دولت گروه پزشکی می خواهید فرماندار برای بازگرداندن اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان و مراکز جراحی

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:56 PM EDT May 22, 2020فلوریدا بیمارستان ها و پزشکان در حال دفاع از اعما

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

فلوریدا بیمارستان ها و پزشکان در حال دفاع از اعمال جراحی الکتیو به رزومه و دعوت از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای او محدودیت سفارش.

فلوریدا انجمن بیمارستان می گوید: راه اندازی مجدد اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان ها و سرپايي مراکز جراحی باید انجام شود در منطقه ای بر اساس فاکتور در COVID-19 جلد و هر بیمارستان منابع است.

دولت به نمایندگی از گروه پزشکان فلوریدا انجمن پزشکی نیز توصیه پیروی از دستورالعمل های فدرال برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو. پزشک گروه امتیاز به بیمارانی که دچار درد از تاخیر و ضرر و زیان درآمد برای پزشکان.

اگر چه DeSantis است prepping برای دوباره باز دولت و, می گوید: COVID-19 منحنی مسطح است, داده ها نشان می دهد افزایش 440 موارد یک شب جمعه در سطح ایالت به اواسط روز چهارشنبه تجمعی در مجموع 28,309 موارد با توجه به وزارت بهداشت. وجود 26 بیشتر مرگ و میر در مجموع 893 مرگ و میر.

بیشتر: NCH سیستم بهداشت و درمان رهبری در نظر گرفتن 10% کاهش پرداخت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

از 289,220 مردم آزمایش ایالت نرخ مثبت می ایستد در 9.8 درصد به وزارت بهداشت داده است.

بیمارستان در جنوب غربی فلوریدا می گویند آنها با توجه به دستورالعمل از فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات برای راه اندازی مجدد روش انتخابی و در حال انتظار برای فرماندار تصمیم گیری است.

"این دستورالعمل عبارتند از: ارزیابی دولت از COVID-19 در جامعه ما و اولویت بندی بیماران بر اساس ضرورت و پیچیدگی های این روش در حال انجام گفت:" دکتر لری Antonucci, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لی سلامت.

اقدامات احتیاطی استفاده خواهد شد به روی صفحه نمایش برای بیماران COVID-19 و اعمال جراحی الکتیو انجام خواهد شد در مناطقی از بیمارستان دور از بیماران مبتلا به ویروس, او گفت:. ماسک استفاده و فاصله پروتکل دنبال خواهد شد.

"با پیروی از این دستورالعمل ما قادر خواهد بود با خیال راحت به انجام این روش هنگامی که دولت تعیین کننده آن است که مناسب برای بلند کردن ممنوعیت روش انتخابی," Antonucci گفت.

در طول یک جلسه رسانه روز شنبه در بیمارستان رهبران اذعان محلی انتخاب رهبران در حال کار نسبت به دوباره باز کردن کسب و کار و ابراز احتیاط و جدید) ،

"ادامه باقی می ماند آگاه از COVID-19 تهدید و چگونه آن را ممکن است در درون ما روزمره و محیط اطراف به ما کمک خواهد کرد در بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی در حالی که به حداقل رساندن خطر از راه دیگری از جامعه عفونت" پل Hiltz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NCH سیستم بهداشت و درمان گفت.

Antonucci گفت: re-opening جامعه به ارمغان بیاورد جدید عادی با ادامه استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله. او صحبت از COVID-19 به عنوان تسطیح.

"فقط به خاطر اینکه ما plateaued به این معنا نیست آن زمان به راضی یک مسطح منحنی است که هنوز هم یک منحنی و به این معنا نیست که ویروس است که دیگر در جامعه ما," او گفت:.

لی بهداشت در حال حاضر 70 COVID-19 بيمار و تخت ظرفیت در 61 ٪ 8 ٪ از تخت پر از بیماران مبارزه با ویروس.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا بیمارستان نیاز پلاسما اهدا کنندگان برای بستری COVID-19 بيمار

Countywide در لی وجود داشته است 794 موارد و 29 مرگ و میر. در ذغال سنگ وجود داشته است 483 مثبت نتایج آزمون و 10 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت داده است.

بیمارستان انجمن گفت آن پشتیبانی DeSantis سفارش مارس 20 برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو اجازه می دهد تا به بیمارستان آماده شدن برای COVID-19 بیمار خروش و برای محافظت از بحرانی شخصی دنده محافظ.

"چهار هفته بعد داده ها نشان می دهد که شواهد مبتنی بر استراتژی برای پهن کردن COVID-19 منحنی در حال کار در فلوریدا" ارتباط گفت.

پزشکان منطقه ای سیستم بهداشت و درمان است که تا به حال 12 نفر همراه با COVID-19 در دو بیمارستان در کالیر گفت آن است که با استفاده از دستورالعمل های از مقامات برای توسعه برنامه به ادامه اعمال جراحی الکتیو.

فاز اول این طرح نشان می دهد باید آن رخ نمی دهد و بدون کاهش پایدار COVID-19 موارد از جمله مواردی که نتایج آزمون در حال بررسی گفت: Brittney Thoman سخنگوی پزشکان منطقه ای.

"ما موافقت خود را با توصیه شده اند و به طور فعال در حال توسعه برنامه های ما برای از سرگیری ترین خدمات بهداشتی و درمانی از جمله عمل جراحی," او گفت: در یک ایمیل. "ایمنی بیماران و کارکنان و پزشکان اولویت ما است که با توجه به زمان مناسب و رویکرد است."

اعمال جراحی الکتیو از جایگزینی زانو به بازسازی پستان پس از درمان سرطان هستند از نظر مالی بسیار مهم برای بیمارستان است.

یک تجزیه و تحلیل در اواخر ماه مارس مشخص شد بسیاری از بیمارستان ها نمی خواهد زنده ماندن آسیب به جریان نقدی خود را برای بیش از 60 تا 90 روز با وجود رهایی از فدرال محرک پولی با توجه به اقشار گیری فن آوری تجزیه و تحلیل داده های مالی برای 220 بیمارستان ها در سراسر کشور.

NCH به تازگی اعلام کرد که برخی از اعضای هیات در حال furloughed و مدیریت مصرف 10% کاهش پرداخت با توجه به دوران سخت اقتصادی.

بیمارستان انجمن گفت: این کار در جمع آوری داده ها در مالی خرید اینترنتی.

"در حالی که ما در حال کار بر روی جمع آوری اطلاعات به سند متد مالی تاثیر COVID-19 در بیمارستان ها از تمام اندازه ها ما می دانیم که بیمارستان در حال تجربه عظیم ضرر و زیان مالی که در برخی از موارد مورد نیاز کارکنان furloughs و اخراج" کریستال Stickle, موقت, FHA رئیس جمهور گفت:.

"عواقب مالی از لغو این (انتخابی) روش ضرب در کاهش استفاده از آزمایشگاه رادیولوژی و دیگر خدمات تشخیصی" او گفت:.

در نامه ای به DeSantis به انجمن پزشکی گفت: هزاران نفر از بیماران با شرایط جدی پزشکی مواجه شده اند تاخیر در درمان و روش و پزشکان در صورت مشکلات مالی.

"بسیاری از پزشکان شیوه های که در مقابله با این مقید کردن تقاضا را دیده اند درآمد خود را غوطه و در صورت بسته شدن قریب الوقوع" دکتر رونالد Giffler رئیس انجمن گفت: در نامه خود به DeSantis.

Hiltz از NCH گفت: آن نامشخص باقی مانده است اگر جامعه دیده می شود آن اوج COVID-19 موارد و یا اگر آن را هنوز به اتفاق می افتد.

NCH در حال حاضر درمان 14 نفر که مثبت هستند و 33 بیماران بیشتر طبقه بندی شده به عنوان موارد تحت بررسی در حال انتظار برای نتایج آزمون. این سیستم ظرفیت تخت 50% با COVID-19 بيمار حسابداری برای حدود 10 درصد از بیمار سرشماری.

بیشتر: ایممکلی farmworkers ضروری است اما در میان آسیب پذیرترین به COVID-19

سیستم بیمارستان مرخص شده تجمعی از 83 COVID-19 بيمار به ادامه انزوا در خانه.

"ما همچنان به دیدن تعدادی از پذیرفته COVID-19 موارد مثبت به NCH امکانات پایین باقی می ماند و ما همچنان با احتیاط خوش بینانه است که اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و اقامت در خانه سفارشات در حال کار به خوبی در منطقه ما," او گفت:.

چسبیده اجتماعی فاصله و شیوه های دیگر مهم است در حالی که بحث در حال انجام است در مورد بازگشایی جامعه است.

"رها کردن این تمرینات ممکن است منجر به موج دیگری از عفونت است که می تواند منجر به اقدامات شدید بودن دوباره تصویب یک بار دیگر" Hiltz گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن