پورت سنت لوسی مرد به اتهام برخورد و پس از اجرا موتورسوار رنج می برد جزئی قطع پا

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 9:42 AM EDT 29 مه سال 2020پورت سنت. لوسی — 58 ساله متهم hit-an

توسط ABTINNEWS در 9 خرداد 1399

پورت سنت. لوسی — 58 ساله متهم hit-and-run سقوط این هفته که در سمت چپ یک موتورسوار با یک نیمه قطع پا بازداشت شده است با توجه به تازگی منتشر شده ،

لکلرک Thelusma از 6700 بلوک غرب Monoco دادگاه در پورت سنت لوسی دستگیر شد شنبه در hit-and-run/موفق به متوقف باقی می ماند در تصادف مربوط به آسیب جدی بدن و رانندگی با مجوز به حالت تعلیق در اتهامات عنوان شده علیه.

بیشتر: 41-سال-پیرمرد می میرد پس از اعتصاب رعد و برق در پورت سنت لوسی

حادثه اتفاق افتاده در همان روز به عنوان پورت سنت لوسی پلیس فرستاده شدند و به تصادف در شمال غربی راگبی درایو.

بنفش و قرمز هارلی دیویدسون موتور سیکلت بر روی زمین بود و سوار گرفته شده بود به Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و قلب موسسه در فورت پیرس "با مشتقات جزئی قطع پا" یک بازداشت استشهاد متحده است.

در بیمارستان در راه خود را به یک اتاق عمل سوار گفت: پلیس سفید وسیله نقلیه سودمند ورزش تبدیل شده و در مقابل او باعث آنها را به هم برخورد می کنند. او گفت: راننده متوقف نمی کند یا کمک کند.

در همین حال پلیس آموخته Thelusma وارد در سنت لوسی شهرستان کلانتر دفتر. او گفت که او درگیر در یک تصادف در منطقه شمال غرب راگبی درایو و شمال غرب Selvitz جاده ها است.

بیشتر: کلانتر: بازداشت مرد در رابطه جنسی موارد در حال حاضر مربوط به قتل از 49 سال

او نشان داد که پلیس خود را در سال 2014 Toyota Scion که در حال حاضر اسمیر خون در سمت راننده است.

او به پلیس تعدادی از دلایل خود را در مورد اقدامات پس از تصادف و در مورد اینکه چرا او نمی 911 تماس بگیرید. او همچنین گفت که او نمی خواهید به درایو خودرو به دلیل آن را به حال خون در آن است.

یک رهگذر گزارش تصادف در 1:04 بعد از ظهر Thelusma پرچم یک معاون در کلانتر, فقط قبل از 3 p. m.

Thelusma منتشر شد از سنت لوسی زندان شهرستان شنبه در $10,250 باند یک زندان گفت.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب