نظر: دریافت سه گوشه سمت راست در ساحل Vero; عجله نکنید COVID-19 طرح رفراندوم

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:17 PM EDT Jul 24, 2020همسر من نقطه عطف تولد شب در ماه ژانو

توسط ABTINNEWS در 4 مرداد 1399

نظر

همسر من نقطه عطف تولد شب در ماه ژانویه بود به خصوص به یاد ماندنی: من پوشش معمار آندرس Duany گرفتن تشویق ایستاده پس از ارائه طرح به صورت سه گوشه ساحل Vero صاحب در رودخانه هند بلوار و خیابان 17.

"من فکر نمی کنم ما تا به حال چیزی در این جامعه است که به عنوان هیجان انگیز به عنوان به آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر گفت:" آلما لی لوی, 90, پل را به اسم چه کسی بیمار شد و در گذشت کمتر از سه ماه بعد.

Duany اما هشدار داد که اتاق شلوغ در اولین کلیسای پروتستان Jan. 31 مورد نیاز به سرعت حرکت می کند. دهه تجربه نشان داد هیچ برنامه ای است که تا کنون به عنوان محبوب شب از آن پرده برداری کرد.

"ما یک معامله-قاتل یک جامعه" Duany گفت: مخاطبان با اشاره به شرکت خود dpz حذف شده تا به حال 30 درصد از طرح آن ساخته شده است — در میان بسیاری از برنامه ریزان شهری.

تماشای روز سه شنبه شورای شهر در جلسه من دیدم چرا درصد بسیار کم است.

در ماه ژانویه لوی هیجان بود و بر اساس یک برنامه است که repurposed به تاریخی هتل و مرکز کنفرانس های قدیمی نیروگاه در گوشه شمال شرقی در نزدیکی لوی را به اسم پل.

هیجان انگیز بود و برنامه ریزی برای آن گوشه به رستوران قایق ورقه یک پارک اسکیت باز-تهویه فروشگاه تالاب-مقابل کلیسای عروسی و اسکله گردشگاهها کشش جنوب زیر پل.

می خواهم وجود دارد اتاق را برای جوانان قایقرانی پایه و اساس است. اگر و هنگامی که فاضلاب کارخانه برداشته شده است دو عظیم سیمان برگزاری مخازن خواهد بود repurposed به صورت هنری یا جامعه استفاده کنید. سمت جنوب خواهد بود سبز نگه داشته است.

در گوشه جنوب غربی خواهد بود به فروش می رسد شاید در هر Duany نظرات به بقال مانند معامله گر جو.

آن همه صدا خیلی خوب است.

بیشتر: برنامه ریز می شود ایستاده پس از ارائه طرح برای ورو را سه گوشه

و: باید ورو انتخابات تا حق رای در جزئیات توسعه اسکله?

سهشنبه, اگر چه برخی از تصاویر ارائه شده در جلسه شورای شهر نشان داد که بهینه سازی طرح. نیروگاه دودکش و بادبان برای پوشش پشت بام ناهار حذف شده بود. یک منحنی ورودی هتل و استخر به شرق از گیاه نگاه بیشتر boilerplate از منحصر به فرد.

Jason Jeffries, شهر مدیر برنامه ریزی و توسعه, من به ارمغان آورد به واقعیت: آخرین نقشه بودند فقط تکه جامع 117 صفحه طرح Duany فرستاده شده با انواع طرح های ارائه نمونه از آنچه که توسعه دهندگان می ساخت. در پایان, آنها می خواهم که خود را در نقشه.

اما نسبت به پایان Duany ارائه شده از طریق تلفن سهشنبه او کاهش یافته و به یک بمب. ارائه چشم انداز از COVID-19-ویران Miami-Dade County, Duany گفت: او می خواست به ارائه یکی دیگر از طرح های مناسب برای یک پست-همه گیر جهانی است.

"جهان از فضاهای عمومی است که وجود ندارد" Duany اشاره او به این نتیجه رسیدند که پس از خواندن در مورد پس از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. ساکنان شهر گرد آمدند به این کشور و حومه آغاز شد.

"دنیای صمیمی رستوران ندارد یک آینده" Duany گفت: پیشنهاد این شهرستان ارائه فضاهای کوچکتر رستوران های محلی به حرکت می کند. "جهان از هتل ها – شما نمی خواهید برای دیدن است که در یک دهه است."

نمازخانه به او پیشنهاد خواهد تبدیل به هوا باز به عنوان برخی از مردمی مشاهده تهویه مطبوع به عنوان به طور بالقوه خطرناک است. می شد باز کوچک-هوا کلاس های درس برای homeschool-نوع گروه. ده ها تن از کابین می تواند جایگزین هتل بنابراین کاربران نمی خواهد که به پیاده روی پایین راهرو گذشته غریبه که ممکن است آلوده. آنها نمی خواهد که به اعتماد داری برای حفظ میکروب کردن comforters.

چند councilmen به نظر می رسید به عنوان شک و تردید به من بود اما موافقت کرد که به او یک هفته یا بیشتر به آمده تا با طرح های برای آنچه که می تواند برای اولین بار در جهان پست COVID-19 مرکز شهر.

بدون در نظر گرفتن آنها به تصویب رسید نسخه بهینه سازی از Duany اصلی برنامه به طوری که آنها می تواند در اوت. 18 تایید قرار دادن زبان زیر در انتخابات ماه نوامبر برای شهر رای دهندگان به تصویب:

"سابق نیروگاه اموال و ... باید توسعه سازگار با استاد مفهوم طرح ارائه شده در سه گوشه ساحل Vero گزارش به تصویب رسید 21 ژوئیه سال 2020 است.

"این سایت باید حفظ و دسترسی به اسکله فعال و غیر فعال فضای تفریحی و عابر پیاده تفرجگاهها. تمام یا بخشی از اموال ممکن است اجاره به اشخاص خصوصی برای رستوران, خرده فروشی, هتل/ مرکز کنفرانس و یا مشابه استفاده تجاری با امکانات پارکینگ به عنوان استاد در طرح مفهوم.

"هر توسعه خصوصی در اموال باید حداقل هزینه می شود خنثی به شهرستان شود و به سود و لذت و استفاده تجاری باید به روی عموم باز نیست و شامل باشگاه های خصوصی و یا امکانات."

بیشتر: پنج دلیل که چرا ساحل Vero باید چرخید توسعه دهندگان و فروش به شهرستان

و: برخی از ملاحظات قبل از ورو بیچ استخدام برنامه ریز برای سه گوشه

بیشتر از آن را برای تلفن های موبایل خوب است, اما آن را تا حد زیادی به هضم. این شهرستان نیاز به رای دهندگان تصویب چون شهرستان منشور محدودیت چگونه مالکیت اسکله و پارک ها استفاده می شود.

این سوالی است که خواهد شد مورد بحث بیش از چند هفته آینده. در روز سه شنبه سابق شورای کن Daige سوال که آیا زبان را به شورای شهر بیش از حد و شهروندان بیش از حد کمی کنترل بیش از آنچه که توسعه یافته است.

Duany یک استعداد شگفت انگیز اما چه خواهد شد او پس از COVID-19 طرح نگاه مانند? آن را جایگزین یک "تایید" سه شنبه? اگر چنین است با توجه به روز کاری ساعت از جلسات شورای موانع و مردمی که به اظهار نظر در COVID-19 جهان را به صورت عمومی به اندازه کافی ورودی ؟

چگونه حاضر خواهد شد و ساکنان تواند به طور بالقوه جدید شورا که خیلی کنترل کرد ؟

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

شوراهای چند سال گذشته آمده اند نزدیک به تصویب تمام انواع بد زمین گیری تقریبا از فروش, پیر Dodgertown گلف برای توسعه دهندگان با توجه به فروش گوشه جنوب غربی خیابان 17 و رودخانه بلوار برای یک ایستگاه بنزین.

دولت نمی باید سابقه خوبی از خرید و فروش زمین. به یاد داشته باشید زمانی که Indian River County School District فروخته شده به یک کلیسا نخست 15 هکتار در نزدیکی Miracle Mile سابق اوسکلوا آهنربا مدرسه برای صرف $710,000 در سال 2013 ؟

من با اعتماد به نفس باقی می ماند سه گوشه می تواند تبدیل به یک محور جامعه است.

تصمیم گیری باید محتاطانه و آگاهانه. بیایید عجله نیست برای قضاوت. آن را درست انجام دهد, بنابراین من می توانید لذت بردن از در کنار او جشن تولد نقطه عطفی در لوی را فرود.

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن