پلیس: مرد خوش Mobil ایستگاه گاز در فورت پیرس تلاش می کند دوباره 3 روز بعد

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:19 PM EDT Jul 30, 2020فورت پیرس — یک مرد دستگیر شد و پس از ف

توسط ABTINNEWS در 10 مرداد 1399

فورت پیرس — یک مرد دستگیر شد و پس از فورت پیرس پلیس گفت که او از سرقت از یک ایستگاه گاز در هفته پیش و پس از آن سعی به انجام این کار دوباره سه روز بعد با توجه به تازگی منتشر شده ،

Lavarious جونز, 20, از 1000 بلوک Grand باشگاه محل در فورت پیرس دستگیر شد سه شنبه و متهم به جرم سرقت و اقدام به سرقت در ارتباط با حوادث است که پلیس گفت: اتفاق افتاده در یک Mobil ایستگاه در 3100 بلوک جنوبی ایالات متحده 1.

یک کارمند فروشگاه پلیس گفت که حدود 2:45 a. m. در جولای 26, یک مرد بعد از شناسایی به عنوان جونز در آمد فروشگاه برگزاری کیسه های آبی رنگ با یک "شیء ناشناخته," سوابق نشان می دهد. جونز نشان می دهد او یک تفنگ و خواستار پول از ثبت نام.

بیشتر: از سال 1981 مورد سرد, قتل, قربانی: 'کسی چیزی می داند'

فروشنده قفل شده خود را در یک Lexan محوطه اطراف ثبت نام نقدی و گفت: اتهام دزد او در تماس با پلیس. مرد سعی در پایین کشیدن پارتیشن گرفتن پایین شیشه ای. او سپس به سمت چپ.

فروشنده گفت: ضارب بوده است در این فروشگاه پیش از آن. او گفت: این همان کسی است که سرقت از فروشگاه در جولای 23.

در آن صورت است که اتفاق افتاده است در مورد 2 صبح فروشنده گفت جونز ادعا کرد که او یک تفنگ. جونز ساخته شده با پول نقد, سکه, یک جعبه سیگار برگ و دو فندک.

پلیس در مقایسه ویدئوها از حوادث و گفت: دزد عینک سیاه و سفید تی شرت, سیاه, بدنسازی, کوتاه, با خط خطی روی هر پا نایک کفش و قرمز bandana.

بیشتر: مرد متهم پس از آتشباری در داخل سنت لوسی شهرستان آپارتمان

"در هر دو حوادث جونز brandishes کیسه های آبی رنگ و شبیه سازی (داشتن) یک اسلحه گرم در داخل" سوابق دولت است.

اثر انگشت در صحنه همسان کسانی که از جونز با توجه به سوابق.

درخواست پنج شنبه به فورت پیرس پلیس برای جونز' عکس رزرو نشده بود بلافاصله برآورده شده است.

جونز منتشر شد جمعه از سنت لوسی زندان شهرستان در 10 ، 000 دلار اوراق قرضه یک زندان گفت: پنج شنبه.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب