فلوریدا Tech تصمیم به انحلال فوتبال برنامه برگ بازیکنان در برزخ

جان Santucci Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:00 PM EDT مارس 11 سال 2020فلوریدا Tech اشتباه اول offensive li

توسط ABTINNEWS در 22 اردیبهشت 1399

فلوریدا Tech اشتباه اول offensive lineman Payton کلیولند بود بسته بندی تا اواخر تمرین صبح روز دوشنبه هنگامی که او با بررسی تلفن خود را و دیدم مرموز پیام از برخی از هم تیمی ها و مربی.

پس از ساخت یک تماس تلفنی و چک کردن ایمیل خود با خبر تایید شد: فلوریدا Tech حال حذف آن برنامه فوتبال.

"این سختی به دلیل فلوریدا فن آوری به من این فرصت را به انجام دو چیز من می خواستم برای انجام" گفت: کلیولند یک سنت ادوارد مدرسه فارغ التحصیل. "رفتن به مدرسه برای رشته های مهندسی و بازی فوتبال. این یک مدرسه بزرگ علمی. آن را دشوار خواهد بود برای تصمیم به بازی در مدرسه دیگر. من نمی دانم.

بیشتر: فلوریدا با تکنولوژی کاهش فوتبال برنامه اعلام کرد اخراج با توجه به COVID-19 اثرات

بیشتر: فلوریدا Tech زنان گلف NCAA قهرمان

"اگر شما در حال به پایان رساندن دبیرستان, شما می دانید زمانی که آن را آخرین بازی. اگر شما در حال اتمام کالج, شما می دانید زمانی که شما در حال رفتن به بازی های گذشته خود را بازی. علاوه بر آسیب این یکی از آن چیزهایی که شما نمی بینید آیند. آن را به من بسیار متلاطم و من مطمئن هستم که آنچه من می خواهم به انجام است."

این مدرسه اعلام کرد تصمیم خود را به فورا حذف آن بخش دوم برنامه در پاسخ به مشکلات مالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. پلنگ تا به حال حدود 120 دانشجو-ورزشکاران بیشتر از فلوریدا و هشت مربیان در فوتبال برنامه.

فلوریدا, تکنولوژی, فوتبال, مربی استیو Englehart را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر.

"بی سابقه عدم اطمینان ایجاد شده توسط COVID-19 همه گیر را مجبور به دانشگاه را دشوار پرسنل و برنامه ریزی, تصمیم گیری," مدرسه نوشت در وب سایت خود را. "از بین بردن هزینه فوتبال برنامه مرحله لازم است تا اطمینان حاصل شود که فلوریدا Tech را می توانید در ادامه جلسه هسته های آموزشی ماموریت است."

فلوریدا فناوری و نایب قهرمان ملی دانشگاه وست فلوریدا در پنساکولا شد و تنها بخش دوم برنامه های دولت است. خلیج فارس جنوب کنفرانس کمیساریای مت ویلسون در مورد فلوریدا Tech تصمیم صبح روز دوشنبه و تا به حال نه شنیده ام هر rumblings قبل از آن.

"ما نا امید شدند برای پیدا کردن" گفت: Wilson که در ششمین سال حضورش به عنوان کمیسر و اعتبار سابق Panthers آگهی لایحه Jurgens و Englehart برای ساخت برنامه. "این اولین بار است که من شنیده ام از آن زمانی که من صحبت کردم با مدیر ورزشی اولیه (دوشنبه) صبح. ما غمگین برای مربیگری کارکنان و دانشجویان ورزشکار که در حال رفتن به نهفته باشد."

این مدرسه گفت: آن را افتخار و کمک هزینه های تحصیلی ورزشی به مدت چهار سال یا بازیکن می تواند انتقال بدون نیاز به نشستن برای یک سال.

"این یک شوک گفت:" فورت پیرس مرکزی ارشد گیرنده گسترده رابی سالیوان که امضا شده با Panthers در ماه فوریه است. "این یک پانچ در روده. این بود که فقط چهار سال آینده من بعد از 40 سال زندگی من برنامه ریزی شده است. من که قرار بود به من در رشته مهندسی. من احساس خوب است. این یک میمون پشت من. در حال حاضر من رو به رفتن را از طریق فرایند استخدام دوباره و میمون است."

سالیوان بود کار کردن با سنت لوسی غرب سده دفاعی lineman و همکار فلوریدا Tech signee دیوید سبز دوشنبه هنگامی که او به اخبار است. آنها هر دو بلافاصله ارسال پیام برای مربیان کالج که استخدام آنها را برای دیدن آنچه که گزینه های آنها بود.

"ما بورسیه در فلوریدا تکنولوژی هنوز" سبز گفت. "من هنوز هم می تواند رفتن به مدرسه, اما من نیاز به فوتبال است."

هزینه های راه اندازی برای فلوریدا فناوری برنامه فوتبال در سال 2010 شامل $2.1 میلیون دلار در ساخت و ساز در درجه اول 12,600 فوت مربع تیم اول دانشگاه یا دانشکده مرکز آموزش و ارتقاء در دزدان دریایی ورزشگاه از جمله چمن مصنوعی. پس از بیش از سه سال از توسعه بخش II Panthers عرضه در ماه سپتامبر 2013, شکست Stetson 20-13 با سه ماهه چهارم باز گشت در پالم بای بالا دزدان دریایی ورزشگاه.

توسط پاییز 2014, دانشگاه مقامات برآورد فوتبال شروع کردن هزینه های عملیاتی رسیده بود 3.5 میلیون دلار از جمله خرید تجهیزات و حقوق و دستمزد. این ارقام گنجانده شده در یک دانشگاه و تحلیل که برآورد برنامه فوتبال تا به حال تولید 9 میلیون دلار در تاثیر اقتصادی در سراسر ملبورن منطقه است.

فلوریدا با تکنولوژی شروع به صرفه جویی در پول در دو و میدانی در سال گذشته هنگامی که آن را برش مردان و زنان تنیس برنامه ها و زنان گلف برنامه به دلایل بودجه.

تصمیم به قطع برنامه فوتبال آمد و به عنوان یک شگفتی در کل به کلیولند بود که زوم جلسه با خط حمله یکشنبه.

"این خوب است" کلیولند گفت. "ما از رفتن به سعی کنید به پشت در پردیس در ماه ژوئن. ما هنوز بازی ما غیر از کنفرانس مخالفان. آن شد که به دنبال خوب است. همه ما واقعا هیجان زده است. ما تا به حال هیچ ایده در همه."

خلیج فارس جنوبی کمیسر Wilson اعتماد به نفس بود دیگر هشت همایش مدارس که در زمینه فوتبال که هنوز هم بازی در پاییز امسال اگر COVID-19 همه گیر wanes ها و بازی ها را می توان. فلوریدا Tech انداختن فوتبال باعث می شود که از دست یک بازی از هر عضو کنفرانس برنامه. ویلسون گفت: "در دیداری با کنفرانس مدیران ورزشی از طریق زوم در روز دوشنبه انجام خواهد شد بنابراین با مربیان فوتبال روز سه شنبه.

"بخش دوم فوتبال برنامه ریزی بسیار دشوار است, به خصوص در منطقه ما به دلیل عدم وجود تیم ها و فرصت ها" ویلسون گفت:. "هر بار که شما از دست دادن یک کنفرانس عضو این یک تاثیر قابل توجهی در کنفرانس خود."

خلیج فارس جنوبی باقی مانده فوتبال برنامه

دلتا دولت کلیولند, می سی سی پی

می سی سی پی, کالج, کلینتون, می سی سی پی

شمال Greenville Tigerville کارولینای جنوبی

کوتاه دانشگاه رم

Fluminense Valdosta گرجستان

غرب آلاباما, Livingston, Alabama

غرب فلوریدا Pensacola

غرب گرجستان Carrollton, گرجستان

ورو بیچ دبیرستان مربی تیم فوتبال لنی Jankowski تا به حال دو linemen توهین آمیز ثبت نام با فلوریدا با تکنولوژی چند سال گذشته و در زمان تیم خود را به Panthers 7-در-7 دبیرستان دوره از مسابقات هر یک از تابستان است.

"من همیشه خیلی تحت تاثیر قرار با آنها چگونه همه چیز وجود دارد" Jankowski گفت. "من فکر کردم که یک گوهر پنهان است. که کیفیت فوتبال کارکنان. لیگ آنها در آن سخت D-دوم لیگ. آن را بسیار رقابتی و آنها فقط برای قهرمانی و آنها به انجام کارهای باور نکردنی.

"این یکی از آن موقعیت های که در آن آنها بوده است فوق العاده موفق با کار کمتر است. آنها در یک وضعیت که در آن یک برنامه جدید و آنها انجام می دهند چیزهایی که فقط آن را به کار و عهد درست به مربیگری کارکنان. این شرم آور است. من شوکه به صادق باشد."

دامون جونز فوتبال سر مربی و مدیر ورزشی در سنت جان نویمان دبیرستان در ناپل فرستاده 6-پا-3 گیرنده گسترده Nyre دستی به فلوریدا Tech فصل گذشته و برنامه های در گوشی برای پیدا کردن او را به یک مدرسه جدید.

"او خواهید بود یک کالا برای برخی دیگر از مدارس" Jone گفت. "او است که نادر اندازه و سرعت."

از دست دادن فلوریدا تکنولوژی همراه با جکسون تصمیم در اوایل این سال به رها کردن فوتبال در هزینه و صرفه جویی حرکت قبل از COVID-19 شیوع می دهد بازیکنان دو گزینه های کمتر به ماندن در کشور و بازی در کالج.

"ما چنین خوب فوتبال دبیرستان" جونز گفت. "ما فقط به اندازه کافی پایین تر در سطح مدارس. فلوریدا فن آوری است که چنین خوب علمی مدرسه در بالای آن است.

"این است که غم از دست دادن یک برنامه خوب که به خصوص در بخش دوم وقتی ورزشی پول برای آنها."

کاکائو دبیرستان مربی Ryan Schneider گفت: او کمک خواهد کرد که سابق کاکائو بازیکنان که می خواهند برای انتقال از فلوریدا با تکنولوژی جدید پیدا مدارس.

"این فقط مایه تاسف است که یک مدرسه مانند فلوریدا فن آوری خود را تعطیل فوتبال برنامه" Schnieder گفت. "این یک فرصت عالی برای بچه های محلی نه فقط به بازی فوتبال اما بزرگ آموزش و پرورش است. من احساس می کنم بد برای بازیکنان و مربیان است. مربی Englehart شد و پس از استقبال و به شما احساس بد برای او.

"این دشوار است. آن دیوانه. آن روز غم انگیز برای مرکزی فلوریدا است."

— ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا تحریریه گرگ Hardwig کمک به این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن