جزئیات بیشتر منتشر شده در پورت سنت لوسی تیراندازی که در سمت چپ سه نفر از جمله 11 ساله دختر بچه مرده

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 11:52 AM EDT Jul 22, 2020ST. لوسی شهرستان — جزئیات بیشتری در م

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

ST. لوسی شهرستان — جزئیات بیشتری در مورد جولای 6 حادثه تیراندازی که در سمت چپ سه کشته از جمله یک دختر 11 ساله دختر بچه در حال انتظار برای منتشر می شود, بعد از ظهر چهارشنبه.

سنت لوسی County Sheriff کن ریمل مژه و ابرو و پورت سنت لوسی رئیس پلیس جان Bolduc در حال برنامه ریزی در 1:30 p. m. به به جزئیات بیشتری در این حادثه که در آن رونالد Delserro, 82 به اتهام ضرب تیراندازی هارپر Hansman 11 و پدر 55 ساله مرد Hansman.

بیشتر: پلیس: 82 ساله فعال تیرانداز به ضرب شاخه های 11 ساله دختر بچه, پدر

Delserro که در زندگی بعدی به Hansmans در جنوب شرقی Morningside بلوار درگذشت و پس از تبادل آتش با پلیس و یک معاون. یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در بازو. افسر پلیس نیز به ضرب گلوله کشته شد در قفسه سینه اما یک جلیقه ضد گلوله متوقف پرتابه.

Delserro تا به حال دو تپانچه به گفته پلیس.

پلیس گفت: هارپر به نام 911 حدود 12:24 بعد از ظهر, آوردن پرسنل اجرای قانون به فعال تیرانداز صحنه نزدیکی سوتپرت دبیرستان.

مدت کوتاهی پس از این حادثه مقامات اجرای قانون گفت: این حادثه به نظر می رسد برای جلوگیری از یک تنش بیش از یک سگ.

در مارس 4, حیوانات کنترل مقامات رفت و به Hansman خانه که در آن مرد Hansman را Monique Hansman 53 ساله گفت: او در راه رفتن Rucca پسرش را نوعی سگ پشمالوی باهوش مخلوط حدود 6:45 صبح هنگامی که Roxy این Delserro سگ "شروع به پس از" Rucca یک گزارش. Roxy بود و به طور متناوب به عنوان یک bull mastiff یا ایتالیایی mastiff.

بیشتر: سه نفر مرده افسر مجروح پس از محله اختلاف منجر به تیراندازی در پورت سنت لوسی

او گفت: او سگ بود در یک دسته سه تایی اما Roxy نمی شد. مونیک Hansman گفت: زمانی که سگ مبارزه شد او سعی کرد Roxy خاموش Rucca. او گفت: Roxy او کمی دست و گوش و او پایدار یک زخم زدن به سر او. او تحت درمان قرار گرفت در سنت لوسی مرکز پزشکی.

کنترل حیوانات مقامات بعدها گفته شود از حوادث دیگر که در آن Roxy گزارش شده بود که او تصور می شود.

در ژوئن 24, Monique Hansman و هارپر شهادت در یک جلسه. ویژه دادرس در بر داشت Roxy بود "خطرناک سگ." که تعیین نیاز به چند چیز از جمله مسائل مربوط به نرده muzzling و عقیم سازی.

بیشتر: پورت سنت لوسی افسر پلیس به حالت تعلیق به مدت سه هفته بعد از رابطه عاشقانه با جانی

داده اسناد ژوئیه 1 به ثبت نام در مورد "خطرناک سگ" پیدا کردن ساندرا Delserro امضا کردند. شوهر او خودداری کرد.

پنج روز بعد از تیراندازی اتفاق افتاده است.

پسر Hansman خواهر در قانون جولی Hansman توصیف مرد Hansman به عنوان یک زحمتکش خانواده مردی که ازدواج یار دوران کودکی خود را و کار بیش از 25 سال برای Winn-Dixie.

جولی Hansman از لانگ آیلند نیویورک گفت: پسر Hansman یکی از چندین خواهر و برادر دوست game, ماهیگیری, قایقرانی و جت اسکی. او در لانگ آیلند نقل مکان کرد و به جنوب فلوریدا در 1970s.

پدر خود را در یک نقطه بود و اسب دوانی و آنها را به پورت سنت لوسی حدود سال 1990.

این Hansmans تا به حال چهار فرزند.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب