محققان اعطا کمک های مالی به مطالعه درمان عوارض جانبی در سرطان پستان بازماندگان

جودیت کارول و ابگوشت باوئر اعطا شده است یک کمک مالی از موسسه ملی بهداشت و موسسه ملی سرطان به مطالعه فرآیندهای

توسط ABTINNEWS در 2 اردیبهشت 1399

جودیت کارول و ابگوشت باوئر اعطا شده است یک کمک مالی از موسسه ملی بهداشت و موسسه ملی سرطان به مطالعه فرآیندهای بیولوژیکی که ممکن است توضیح دهد که تفاوت در آسیب پذیری را در طولانی مدت عوارض در زنان بازمانده از سرطان پستان است.

با پیشرفت در روش های درمانی است که مبارزه با سرطان, شانس زنده ماندن این بیماری تا حد زیادی افزایش یافته و در سال های اخیر است. امروز وجود حدود 3 میلیون بازماندگان سرطان پستان در ایالات متحده به تنهایی. اما این نجات بخش درمان نیز با برخی از خطرات است که می تواند شامل مشکلات با عملکرد شناختی خستگی و درد است که می تواند برای سال گذشته پس از درمان موفق است.

به این آدرس کارول و باور هستند که هر دو از اعضای UCLA Jonsson مرکز جامع سرطان را متمرکز تحقیقات خود را بر روی بررسی تاثیر روش های درمانی مانند شیمی درمانی و تابش می تواند در عملکرد سلولی در میان زنان مبتلا به سرطان پستان. این شامل اثر این درمان می تواند در فرآیندهای بیولوژیکی در سلول ها است که ارتباط تنگاتنگی با پیری است. این آسیب ممکن است مسئول برای بالا بردن سرعت برخی از بازماندگان' کاهش عملکرد شناختی و به طور کلی سلامت جسمی. محققان هدف نهایی در کار خود را برای شناسایی عوامل موثر بر خطر این اواخر اثرات درمان به طوری که مداخلات را می توان توسعه یافته برای محافظت از بیماران و کمک به بازماندگان و پزشکان خود را مدیریت و یا جلوگیری از این مادام العمر بعد از درمان علائم.

کارول یک دانشیار روانپزشکی و biobehavioral علوم در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه UCLA. Bower یک استاد روانشناسی در کالج UCLA و روانپزشکی و biobehavioral علوم است. کارول و باوئر نیز وابسته عموزاده مرکز Psychoneuroimmunology و Semel موسسه علوم اعصاب و رفتار انسان در UCLA.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن