کندی در ابتدا به دنبال واجد شرایط با جمع آوری امضا در دادخواست. او قادر به دریافت 1,278 مورد نیاز 5,466 تایید امضا در آخرین شمارش قبل از ترک این تلاش به دلیل موانع امضا جمع آوری ارائه شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. که شامل لغو حوادث و ناتوانی در فراموش درب-به-درب مبارزه.

در نظر واجد شرایط برای رای گیری کندی گفت این است که "اولین گام از هدف نهایی" از برنده شدن در یک صندلی در کنگره است.

"این است که در آن لاستیک با جاده" کندی گفت. "ما در بی سابقه بار, و ما نیاز به رهبری جدید و ایده های تازه برای رسیدگی به این چالش است."

پنج شنبه شب Posey, دریافت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید و برای انتخاب مجدد از طریق یک توییت از رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: "کنگره لایحه Posey یک جنگنده فوق العاده ای برای بزرگ ایالت فلوریدا است. او یک حامی بزرگ ما #MAGA دستور کار قوی در جنایت دوم متمم را دوست دارد و ما جانبازان و اجرای قانون است. لایحه من کامل و تایید شده!"

این یکی از ده ها تاییدیه تهمت ارسال شده در توییتر در روز پنج شنبه شب برای جمهوری خواهان بیشتر برای وقت اعضای کنگره است.

پرسید: به نظر رئیس جمهور را تایید جورج Cecala Posey ارتباطات مدیر و معاون رئیس ستاد Posey و مغلوب ساختن پیشی جستن "کار کرده اند و از نزدیک در تعدادی از طرح های فضایی حفاظت از مشاغل در آمریکا و مسائل امنیتی است. آنها به صرف برخی از زمان با هم در طول چند سال گذشته و ما مفتخریم که حمایت خود را."

قبل از تبدیل شدن به یک عضو کنگره Posey خدمت 10 سال در شهرستان رککلدگ شورای هشت سال در فلوریدا خانه و هشت سال در فلوریدا سنا.

در آخرین انتخابات در سال 2018 Posey, شکست دموکرات سانجی Patel, دریافت 60.5 درصد از آرا به پاتل 39.5 درصد است.

کین است 30 سال کهنه نیروی هوایی. او یک خلبان جنگنده که در حال پرواز بیش از 3,400 ساعت از جمله ماموریت های مبارزه با "داعش" در عراق به عنوان بخشی از عملیات جنوب و در حمایت از عملیات را انکار پرواز قاطع تلاش و عمدی گارد برای اجرای منطقه پرواز ممنوع بر بوسنی هوا فضا و جستجو برای سلاح انبارها.

کین از بازنشسته نیروی هوایی در سال 2017 به عنوان معاون فرمانده نیروی هوایی 9, Air Combat Command شاو در پایگاه نیروی هوایی در کارولینای جنوبی است. در زمان بازنشستگی از نیروی هوایی 9 شامل هشت فعال وظیفه بال و سه مستقیم-گزارش واحد در جنوب شرقی ایالات متحده با 29,000 فعال وظیفه و پرسنل غیر نظامی.

امروز آخرین مهلت برای داوطلبان واجد شرایط برای رای گیری در کنگره نژاد.

این داستان به روز خواهد شد.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا dberman@floridatoday.com. توییتر: @bydavebermantinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن