ردینگ اخبار خلاصه: سعی کنید خود را کاهش ترافیک بلیط با یک برنامه آزمایشی جدید در Shasta County

مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:14 PM EDT مه 1 سال 2020توجه داشته باشید به خوانندگان: این داستان در را

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

توجه داشته باشید به خوانندگان: این داستان در رایگان برای همه به عنوان یک سرویس عمومی برای جوامع ما.

Shasta County حال آزمایش کردن یک ابزار آنلاین است که باعث می شود آن را آسان تر برای ساکنان برای دریافت کمک با پرداخت بلیط ترافیک. صفحه وب زندگی می کنند در حال حاضر در MyCitations.courts.ca.gov اجازه می دهد تا مردم را به درخواست یک کاهش در هزینه طرح پرداخت و یا گزینه ای برای انجام خدمات اجتماعی به جای خوب با توجه به آزادی مطبوعات از Shasta County Superior Court.

Shasta County برتر دادگاه یکی از هشت در کالیفرنیا برداشت و به خلبان این برنامه است.

"گزینه آنلاین ارائه می دهد کمک به مردم در تلاش برای پرداخت ترافیک جریمه به خصوص با توجه به اقتصادی اخیر اثرات COVID-19 و برای جلوگیری از آمدن به دادگاه برای حل و فصل ترافیک خود را مورد" آزادی مطبوعات به عنوان خوانده شده.

وزارت دادگستری ایالات متحده "قیمت دادگستری ابتکار اعطا اعطای کمک های مالی به شورای قضایی کالیفرنیا به "توسعه و پیاده سازی" ابزار. به این لینک مراجعه کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار است.

بیشتر: وزوز: این, تولید کننده مسکن می گوید آن را آوردن 100 شغل به منطقه

بیشتر: 'این است که ما در شهر': چرا جوامع روستایی در سراسر کالیفرنیا می خواهید برای بازگشایی اولیه

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن