در دانش: Buc-ee را مگا ایستگاه گاز هنوز هم در آثار تاخیر در جاده پیشرفت

دیوید Dorsey فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 2, 2020وسیع, 159 هکتار ملک موازی

توسط ABTINNEWS در 13 خرداد 1399

وسیع, 159 هکتار ملک موازی غرب I-75 درست در جنوب جاده دولت 82 در فورت مایرز گیر کرده در تأخیر رشد برای تقریبا سه سال است.

Buc-ee گاز و ایستگاه سفر مراکز خرید زمین در ماه اوت سال 2017.

کسانی که تاخیر ممکن است مدتی در این سال با تگزاس مبتنی بر زنجیره ای شناخته شده برای داشتن بیش از یک صد گاز, پمپ, یک تجربه خرید منحصر به فرد و برخی از جهان تمیزترین دستشویی و حمام نزدیک شدن به خط پایان از اخذ مجوز شروع به ساخت و ساز.

"ما امیدوار به شروع ساخت و ساز در فورت مایرز در این سال گفت:" جف Nadalo مشاور عمومی و سخنگوی Buc-ee که 38 مکان و 25 بیشتر در مراحل مختلف توسعه است. "آنها هنوز هم در برخی از موارد با شهر به منظور قادر به شروع ساخت و ساز."

فلوریدا وزارت حمل و نقل ایمیل من یک لیست از وظایف آن می خواهد Buc-ee را برای پرداخت و اضافه کردن به آن از قبل-سایت مهندسی قبل از چراغ سبز برای ساخت داده خواهد شد:

►ساخت جلوی خانه در سمت جنوب جاده دولت, 82, فقط غرب محدود دسترسی حق راه.

►تغییر ميانه باز مجاور به پارکینگش پیدا خواهد شد که به نام "Buc-ee به بلوار."

►نصب یک سیگنال ترافیک در تقاطع 82 و جلوی خانه. پارک 82 رانندگی است که در سمت شمال 82 و سراسر از جلوی خانه که منجر به Buc-ee را تغییر خواهد کرد به راست در, درست کردن دسترسی. شرق و شمال محدود به چپ تبدیل به پارک 82 درایو دیگر می باشد مجاز است.

►تغییر ميانه باز کردن. Buc-ee را بلوار اجازه خواهد داد که چپ در سمت راست و سه گانه-مناسب خطوط روشن از جاده جدید بر روی SR 82. وجود خواهد داشت دو سمت چپ خطوط به Buc-ee را چهار راه برای ترافیک های آینده از I-75.

خروجی به سمت چپ چرخش از Buc-ee را بلوار ممنوع خواهد شد. این بدان معناست که خروجی رانندگان تمایل به غرب خواهد شد یا خروج بر روی Ortiz خیابان بر روی طرف دیگر پیچیده و یا آنها را مجبور به سر شرق در سراسر I-75 و سپس انجام یک U-نوبه خود در درایو مقصد خواهد شد که تمدید را به جای ترافیک اضافی. این فرمت خواهد شد برای پرداخت Buc-ee است.

►ساخت یک به نوبه خود خط فرمت به یکی از I-75 خاموش رمپ.

"ما در حال کار بر روی بسیاری از خارج از سایت کار" Nadalo گفت. "این پروژه را طولانی تر از حالت عادی است."

هنگامی که به پایان رسید وجود خواهد داشت 120 پمپ است که بیش از 100 نزدیکی RaceTrac ایستگاه گاز. وجود خواهد داشت یک 55,000 فوت مربع مرکز خرید. فکر می کنم Matlacha را مفتون خانه هنر با هنر و leatherwork قرار داده و به یک جعبه بزرگ فروشگاه اما در ترکیب با بخش-فروشگاه چیزهای بیش از حد, مانند لباس بالا قیمت cut-rate.

"مشتریان را به من بگویید که آنها خود را در لباس شنا خرید با ما چرا که ما مارک های بالا پایان," Nadalo گفت. "ما به خوبی شناخته شده برای ما بسیار رقابتی قیمت گذاری شده است. ما دائما در تلاش برای ارائه واقعا بزرگ رقابتی قیمت گذاری شده است.

"ما باید کالا است که شما نمی خواهد به طور معمول در دیگر خرده فروشان. شما ممکن است پیدا کردن یک هنرمند سفارشی است که آیا انواع خاصی از نقاشی. تخصصی چرم. نقره کار. شما می توانید پیدا کردن آیتم هایی که نه تنها به آسانی یافت می شود در جاهای دیگر. مردم را به خرید بسیار خوب موارد برای دکوراسیون خانه است."

در صورتی که شما از دست رفته این داستان از در می دانم: Ross Dress For Less مستاجر بالقوه برای صفحه زمینه عوام

زمانی که من برای اولین بار شنیده ام در مورد Buc-ee را من پیش بینی جلال کامیون متوقف شود. اما پس از آن Nadalo گذاشته که دید به بقیه.

"ما اجازه نمی دهد 18 چرخ," او گفت:. "ما اجازه می دهد وانت و کامیون ها و کمپ ها و rv ها. ما آن را یک سفر به مرکز. آن را واقعا خوب برای خانواده ها و افرادی که در راه سفر."

و سپس وجود حمام و سرویس بهداشتی. پس از اولین فروشگاه باز در سال 1982 آنها را توسعه داده اند چیزی از زیر.

"ما در واقع ضرب و شتم کردن لاس وگاس حمام و سرویس بهداشتی در سراسر جهان حمام رقابت" Nadalo گفت. "ما به طور معمول برنده جوایز. بخشی از آن این است که ما باید وقت هیات نظارت دستشویی. و ما گنجانیده شده اند متعدد پیشرفت های فن آوری. ما در کتی (تگزاس) محل ما یک سیستم روشنایی شاخص سیستم است که اجازه می دهد تا مشتریان برای دیدن که دستشویی اصطبل در دسترس هستند. ما باید ضد عفونی کننده دست در سراسر دستشویی. ما حمام, اصطبل ها با اندازه های متعدد مطابق با اصول بهداشتی اسپری و چهار جداگانه ضسبنسرس از کاغذ توالت."

هانسون خیابان آمدن

در ماه مارس سال 2018 شهر فورت مایرز زمین شکست در $18.9 میلیون دلار پروژه برای گسترش هانسون خیابان از ورونیکا کفاش چهار راه شرق به Ortiz خیابان.

ساخت و ساز است که میله میله به پایان برساند در پایان این سال است.

این پروژه مربوط به Buc-ee را به دلیل آن را به طور مستقیم منجر به سفر فوق العاده ،

شیرجه رفتن عمیق تر: Frontier Airlines می افزاید: چهار مقصد به فورت مایرز در صنعت آشفتگی

PDQ هنوز هم در وقفه برای فروش

این PDQ رستوران در 12499 S. کلیولند Ave. در فورت مایرز شده است در وقفه به دلیل COVID-19 در طول دو ماه گذشته و همچنان بسته باقی می ماند از طریق حداقل اواسط ماه ژوئن.

کارکنان از این محل بوده است منحرف به نزدیکی سواحل خلیج فارس مرکز شهر است که همچنان باز است.

تلاش برای فروش آن اموال خاموش کلیولند خیابان در مورد از سرگیری گفت: جیم Shiebler از sandhya espitia.

"صاحبخانه فقط اعدام جدید در قرارداد اجاره با مستاجر" Shiebler گفت.

ملک ذکر شده است برای $3.3 میلیون نفر است.

بیشتر در کسب و کار: جنوب غربی فلوریدا فروشندگان ادعا شديد مارس فروش قطره COVID-19-مربوط به خرید اینترنتی

"ما تا به حال چند ارائه می دهد" او گفت:. "ما تحت قرارداد و سپس خاموش شدن اتفاق افتاده است. ما نوع یخ زده."

Shiebler گفت سریع-رستوران های گاه به گاه که در آن مردم تمایل به ناهار خوردن در بیش از carryout را ضربه سخت شده توسط COVID-19-مسائل مربوط.

این ساختمان قرار دارد که یاقوت سه شنبه در استروئ یکی دیگر از ملک sandhya espitia اقدام به فروش دیگر آن مستاجر. یاقوت شنبه چپ حتی مبلمان در محل پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر.

که سایت در 21301 شهر عوام درایو ذکر شده است در $1.7 میلیون.

یاقوت سه شنبه بود که تقریبا 600 مکان در سال 2017 و کمتر از 480 در حال حاضر نمی تواند نظر رسیده است.

"که مستاجر فقط و پیچ و مهره ای," Shiebler گفت. "آنها نه بیشتر. در حال حاضر مالک یک ساختمان خالی است که به عنوان جذاب از یک مکان از یک با یک شرکت مستاجر است."

اتصال با این خبرنگار: David دورسی (Facebook), @DavidADorsey (توییتر).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن