چهار شنبه, مارس 25 coronavirus به روز رسانی: Shasta County موارد نگه دارید در 36 برای راست سومین روز

دامون آرتور و دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 12:41 PM EDT 26 مه سال 2020هیچ مورد جدید گزارش شده در شهرس

توسط ABTINNEWS در 6 خرداد 1399

هیچ مورد جدید گزارش شده در شهرستان شاستا

4:55 بعد از ظهر, دوشنبه, مارس 25

دوشنبه مشخص شده راست سومین روز با جدید conronavirus موارد در Shasta County, سلامت, مقامات گفت.

محلی مقامات بهداشت خاطر نشان کرد ساکنان که از روز دوشنبه عبادتگاه تایید شده توسط ایالت کالیفرنیا به بازگشایی شده است. دستورالعمل برای کلیساها در دسترس هستند www.shastaready.org.

در ضمن دولت است که انتظار می رود به اعلام روز شنبه که سالن مو و آرایشگاه اجازه خواهد داشت برای باز کردن با تغییرات Shasta County Health and Human Services Agency سخنگوی Kerri Schuette گفت.

در حالی که وجود دارد هیچ مورد جدید چهار نفر باقی مانده در انزوا و 18 بودند در قرنطینه در Shasta County است.

شده اند وجود دارد 36 مورد از coronavirus در شهرستان و چهار نفر فوت کرده اند, مقامات گفت.

شده اند وجود دارد 4,427 آزمون اداره در Shasta County, و در حال حاضر هیچ جدید بیماران در بیمارستان خبر داد.

آخرین Shasta County coronavirus بیماران شامل یک زن در 30s و 40s خود را هر دو از آنها در انزوا در خانه, مقامات گفت.

کالیفرنیا OKs بازگشایی کلیساها

1:25 بعد از ظهر, دوشنبه, مارس 25

کالیفرنیا در روز دوشنبه اعلام کرد که کلیساها در سراسر کشور می توانید با بازگشایی برخی از محدودیت.

کلیساها که بازگشایی باید حد حضور و غیاب به 25 درصد از ساختمان را حداکثر ظرفیت یا تا 100 کنندگان, the California Department of Public Health گفت.

"با هم اعمال ما کمک کرده اند خم و منحنی کاهش عفونت در دولت ما" دولت به بهداشت عمومی افسر دکتر سونیا Angell گفت: در انتشار اخبار. "همانطور که بیشتر از ما ممکن است ترک خانه ما نگه داشتن فاصله فیزیکی پوشیدن پوشش صورت و شستن دست های خود را اغلب مهم تر از همیشه برای کمک به محافظت از خودتان و کسانی که در اطراف شما است."

هنوز دستورالعمل جدید برای عبادت تشویق نهادهای مذهبی به ادامه آنلاین خدمات و فعالیت های برای محافظت از کسانی که در معرض خطر هستند و افراد مسن.

هر دولت و وزارت بهداشت برای خدمات مذهبی و مجالس ترحیم برای بازگشایی آنها باید:

 • ایجاد و پیاده سازی یک COVID-19 طرح پیشگیری از برای هر محل آموزش کارکنان در برنامه ریزی و به طور منظم ارزیابی محل کار برای انطباق.
 • آموزش کارکنان و داوطلبان در COVID-19 از جمله چگونه به جلوگیری از گسترش آن و آن شرایط بهداشتی اساسی را ممکن است افراد بیشتر در معرض ابتلا به ویروس.
 • اجرای تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های.
 • مجموعه فیزیکی فاصله دستورالعمل.
 • کلیسا کارکنان و مهمانان نیز باید توصیه به پوشیدن پارچه پوشش صورت. بیش از حد کلیسا باید صفحه نمایش برای کارکنان متوسط و علائم در آغاز تغییرات خود را.

در سه هفته مقامات بهداشتی دولت را ارزیابی تاثیر خدمات مذهبی دستورالعمل.

"این 21 روز فاصله حساب به مدت هفت روز برای کلیساها برای آماده سازی و بازگشایی و اضافی 14 روز دوره کمون COVID-19 خال گفت.

در ضمن دستورالعمل های موجود برای خرده فروشان اجازه داده است که برای شهرستانهای کردم که تایید به بازگشایی فروشگاه در منطقه خود را در حال حاضر اعمال می شود در سراسر کشور.

Shasta County بود در میان چند شهرستان که دریافت اولیه تصویب و اصلی آن خرید مقصد Mt. شاستا بازار, باز, مارس 18.

هیچ مورد جدید گزارش شده در Shasta County; Lassen شهرستان موارد افزایش

7 صبح چهار شنبه, مارس 25

یکشنبه علامت دوم مستقیم روز با جدید کروناویروس موارد در Shasta County است.

Lassen شهرستان همچنین در روز یکشنبه تایید کرد دو نفر از این مسری بیماری تنفسی آوردن تعداد آن به چهار مورد شناخته شده از ویروس.

روستایی شهرستان گزارش داد که دو مورد اول در اواخر شب جمعه.حداقل 747 آزمایشات انجام شده بود با 334 از کسانی که آزمون هنوز در انتظار یکشنبه شب با توجه به Lassen مراقبت در وب سایت.

در یکی دیگر Lassen شهرستان مورد یک بیمار آزمایش مثبت برای این آنتی بادی ها به ویروس. این اولین بار بود که از 70 سرولوژی آزمون است که روی صفحه نمایش برای آنتی بادی برای دیدن اگر کسی مبتلا به کوروناویروس.

در حالی که وجود دارد هیچ مورد جدید در Shasta County چهار نفر باقی مانده در انزوا و 18 بودند در قرنطینه با توجه به Shasta County بهداشت و خدمات انسانی.

آخرین روز Shasta County مقامات بهداشت اعلام کرد: موارد جدید بود روز شنبه زمانی که دو بیمار جدید یافت شد.

آخرین Shasta County coronavirus بیماران شامل یک زن در 30s و 40s خود را هر دو از آنها در انزوا در خانه با توجه به بخش سلامت و خدمات انسانی سازمان است.

شده اند وجود دارد 36 مورد از coronavirus در شاستا شهرستان و چهار نفر فوت کرده اند, مقامات گفت. همانطور که از یکشنبه بودند COVID-19 بیماران در بیمارستان و 4,136 آزمون تا به حال اجرا شده است, مقامات گفت.

با یادبود روز تعطیلات آخر هفته در جریان county مقامات بهداشت هشدار داد که در حال حاضر نیست آن زمان به سهولت در دستورالعمل محدود کردن تجمعات و غیر ضروری سفر.

"ما هنوز هم باید محافظت از آسیب پذیر ما به کشورهای همسایه از جمله افراد 65سال و یا کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی" خواندن یک HHSA آزادی مطبوعات. "آنها هنوز هم باید در خانه باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است."

COVID-19 در Siskiyou County

از بعد از ظهر یکشنبه تعدادی از Siskiyou County coronavirus موارد باقی مانده در شش بدون تغییر از دوشنبه به گفته مقامات بهداشت عمومی. در تمام آن موارد بیماران بهبود یافته اند.

Siskiyou مقامات بهداشت برآورد 1,398 COVID-19 آزمون — به اندازه کافی به خدمات 3.2 درصد از شهرستان ساکنان انجام شده است که از صبح روز جمعه. که تعداد مانع در انتظار تست.

کوه دره مراکز بهداشتی و درمانی ارائه شده است درایو-تا تست روز پنج شنبه در بوت-سیلور باو ولی مرکز بهداشت در Dorris. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 999-9010.

دو امکانات پزشکی در حال حاضر ارائه غربالگری برای کارگران ضروری.

Coronavirus: صدها نفر در اعتراض ساکرامنتو برابر stay-در-خانه سفارش

Fairchild مرکز پزشکی انجام خواهد شد و آزمون این گروه از جمله اولین پاسخ دهندگان. کارگران که مایل به آزمایش می شود می توانید تماس بگیرید 841-6287 به برنامه قرار ملاقات.

نمایش رحمت مرکز پزشکی مونت شاستا نیز در دسترس هستند با تعیین وقت قبلی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در 902 کاج سنت برای اطلاعات تماس 926-7132.

بیماران را متحمل نمی کردن از جیب برای هزینه های آزمون با توجه به شأن و سلامت سخنگوی.

دیگر Northern California counties

Tehama و Colusa شهرستانهای هر گزارش یک اضافی COVID-19 مورد در روز جمعه در حالی که هومبولت و بیوت شهرستانهای هر گزارش سه مورد در روز جمعه. همانطور که از شنبه شب هیچ یک از شهرستانهای استان گزارش شده بود موارد اضافی.

Tehama County آخرین بیمار این است که یک زن در 50s به گفته مقامات بهداشتی.

در دور شمال کالیفرنیا در اینجا که در آن COVID-19 مورد در مجموع ایستاده از شنبه بعد از ظهر:

 • Shasta County, 36 مورد
 • Butte County, 34 مورد
 • Glenn County 12 مورد
 • Siskiyou County, 6 مورد
 • Colusa County 5 مورد
 • Plumas County 4 مورد
 • Tehama County, 3 مورد
 • تثلیث County, 1 مورد
 • Lassen County 5 مورد
 • Modoc شهرستان هیچ مورد

شهرستان ساحلی:

 • Humboldt County, 93 موارد
 • Del Norte شهرستان 23 مورد
 • Mendocino County, 21 مورد

COVID-19 در کالیفرنیا

7 صبح چهار شنبه, مارس 25

ایالت تعداد کل تایید COVID-19 نفر افزایش یافت به 92,710 در شنبه, the California Department of Public Health گزارش روز شنبه.

کالیفرنیا مرگ و میر می ایستد در 3,774 از COVID-19 شیوع آغاز شد.

مراقبت های بهداشتی کارگران ساخته شده 9,272 کالیفرنیا تایید COVID-19 موارد به گفته مقامات وزارت امور خارجه ، از این تعداد 51 فوت کرده اند.

در اینجا این است که چگونه کالیفرنیا coronavirus موارد شکستن اساس سن:

 • سن 0-17: 4,462 موارد
 • سنی 18-49: 47,331 موارد
 • سن 50-64: 22,361 موارد
 • سن 65+: 18,424 موارد
 • Unknown/گم شده: 132 موارد

کالیفرنیا coronavirus موارد توسط شهرستان

ما اطلاعات مرکزی صفحه: شامل نقشه های تعاملی است که آهنگ تایید COVID-19 موارد بهبود و مرگ و میر ناشی از اطراف دولت, ملت و جهان است.

نقشه به طور خودکار به روز را نشان می دهد و نزدیک از هر California county است.

و یا زوم کردن برای دیدن شماره از سراسر کشور و جهان است.

ایالات متحده و جهانی مورد اعداد

همانطور که از 6:30 p. m. روز شنبه تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده 1.6 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این تعداد شامل بیش از 97,700 به مردم به عنوان یک نتیجه از این ویروس بیش از 366,700 افرادی که از بهبود آن است.

در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده بود در 5.4 میلیون نفر است. که در مجموع بیش از 345,000 نفر کشته و بیش از 2.1 میلیون نفر بهبود یافته اند.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب