ساکنان مارس در امتداد خیابان ها در پورت سنت لوسی در صلح آمیز تظاهرات, تظاهرات در نزدیکی اداره پلیس

Lamaur Stancil Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:26 PM EDT Jun 6, 2020پورت سنت. لوسی — بیش از 200 در حال راهپ

توسط ABTINNEWS در 18 خرداد 1399

پورت سنت. لوسی — بیش از 200 در حال راهپیمایی در طول خیابان های شهر جمع آوری و به صورت مسالمت آمیز Black Lives Matter تظاهرات بین تالار شهر و اداره پلیس.

بسیاری از آگهی ها و نشانه ها از جمله حروف سفید بر روی پس زمینه سیاه و سفید: "بدون عدالت. نه صلح" عبارت دیده می شود در سراسر این کشور در طول هفته گذشته هزاران نفر از تظاهرات, تظاهرات و تجمعات.

آنها waled به پورت سنت لوسی بلوار برگزاری علائم بالا و به رهبری غرب به بیشر بلوار.

پورت سنت لوسی پلیس و مقامات شهر در منطقه بودند برای این رویداد نشان از وحدت و یک تماس برای عدالت پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس 25 مه در بازداشت پلیس. یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به 9 دقیقه. فلوید بود مشکوک در گذشت تقلبی و پول که به پلیس گفت: از لحاظ فیزیکی در برابر افسران. تمام چهار افسران درگیر شده اند اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس و اتهامات.

ساکن WIliam ریچاردسون دوم خطاب به جمعیت نه تنها در مورد فلوید اما از Breonna تیلور 26 ساله آفریقایی-آمریکایی که در مارس 13 بود به ضرب گلوله توسط لویی مترو اداره پلیس افسران.

او صحبت از Ahmaud Arbery یک غیر مسلح 25 ساله آفریقایی-آمریکایی که در فوریه. 23 بود به ضرب گلوله در نزدیکی Brunswick, گرجستان, در حالی که آهسته دویدن. او تا به حال دنبال شده است و در مواجهه با ساکنان

"ما عاشق پورت سنت لوسی اما ما می خواهیم آنها را به باز کردن چشم خود" ریچاردسون گفت.

برای 12 روز در سراسر کشور هزاران نفر از مردم به خیابان آمده اند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب