'هیچ پیروزی نهایی': پنج سال پس از ازدواج همجنسگرایان طرفداران تمرکز بر روی ترانس حقوق, مسکن, تبعیض

الینور Aspegren ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:09 AM EDT Jun 26, 2020حکم دادگاه عالی قانونی شدن ازدواج ه

توسط ABTINNEWS در 6 تیر 1399

حکم دادگاه عالی قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سال 2015 به ارمغان آورد و امید برای بسیاری از زوج ها احساس برابری و شاید بالاتر از همه چیز - انتظار برای فردایی بهتر.

"بسیاری از LGBTQ مردم حمل خود را متفاوت در جامعه امروز به عنوان یک نتیجه از آنجا که برای اولین بار بسیاری از مردمی احساس ما شده بود به آغوش جامعه به طور کامل اعضای برابر از زندگی آمریکایی" گفت: Lambda حقوقی مدیر عامل شرکت کوین جنینگز. "این کاملا غیر ممکن است به غلو اهمیت Obergefell [v. هاجز] تصمیم گیری است."

اما با وجود نمادین و حقوقی گام "وجود دارد هنوز کار زیادی باقی مانده است که" در لزبین و گی bisexual, transgender, و عجیب و غریب حقوق می گوید دیوید جانز, مدیر اجرایی, ملی, سیاه, عدالت ائتلاف.

تصویب تبعیض و جنایت نفرت قوانین و قتل از نما مردم به خصوص زنان از رنگ باقی می ماند ابراز نگرانی کردند.

سیاه, LGBTQ مردم نامتناسب متمرکز در کشورهای که در آن آنها با تبعیض نژادی و جایی که آن را "از نظر قانونی مجاز به تبعیض علیه ما بر اساس واقعی یا درک جنسی و هویت جنسیتی و گرایش و یا بیان" جانز گفت.

در این سال به تنهایی بیش از 200 صورتحساب است که محدود کردن حقوق LGBTQ مردم در انواع جنبه های زندگی معرفی شدند در دولت قانونگذاران با توجه به جنینگز است که بنیانگذار GLSEN آموزش و پرورش سازمان کار برای پایان دادن به تجاوز قلدری.

"هنوز هم وجود دارد جنبه های مهم زندگی آمریکایی که در آن جامعه مردم باید حمایت است که ما سزاوار به عنوان کامل و برابر شهروندان آمریکایی" او گفت:. "هیچ پیروزی نهایی است و هیچ نهایی شکست."

یک گام به جلو

پاتریک Ladonis ساتون که ازدواج شوهر خود رابرت McMillian در سال 2016 پس از 13 سال با هم تصمیم به ازدواج تا ازدواج "قانونی در همه جا."

"عشق عشق" ساتون گفت. "و در اینجا ما حتی اگر ما نبوده و از نظر قانونی ازدواج [به صورت تمام وقت] اما پس از 18 سال ما هنوز هم در اینجا و هم عروسی بهترین دوست من."

او گفت که او همیشه به مناسبت 26 ژوئن به عنوان دومین سالگرد.

"این همیشه یک معنی نمادین برای دو نفر از ما," او گفت:. "ما در حال حاضر شده است با هم 18 سال و ما برای ازدواج 14 سال از آنها و صادقانه ما نمی فکر می کنم ما تا به حال با دیدن این اتفاق می افتد در طول عمر ما."

نما مدافع Geena Rocero گفت: او views زمینه Obergefell تصمیم از جهانی نظر — که از آن به "حس امید."

پس از رشد در فیلیپین که هنوز هم نمی کند از نظر قانونی رسمیت شناختن ازدواج همجنسگرایان آن را تغییر داد تا با "چشم انداز از آنچه ممکن بود."

Jennings, دیرین, رهبر LGBTQ, جنبش حقوق از پیشرفت بیش از 60 سال گذشته "چیزی کمتر از یک معجزه است."

"مردم فداکاری های عظیم ساخته شده از نظر حرفه ای خود را به زندگی شخصی خود گاهی اوقات تمام زندگی خود را به طوری که جهان بهتر خواهد بود امروز از آن بود که من متولد شد و در سال 1963" او گفت:. "و پسر متفاوت است برای تجاوز افراد نسبت به سال من متولد شد. اما آن را به اندازه کافی متفاوت است."

چالش های بیشتر

Rocero گفت: دوشنبه گذشته دادگاه عالی تصمیم گیری است که برگزار می شود که حقوق مدنی قانون جلوگیری از تبعیض جنسی در محل کار امر به, گی, همجنسگرا کارگران بود "مهم ترین حقوق مدنی مورد" خارج از 2015 نقطه عطفی مورد.

اما Rocero که صحبت در مقابل دادگاه عالی اکتبر 2019 گفت که وجود دارد این است که کار بیشتری باید انجام شود برای رسیدن به برابری کامل.

"این یک آسیب زا و پر استرس لحظه ای برای به خصوص تجاوز مردم به طور خاص ترانس مردم از رنگ است که حتی نمی باید اساسی دسترسی به سرپناه برای مراقبت های اولیه بهداشتی," او گفت:.

ساتون اضافه شده است که در سال های اخیر شده است وجود دارد "مبارزه برای زوج های هم جنس به اتخاذ کنند."

اما با کنگره عبور از جنایات نفرت لایحه در گرجستان روز شنبه او احساس می کند که "ما در نهایت حرکت به حتی بیشتر از مترقی محل."

"هنوز هم وجود دارد یک تن از کار هنوز انجام می شود. اما من احساس می کنم مثل جایی که به آرامی در حال حرکت وجود دارد و نه فقط به عنوان سریع که من می خواهم."

نگاهی به آینده

حتی با این تصمیمات جامد چند حمایت سارا Kate Ellis که رئیس جمهور GLAAD یک سازمان نظارت بر رسانه های تاسیس شده توسط LGBTQ مردم گفت که "وجود یک مبارزه مداوم در حال تجاوز در این کشور است."

"ما برابری و کرامت ما به طور مستمر برای بحث," او گفت:. او با اشاره به قانون مساوات و برابری به عنوان "خیلی فوری" بخشی از راه پیش رو برای برابری.

قانون برابری خواهد اصلاح حقوق مدنی قانون برای جلوگیری از تبعیض در برابر تجاوز افراد در مکان هایی مانند امکانات عمومی مسکن و مدارس.

برابری با تصویب قانون در مجلس نمایندگان در ماه مه گذشته و باقی مانده است در سنا پس از آن.

در هفته گذشته: دیوان عالی کشور کمک های مالی فدرال کار حمایت به همجنسگرا, لزبین, کارگران

هدف دیگر برای طرفداران این است که مطمئن شوید که برابری در دسترس است به تمام LGBTQ مردم و فراهم کردن فضا برای LGBTQ مردم رنگ که رهبری این جنبش است.

بخشی از شناخت عجیب و غریب مردم از رنگ است که شناخت تاریخ نژادی و محرومیت در جامعه تجاوز طرفداران گفت.

در حالی که بیش از چند سال گذشته شده است به رسمیت شناخته شده توسط اکثریت جامعه تجاوز که مردم تغییر جنسیت از رنگ در خط مقدم در Stonewall, Rocero گفت: عجیب و غریب مردم از رنگ به خصوص فراجنسیتی مردم رنگ شده اند "فراموش شده است."

"از آن زمان به اجازه ترانس مردم رنگ را بیش از و به ما اجازه رهبری این جنبش است. چرا که اگر ما رایگان نیست هیچکس رایگان," او اضافه شده است.

یک سال 2017 گالوپ نظرسنجی متوجه شد که 46 درصد از بزرگسالان ایالات متحده گفت که حقوق مدنی قوانین مورد نیاز نیست برای محافظت از جامعه و مردم.

جنینگز گفت که کاری که او و بسیاری از فعالان سیاسی آغاز شده باید ادامه داد "تا هر تجاوز فرد دارای حقوق برابر در برابر قانون در این کشور است."

"ما در یک وضعیت که در آن جامعه مردم می توانند با استراحت در laurels ما. ما هر دو باید به پایان کار است که باید که هنوز باید انجام شود و ما باید برای حفاظت از این حمایت است که ما باید به دست آورد."

آخرین مطالب