پیش نویس NFL 2020 دور اول برندگان بازندگان: کاوبوی Buccaneers را بزرگ گام های بلندی در جرم

Nate Davis ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:55 PM EDT Apr 24, 2020دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL کامل اس

توسط ABTINNEWS در 5 اردیبهشت 1399

دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL کامل است. و بله ممکن است شش دور و در عین حال برای رفتن اما باز شب از لیگ سالانه "بازیکن انتخاب جلسه" به ناچار برگ ماندگار برداشت – که بسیاری از آنها ممکن است به اثبات ناعادلانه نادرست زانو حرکت تند و سریع, واکنش در روز به آمده است.

بدون در نظر گرفتن دور 1 قطعا به نظر می رسید به تولید تعدادی از روشن نتایج به احتمال زیاد به مثبت – و شاید منفی – قدرت ماندن برای تعدادی از بازیکن ها و سازمان های دیگر.

بنابراین پس از یک شب که از (نوع) به ما یادآوری آنچه در آن می خواهم برای لذت بردن از یک رویداد بزرگ ورزشی (نوع) بر ما سرگرمی, تقویم اجازه می دهد تا شکستن پیش نویس اولیه دسته برندگان و بازندگان.

جذاب ترین میدارد: هکرها' انتخاب QB اردن عشق می آفریند ابرو

برندگان

جنوب شرقی کنفرانس: کالج فوتبال لیگ برتر کشت تقریبا نیم دور اول آن 15 انتخاب بازیکنان راه دور 1 رکورد برای هر کنفرانس در یک پیش نویس است. SEC نیز فرود آمد و شش بازیکن در 10 صفحه و در عین حال یکی دیگر از پیش نویس رکورد.

آن بچه ها: هیچ آشکار تکنولوژی meltdowns در NFL اول مجازی پیش نویس "کامپیوتر مردمی" حتی حصول اطمینان از فن آوری ها مانند جنرال موتورز غول دیو Gettleman و اظهارات جنرال موتورز مایک Mayock شد به اندازه کافی prepped برای ارسال خود را انتخاب.

تام بردی: پس از reuniting با TE راب Gronkowski پیش از آن در هفته TB12 کردم هدیه ای دیگر از Buccaneers GM Jason Licht که امن خدمات بسیار ورزشی, آیووا, OT تریستان Wirfs به منظور حفاظت از 43 ساله کارفرمایی. بردی ممکن است زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل در خانه جدید خود را – و یا حتی می دانم که در آن خانه جدید خود را در واقع است – اما چیزهایی که در غیر این صورت شکل سادگی در "خلیج تمپا."

نیویورک backfields: جت و غول های هر دو برداشت چپ پردازد Mekhi Becton و اندرو توماس بود. سام Darnold لو'Veon بل دانیل جونز و Saquon Barkley می توانید تمام بقیه فقط یک کمی آسان تر است.

LSU: 2019 بایو Bengals مطمئن شوید که به پایین به عنوان یکی از بزرگترین تیم در تاریخ فوتبال کالج ارائه اولین بازیکن برداشت (QB جو نقب زدن) نهایی بازیکن انتخاب شده (RB کلاید ادواردز-Helaire) و سه نفر دیگر در میان است. آن را مشخص ششمین بار در پیش نویس تاریخ است که یک مدرسه قرار داده شده پنج بازیکن در دور 1. اجرا باید ادامه اوایل روز جمعه با اعطای Delpit CB Kristian Fulton و OL لوید Cushenberry میان ماندگار-دور دوم نامزد.

اد Orgeron: می خواهید را به نفع خود یک عنوان ملی و هنوز هم یک دور اول انتخاب کنید ؟ خیلی خوب استخدام زمین اگر شما LSU را gravelly-ابراز مربی.

پاتریک Mahomes: در حال حاضر او همچنین ادواردز-Helaire در تیردان? "بزرگترین نمایش روی چمن" هر کسی ؟

توا Tagovailoa: پس از ماه ها حدس و گمان شایع در مورد آنچه در آلاباما کارفرمایی هیپ آسیب را به پیش نویس خود را سهام او باد تا اینکه بالا-پنج انتخاب کنید به هر حال رفتن پنجم به طور کلی به Miami – طولانی telegraphed "مخزن برای توا" مقصد. و این می تواند یک ایده آل به عنوان یکی Tagovailoa می پیوندد یک سازمان است که صرف به شدت در رایگان آژانس صاحب چندین دور اول میدارد امسال و سال آینده است که به رهبری یک مربی جوان در برایان فلرس که به سرعت به دست آورده رختکن احترام (برای نه تانک) و لوکس redshirting او را تا زمانی که لازم باشد در پشت Ryan Fitzpatrick (و جاش روزن?).

جاستین هربرت: ششمین کلی انتخاب کنید (با شارژر), اورگان ستاره احتمالا نمی خواهد تحت تفنگ به بازی بلافاصله هر دو را احاطه استعداد و پوشیدن زرق و برق دار, لباس جدید هر زمان که می آید زمان برای Tyrod تیلور برای بازگشت به کاج.

شارژر: آنها با برخورد به دور 1, حصول اطمینان از آنها می خواهم کمک طلب کردن هر دو کارفرمایی برای جرم (هربرت) و دیگری برای دفاع (Oklahoma LB Kenneth موری).

کابوی جرم: در شماره 17, آنها اضافه اوکلاهما WR CeeDee بره به سال گذشته رتبه جرم ؟ NFC شرق رقبا بهتر آماده شود به نمره 30+ اگر آنها در حال رفتن به ضرب و شتم دالاس در سال 2020 است.

جارت Stidham: مطمئن شوید که به نظر می رسد بردی سابق کار شما است شخص داده پرستان رفتن نیست پس از یک کارفرمایی پنج شنبه و نمی در واقع باید کلاه فضا به دنبال کم نیوتن و یا Jameis وینستون.

Heisman پرنیان: نقب زدن شد سومین متوالی حاکم Heisman برنده جایزه پیش نویس اول به طور کلی برای اولین بار در مشترک پیش نویس دوران که تاریخ به سال 1967.

Ohio State: سه بازیکن را از هیئت مدیره بودند Buckeyes. نقب زدن – بله او در کالج حرفه ای آغاز شد و در کلمبوس – به دنبال ده تعقیب جوان و CB جف Okudah. CB دیمون Arnette شگفت آور شنیده می شود نام خود را به نام این اظهارات در شماره 19 ، حتی اگر نقب زدن نمی رسما شمارش چوب خط ایالتی اوهایو موفق به گرفتن جنوب کالیفرنیا – که فرستاده OT Austin جکسون به دلفین – برای اولین بار-دور میدارد و 71 در مشترک پیش نویس عصر. و با جوان و Okudah پیوستن CB Denzel بخش (2018) و ده نیک Bosa (2019) این Buckeyes برنامه برای اولین بار است که یک مدافع گرفته شده در بالا و پنج در سه نسخه متوالی.

آلاباما WRs: هنری Ruggs (12th کلی به اظهارات) و جری Jeudy (15th به Broncos) در پنجمین جفت wideout تیمی که در دور 1 در طول مشترک پیش نویس اما برای اولین بار به هر دو برداشت می شود در بالای 15.

ESPN/NFL پخش شبکه: با ورزش شبکه های از جان گذشته برای زنده برنامه نویسی پیش نویس – حتی عجیب و غریب این تکرار از آن است به احتمال زیاد به یک رتبه بندی goldmine.

بازنده

ESPN/NFL پخش شبکه: این بود که همیشه می شود به چالش کشیدن برای اجرا با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز و بسیاری از راه دور تولید عناصر. اما آن را احساس مانند لنگر Trey Wingo بود به ترکیب بیش از حد بسیاری از صداها به عنوان ESPN و NFL شبکه همراه نیروهای پخش می. و اجازه دادن که "فوتبال دوشنبه شب" گرافیک خدمه به گودال ماسهبازی با نقب زدن انیمیشن ... فقط آه. بدتر این برنامه تلویزیونی واقعا نمی بسیار خوب کار تأکید آن "پیش نویس-A-Thon" عنصر طراحی قیف کمک های مالی به سازمان های مبارزه با کروناویروس. بدتر از همه در یک, متاسفانه جدی توجه داشته باشید, بد شانسی که دیرین ESPN پیش نویس گورو تاد McShay قادر به شرکت آشکار شنبه او را به راه انداختن نبرد خود را با COVID-19. بهتر به زودی تاد.

راجر Goodell: ما نمی حسادت هر کسی که در تلاش برای هماهنگ یک رویداد به عنوان بزرگ به عنوان پیش نویس NFL از زیر زمین خود را. اما Rog به نظر می رسید کمی سفت تلاش برای شل کردن با تعویض از یک جارچی ژاکت. و او دوباره اعطا 2020 پیش نویس به لاس وگاس. اوه. (منظور او 2022 پیش نویس ... اگر آن را در واقع می تواند صحنه در شهر گناه.) اما چگونه می تواند او botch تلفظ "Tagovailoa" است که بد ... و پنج سال پس از او نمی تواند می گویند "Mariota" صحیح است ؟ مراقب باشید ساموآیی, جامعه, کس مسن ... آنها نمی خوای قرار داده تا با این مقدار طولانی تر است. و کسی برای کمک به شما تمرین کمی بیشتر از دفعه بعد.

آرون راجرز: پانزده سال پیش از شما بودند آن مرد گرفته شده در دور اول توسط Green Bay Packers دانستن شما می خواهم انتظار می رود که در نهایت به جای زندگی افسانه Brett Favre. در حال حاضر به نظر می رسد راجرز, 36, یکی در زمان قرض گرفته پس از بسته نقل مکان کرد تا هیئت مدیره به امن اردن عشق با انتخاب شماره 26. نگران نباشید بیش از حد هارون ... فقط خود را حفظ ستارگان سطح از بازی را برای دو سال دیگر و سپس شما می توانید به جای بردی در تمپا.

اندی دالتون: شما انجام داده ام يومان کار در سینسیناتی اما هیچ کس وجود دارد می خواهد برای دیدن شما هر بیشتر.

توماس Dimitroff: با وجود گسترده به گزارش شاهین GM می خواستم به طاق تا هیئت مدیره به عنوان او در سال 2011 برای WR خولیو جونز آن اتفاق نمی افتد. هیچ تعقیب جوان در آتلانتا و نه یکی از این سال برتر گوشه. اما چه کسی می داند ... گاهی اوقات بهترین معاملات در حال آنهایی که شما را ندارد ،

کسی در پرستاران O-line: New Orleans انتخاب میشیگان C/G کسر رویز 24 کلی – کاملا منطقی انتخاب در یک خلاء, اما مطمئن شوید که به دعوت نظارت بر بازرسی بیشتر. C اریک مک کوی دوم-طفیلی سال گذشته بازی بسیار خوبی به عنوان یک تازه کار. RG لری Warford شده است یک حرفه ای کاسه هر یک از سه فصل گذشته در حالی که آسیب مستعد LG Andrus ذغال سنگ فقط امضا پنج سال $57.5 میلیون فرمت. حتی اگر ذغال سنگ می تواند حرکت به مقابله با او به اندازه کافی خوب نیست به جابجایی Pro کاسه LT Terron آرمستد بود یا all-pro RT Ryan Ramczyk. هنوز هم کسی خیلی به وضوح رفتن به عجیب و غریب مرد ... و نمی توان آن را رویز.

تنگ به پایان می رسد: برای پنجمین بار در گذشته 10 پیش نویس هیچ یک برداشت شد در دور 1.

Safeties: هیچ کدام از آنها گرفته شد یا ... مگر اینکه اشعیا سیمونز می شود یکی در آریزونا. اما این احتمالا صحبت می کند به یک ضعیف تر محصول از هر ارزش و موقعیت.

مجازی بوس: Meh. مجبور. شاید کمی ناشنوا تن. می دانم زمانی که به کاهش طعمه زمانی که مماس سرپا نگه داشتن نیست ، و مطمئنا یک نام تجاری مانند Budweiser انجام خواهد شد حق به هر حال تلاش برای انجام بخشی خود را در coronavirus مبارزه با ساخت یک کمک مالی سخاوتمندانه.

***

دنبال USA TODAY Sports' Nate دیویس در توییتر @ByNateDavis

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن